Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor lehet, hogy pancs olajat fogtam ki, vagy mással is gond lesz.
Idáig Castrolt használtam.Nem volt vele gondom.Most kíváncsiságból Fuchs-ot töltöttem bele.Nem éreztem semmi változást.
Kicsit visszaolvastam itt a fórumban és láttam, hogy több fórumtársnak is problémája támadt a Castrol olajjal. Minden valószínűség szerint én is beállok a sorba. A héten kétszer is voltam Pesten, még motorral is elég tömöttek voltak az utak a sok útfelújítás és az összehangolatlan lámpák miatt. A lényeg az, hogy mindkét esetben előfordult többször egymás után, hogy nem tudtam betenni egyesbe. Csak itt fordult elő, eddig nem tapasztaltam. Ráadásul a blokk is észrevehetően hangosabb lett. Az olajban ~3000km van.
Ja és IGEN.
Tróger Kawasakis Banda.De a tagság tekintélyes része nem is Kawás.
Szabad tudni mi az a TKB ? és hogy egy ilyen találkozón "újoncok" is megjelenhetnek ?
Akár .....
Amiket leírtál, azok helyesek. Én még cserélnék a helyedben fékfolyadékot és majd ha ezeken túl vagy, akkor a telókban olajat (szimeringeket és porvédőket is szükség szerint).
Jobb oldalt van a kiegyenlítő tartály, a víz leeresztése egyszerű, csak egy csavart kell kitekerni. Feltöltés után ne felejtsd el légteleníteni a rendszert.
Hali Banditák!

Mivel páran lkérezték a TKB záró bulit ezért kisit körbe néztem mit lehetne tenni az ügy érdekében...
Sajna nálam, nálunk hely nincs vendégül látni a csapatot- elszállásolni még úgy sem.
Viszont Tamiék- illetve Mamáék feldobták hogy náluk elég nagy a préri elférnék ott- Tompán!

Sajna mivel a ház ott se egy hotel nagyság- ezért sátorozni kellene

Kérdés- erre vevők lennétek- e, illetve jó lenne e a bandának a szeptember harmadik hétvégéje?
Azaz 21- 22?


Ötleteket- megjegyzéseket várok!
Ja, a nagyobbak elhúznak a Börzsönybe én meg megint pesztra maradok.
első nagymotorom megvétele után (s mert még nem mentem vele csak párszáz métert, mert nicns még jogsi..)gondolkoztam hogy mit is kelle megnézetni, kicserélni a gépen.
2001es évjárat és elvileg 21000km van benne, de szervizkönyve sajnos nincs, de a kipufogó fütyülésen kívül nem látszik más "baja".
Szóval olaj, olajszűrű, levegőszűrű, 2 gyertya, hűtővíz. Ezeket akarom kciserélni. És gondolkoztam hogy ezek után (lehet hogy csak tavasszal) elvinném valahova szelephézag és karbiszinkronra.
Ezen kivül mit javasoltok?

Ja és még anyni hogy a hűtővíz tartály az a motor végén a jobb oldali műanyag idom alatt van igaz?

Köszi előre mindenkinek :)
Olybá tűnik, hogy idén végre ezt is sikerül összehoznom, 5 év után....
Én úgy tudtam, hogy személyautóra és motorra egy árban van. Akkor rosszul informált lehettem.
srácok, megy vki szombaton a Kék túrára?
Sajnos igen.Az autós matrica árának a fele.
Üdv mindenkinek.
Nem nagyon ide való téma de, meg szeretném kérdezni hogy a Miskolc Budapest közti autópálya szakaszra kell e matrica, motorkára?
Ha kell segítség a felrakashoz,akkor szólj !
Isten Eltessen amorf tesó !
köszönöm megtaláltam :)
Köszönöm a köszöntéseket! Nagyon telik az idő.
Még álmosan pislogok ki a fejemből. A tegnapi napom nem a legjobb lett . Remélem a mai és főleg az este már jobb lesz.
Nem akarok túlzottan "rosszalkodni" mert félek hogy holnap
még rosszab lesz. De addig is
Csatlakozom.Éltessen
Isten éltessen Amorf!
Béláról nem tudok semmit de a Handó sokunknak bevált.
Neten nem találtál? Ebay-re hirtelen ránéztem, tele van gyújtáskapcsolóval/zárkészlettel. De amúgy ja, a Kawa importőr is valószínűleg be tudja hozni a legtöbb alkatrészt a régi típusokhoz is, kérdezd nyugodtan a boltot; egyébként meg bontók, Kawazsolti... Meg neten e-bay-en túl is van élet. Más kérdés, hogy gyakran nem olcsó.
Kipufogóból melyiket javasoljátok : Handó vagy Sima Béla által gyártottat.
Jó lenne ha valaki mind a kettőt hallotta volna.