Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

várom a képet ! :)
Sajnálom, hogy nem sikerült megtalálnotok :(
Kerestünk a tömegben, de csak a mocidat láttuk!
Holnap megy valaki Szelídre? Fisi?
Énis megyek, sőtt indulok is lassan. ha gondolod dobj egy elérhetőséget a cz-b@freemail.hu-ra aztán összefuthatnánk.
Wow, szupersááááááááág! már nekem is csak a szeptember lesz jó, de na! végre! menjünk! jeah
szeptemberben lesz egy két hétvégém. Én is caatlakozom akkor!
meg fogom oldani én is az oldaldobozt!
Na ezért jobb megoldás a merev túradoboz.Abba minden belefér.Feltéve,hogy a túra bázison hagyod az egyéb felesleges holmit belőle.De azért én is megmásztam Torockószentgyörgy várát toronyiránt bőrnadrág szpídcsizma kordura kabát kombóban.(Ebből a kabátot csak cipeltem.)Sisakot a motoron hagytam lezáratlanul de nem bántotta senki.
Én is ott leszek, szintén csak csorgatni, meg "ismerkedni" :DD
Juhhhúúúúúúúúúúúúú mikor indulunk? hihi
képeket folytatom holnap, feliratokat elhelyezni meg már végképp nincs erőm.
A "nem semmi út" megmutatásához konkrétan egy sisak kamera is kellett volna, mert menet közben is láttam csodákat, csak vagy nem tudtam megállni, vagy nem volt ár időm.

A legnehezebb az egészben az volt, hogy féltettem a cuccomat, ezért amit lehetett, cipeltem magammal: bukósisakot, hátizsákban a tanktáskát és a kabátomat. Nehéz volt ezekkel lemenni a sóbányába.
Köszi!
Hali, én igen! Bár sajnos nincs bőr szerkóm! Megyek nyálat csorgatni!
Te kis telhetetlen Legközelebb a Mecsekbe megyünk ott kanyaroghatsz kedvedre (az elég messze lesz?)
Gratulálok az erdélyi kiránduláshoz, nem semmi út lehetett (fotókat én is várom, nyálcsorgatás végett ).

Nekem egy szezonban az az olaj volt a Ninjámban, nem tudok róla rosszat mondani, azon kívül, hogy drágább, mint a Fuchs. Tényleg jó a Motul.
Köszi! Amint lesz egy kis időm, feltöltöm. Kb. 400 képet csináltam, addig jutottam el, hogy átneveztem őket helyszínek szerint.
Már elkudtem neki.
Email címet tudsz adni? Oda el tudom küldeni. Vagy írj a safardenes@citromail.hu -ra.
árum=áruk.Nyavalyás T34-es.
Szoktunk.A hátsó dobozba pakolom a két hálózsákkal kétszemélyes "vendégággyal" meg némi aprósággal együtt.Hozzátartozik,hogy a kellékeknek a mérete kifejezetten barátságos összecsukva.Az árum már nem annyira.
Fisi szerint egy kalap szar... én a Xado előtt azt használtam és tökéletesen elégedett voltam vele de általában is jó híre van a Motulnak a tapasztalatok szerint. Szerintem nyugodtan belerakhatod a Hondába, szeretni fogja
Örülök, hogy jól telt a kirándulás, a fotógalériát -amit ígértél- várom!
Helló! Szoktatok sátorozni? Ha ketten vagytok a sátrat hova lehet tenni? Gondolom a doboz tetejére, vagy a doboz helyett...
Motul 5100 10W40 olajjal van valakinek tapasztalata?

Ilyet sikerült Debrecenben vennem kifelé menet, mert elefelejtettem otthonról elhozni a maradékot, másfajtát. Cipeltem egy liter olajat, de nem volt rá szükség, bár egy kicsi fogyott.