Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ki megy a pénteki LimeRing-re ?
Mi is jót kanyarogtunk Gadussal tegnap, igazán jól esett. Legközelebb mehetünk egyel nagyobb karikát! ;)
Zimi, nagyon örülök, hogy minden ok volt Veled az úton, gondoltam Rád
Az első szériás GPZ 500 felnijeit kapta!
Köszi, szerencsésen hazaérkeztem. 1072 km, kedves rokonok és rengeteg magyar emlék és látnivaló.
Az er-5ös felnije egyezik valamelyik másik kawa felnijével?
Az első kcisit meg van ütve, nem tudom elég lesz e a centirozás...
Szívesen mentem volna, de kicsit féltem még a 2000km-től. még kezdőnek érzem magam hozzá, majd jövőre viszont ha lesz ilyesmi mindenképpen el szeretnék menni arrafelé. várom a beszámolót
Na mi hazaértünk Szemesről.Nem volt az hűdenagy durranás.Inkább erősen gyenge rockkal álcázott masszív ivászat.Sok résztvevő számára.Motorosok a kisebbséget alkották a csak bulizókhoz viszonyítva.Motoros felvonuláson is csak ötvenen indultak el.Viszont remek idő volt és jó a kemping.Saját strand nagy előny.
Kőbányán, de megteszed h ma ide irsz: szani90@gmail.com mivel nem vagyok gép közelben :) köszi
Zömök Zimi, már megint a t9..
Érezd jól magad Zömök, de azért figyelj oda! További jó utat!
Zsíros.
Pénteken elindultam Erdélybe, most éppen Kolozsváron vagyok. Üdv mindenkinek!
Az nem is kell.Merre laksz?
Valamikor délelőtt - mondjuk 10 körül - a hol meg attól függ, hogy merre menjünk?! Pálya matricám nincs. :D
OK.Hánykor és hol?
Nekem a kedd tökéletes!
Hétfőn vagy kedden valamerre?
Semennyire! Élvezd a tücsök koncertet, én is lecserélném már ha nem vinné el mindig valami a pénzem (asszony)
rossz pénz nem vész el, csak átalakul
Guszti jól van, köszönet Zongoristának
jó utat Balatonszemesre
milyen sürgős ezt a füttyögős dobot lecserélni?
A castrol is bevált nekem.Most a a fuxot tesztelem.
Lasertec jó guma, Pumuklee használ ilyet.
A leírásban benne van minden amire kíváncsi vagy!
Szerelesit majd küldöm.
Futtyoges a kipufogó dob szét eseset jelzi. Vegdob csere illetve van Pesten valaki aki a gyarit jöhetnei neked profin. Ha jól emlékszem 15 ropiert