Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fisi részletes beszámoló :
" [11598] 2012. január 30. 19:17 "
Gyári alkatrészeket lehet er-5öshöz szerválni valahonnan?
Konkréten gyújtáskapcsolóra kulcsokkal (és esetleg csomagtartó zárra) gondolok.
Mert igazából nem nagyon találok ilyeneket neten..
Esetleg kawasaki üzletben érdemes rákérdezni? /miskolcon/
Kawazsolti jó megoldás- vagy keress vissza Enuma lánc szavakkal cvagy lánccsere, jó részletesen leírtam anno!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok!
Valakinek valami tanácsa tippe van egy lánccseréhez !? esetleg honnan érdemes beszerezni ?
Az nagyon helyes!
szuper napunk volt, motoroztunk egy nagyon jót, átugrottunk Szlovákiába
Guszti új benzincsapja tökéletesen működött, hála Zongoristának
Folyt. köv.!
Ja.Nekem is.Nagybányán csak átrobogtunk hazafelé a centrumon keresztül.A tyúkom nem akart megállni mert még hosszú volt hazáig.Majd legközelebb körülnézünk rendesen.
Megnézegettem és tetszett!
Feltettem a nagybányai képeket. Ezen a napon gyalog és autóval kirándultunk unokatestvéremmel.
Nem hiányosságként említettem, sőt annak ellenére tetszik hogy nincs rajta... de nem is kell minden képen motornak lennie, csak néha nem árt ha látszik a felmálházott vas ad egy kis plusz hangulatot a galériának
Nagykárolyhoz tettem fel egy képet, amin a motor is látszik, de nem az volt a lényeg számomra, hogy a motor minden képen szerepeljen. Egyedül nehéz is lett volna megoldani.
PL. hozzáadok egy képet, akkor az nem jelenik meg a többi a között. Aztán várom, hogy mi lesz, kilépek a szerkesztésből, meg belépek a szerkesztéseb. Utálom az egészet.
Persze, még rakok fel képeket, állomásonként szétválogattam őket. Sokkal nehézkesebb ide felrakni, mint a Facebook-ra, ott már régen látják az ismerőseim az összes képet.
Tetszik a galéria de gondolom még nincs befejezve, főleg ha 400 fotó közül válogatsz
Jó bulit a Szelidieknek.
Hát mondtam hogy sétálgass le fel aztán megtalálnak.
Én csak örülnék nektek :)
Egyébként még néztem is, hogy az ikertesóm állt mellém... :)) És este felé időztem is a mocinál, de úgy látszik nem hagytam elég támadási felületet :))
Elküldtem!
Pedig ha jól sejtem melléd parkoltunk! Czerka egy olyan feketével mint a tied én meg egy zöld "ernővel"! Reméltük hogy a gazdit is megtaláljuk, de majd legközelebb! Ha mentek Gadussal a Mecsekbe csatlakoznánk, ha nem zavarunk! (és persze lesz szabadnapom)
Már ma estetol kint vagyunk! Gyertek! 5e gy a beugro