Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hopp, nekem nem is er-5 van.
De azért adtam el, mert olyan q..van sok pénzt ért, hogy nem lehetett kihagyni.
ER-5 természetesen.
Mi a telekre is azzal járunk!
Majd eldöntöd- én ehhez nem értek!
Hello mindenki!
A2vel rendelkező 18 éves fiatal vagyok, és keresem első tényleges nagy motoromat! (Eddig Aprilia Rs 50essel mentem.)
Nem tudom, hogy mire voksoljak inkább: Suzuki GS 500 E-re, vagy Kawasaki ER-5ösre...
Ki szerint mi a jobb, ha olyan 350.000-em van a motorra (plusz papír meg miegymás), tehát a '90es modellekbő válogathatok?
Ha esetleg valakinek van eladó, szívesen meghallgatom!
Így is nyügi volt az öregemet kihúzni az ágyból.(előző nap 6-kor raktam be)
Egyesben!
Negyedikben?
Hát 6ezernel 130-at megy az Er 7ezernel meg 150-et,akkor hogy jön össze ez a 100-120?!
Legszurot is nézd meg de előbb a gyertyát..
Inkább hogy te erhesd utol az Er-t, úgy akartad írni, nem?
Üdv Szaktársak!
Mostanában észrevettem, hogy a kezdeti 300-320 km helyett 220-230 km-ert tudok elmenni egy tankkal. (2006-os, 13000 km) A paraméterek, kigyorsítások változatlanok: átlagtempó 100-120 km/h 6000-7000-es fordulatszám tartomány, 2 személy. Most volt gyertya és hűtőfolyadék csere, de szerintem ez nem befolyásolja döntően. A hétvégén megnézem a gyertyaképet.
Segítségeteket szeretném kérni merre induljak? Mi a véleményetek erről? Nektek milyen tapasztalataitok vannak e téren?

Széles utat!
Fisi, köszi a fotót!
Nincs valakinek itt a környéken (É-NY/ Közép Magyarország) egy levetett darabja? Tennék egy próbát.
Köszönjük a vendéglátást, a finom pörköltet és a remek hangulatot! Nagyon jól éreztük magunkat!
Hát hogy az ER-5 -ösök is utolérhessenek.

Jól látom hogy durván 1 cm a szélessége?

A láncom futását szeretném kijjebb helyezni pár mm-el, yiszont a GS-en zégergyűrű rögzíti az első lánckereket, és nem lehet variálni vele. A hátsót lehet alátétezni, de ha csak azt módosítom, kicsit ferdén fog futni a lánc és előbb megadja magát.
Az még minek arra a Suzukira!?
Még elrepulsz vele a végén!

A kopott a gyári eredeti,a másik a JT új.
Sziasztok!

Tudnátok képet mutatni ER-5 -ös első lánckerékről?
Béna vagyok, nem találok normálisat, ahol jól látszik...
Én csak felnéztem, ki motoszkál!

Angolosan tetszett távozni...
Valami jobbat találj ki!

Én este fél 10-kor tudtam elindulni Kecskemétről, de mentem!
Jól leléptél bameg...
Bi-bí én már fél 9-re hazaértem. Igaz mikor elindultam húztátok a lóbőrt rendesen (kivéve Zimi)Ezúton is köszi a vendéglátást.
Honnan tudtátok,hogy hová és mikor kell érkezni?Mert nekem lövésem nem volt. Viszont ennek az túraévnek hivatalosan véget vetettem.Lepucolva,becsomagolva várja a tavaszt.
egy kis emlék a ma reggelről:

http://youtu.be/S1jXMGUGFyw
mi is sikeresen hazaértünk, minden ok volt az úton
nagyon jó volt Veletek, köszönjük szépen a lehetőséget és ku@va jó volt az ifjúsági táborban aludni
Az "utolsó mohikán" örs 0elenti 13:00-ra sikeresen hazaért.