Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Emberek!

Így van ahogy Fisi mondja......nagyszerű nap volt és köszönöm Nektek. Tényleg nemrég kezdtem a motorozást, ilyen jót még nem motoroztam!
Szóval nagyon bejött ez a nap. Remélem még sok ilyen lesz és még Sokan csatlakoznak hozzánk! :)
Fisinek ezúton is köszönöm a lehetőséget, h meghallgathattam a kipuffot......minden bizonnyal nemsokára én is boldog Handó dob tulajdonos leszek!

További szép estét! :)

Üdv Szabolcs
Halli banda!

Mai nap megvolt a kipufogó mustra anulu részéről- és nagyon jó kis bő 200 km- en vagyunk túl!
A nap sztárja újra a MOLos láncspré volt- bő 800 km után sem jött le , ragad ken kiváló anyag!
Ja- és Kawasaki rulzz!
Jót kanyarogtunk- és Szabi új Michelinjei nagyon jól vizsgáztak, ahhoz képest nemrég motorozik, le a kalappal, nagyon jól ment!

És íme pár kép!

Jövő héten pedig remélem minnél több emberrel futunk össze itt a fórumról!
Az az idő nálam is hamarosan el fog jönni, már ami a legnagyobb gyereket illeti.
Arra is szükség van.Főleg kisgyerekes családnak.Én már csak szponzorálom az enyéimet.

nekünk családi program volt.
Ma megvolt az idei utolsó előtti gurulásom.Bár ha xar idő lesz hétvégén akkor az utolsó.Most remek motorozó idő volt.
Hali. Ez a probléma nálam is jelentkezett. Igen ez a hűtőfojadék. A probléma több helyen is volt a termosztátnál is fojt ahol össze van téve a vizcsőnél mert ott műanyag ül a termosztát házához nekem ott is szivárgott a benöntő sapka alatt is szivárgott, ezeket új tömitésekkel, orvosoltam. Meg még nekem szivárgott ott is ahogy a termosztától a két levezető cső csatlakozik a hengerfejbe. Ott is cseréltem tömitéseket és már nem folyik sehol.
Valszeg hűtőfolyadék, csak kicsit mintha sűrűbb lenne. Amikor Fisinél voltam, mondta hogy a termosztátnál ereszti a hűtővizet. Ezt már csak jövőre csináltatom meg, úgyis kell még pár dolgot csinálni rajta. Apropó, egy fényezés, matricázással mibe kerül? Mind a hat elem. egy jó fényezőt tud valaki?



abból a lyukból jött, csatolt kép.
Üdv, mindenkinek.
Én szeretnék a mocimra bukócsövet tenni, és ebben kelle a segitségetek hogy mennyibe is kerülnek azok és milyenek vannak? Mert itt nálunk nemnagyon nagy a választék.
A seigtségeteket előre is köszi.
Sietsz? A T9 meg lelassít ezzel kerülsz egyensulyba
Nem inkább hűtő folyadék !? Mintha a henger bordan is az lenne
Most vagy nagyon "friss" még a motor olajod vagy nem motor olaj.
Mert egy bármilyen kiindulási szinű motor olaj 1-2 ezer km-után elkezd bebarnulni és szépen közeledik a sötét barna felé. (a benne lebegő korom szemcsék miatt)
Próbáld meg behatárolni honnan szivárog. Az sokat segíthet.
Nem lehet tesó nem lehet! :-)
Mindig sietek !:-)
Motorolaj? Elég zöldes. Ma reggel ez volt alatta.
Fisi te a T9-es "gondolat olvasó" predektiv pötyögés segéddel folyamatosan hadi lábon állsz. (mondgyuk én sem szeretem) Kapcsold már ki az okos kommunikációs segédedben. Ha nem teszed, legközelebb mikor találkozunk én teszem meg mikor nem figyelsz.
Lesznek olyanok akik ebben segíteni fognak
Uff... Beszéltem
Itt is xar idő van egész nap.
Röszke-Kecskemét 95 km. Délelőtt, szakad az eső.
Az esőruha nadrágját nem vittem magammal, csak a kabátot.
Szarrá áztam deréktól lefelé.
Javasolnám inkább Mariazell környékét.Kicsit messzebb van de Qrva jó szerpentin van ott.
Volt ott egyáltalán szerpentin?!? Lomha uraság nem volt elég lassú, hogy észleljem..... A hátad közepére viszont jól felkenődtem. Az Er szuperül teljesített, nem lehet panasz rá.

Jó lenne újra végigmenni vele a Glockenhausen környéki szerpentinen.
Kuva t9...
Szal az láthatta milen lomha a gép ...
És Szutyuli Gsxf istennyilat ...
Nekem bevált a kisebb lánckerék.Végsebesség nem csökkent de érezhetően dinamikusabb masina.Az ötletet én is egyik fórumon olvastam.Sokat túrázunk két személy +három doboz opcióval +jó nagy hegyekre.
Na te kis vannyadt Feri tesom !:-)
Szal én 92kgvagyok,Era meg 40hehe :-)
Szal aki velem volt Glockenhausen környéki szerpentinen az láthatta módon lomha a gép..
Amúgy atlag sulyba 50-60-kg-os csaj kell hátra azt nem lomha.. .
100kilos emberek 80kilos utassal ne ezt a motort válasszak,hanem egy nagy túra gepet vagy egy csoppert !
De azt a Szutyuli Gazdasági istennyilat semmi kepp se mint a rossz izlesu előttem szóló
2-személlyel picit lomha! Na igen! Fisi (Mázsamen2) súlya alatt nagyon faja a gép,Én is igy voltam,de 2 személlyel azért.......! Mindenesetre k**va jó gépek ezek!
Lacikám a köv. kommentedben ne kímélj! XDDDD
Köszönöm megtettem! :)
Vasárnap jó de jelolj be facen ott megbeszéljük a részleteket!