Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.karaszy.hu
Azzal számolj, hogy az újra peremeles miatt elveszik kb 2 mm a teló hosszbol. De ez szinte semmi! Jól dolgoznak, ismerős így uszta meg sokkal olcsóbban a hátsó teló cserét. És azt hiszem van fél év gari is a munkájukra.
Azoknak még talán igen!?!
Azt hiszem, utána álltak át a más hátsó telóra. Van igen aki azt hiszem darabonként 15 ezerert felujitja őket. Ha jól tudom MHmax tudja a cimuket, nevüket.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy a 98-as illetve a 2000-es évi ER-5 nek a hátsó lengéscsillapító felfogatásai megegyeznek-e?Esetleg megéri felújíttatni valakivel? Az enyém sajna 2 személlyel összeüt
Szerintem se jöjjön ide senki mutogatni.
Én sem megyek másik topikba fikázni.
Szerintem ha anonim testvérünk egyszer leülne mellénk sörözni a tábortűz mellé többé nem gondolná, hogy márkafüggő a jó hangulat
Tegnap ebben a jó időben voltam a kaposvári elkerülő parkolóban( ott jönnek össze a mocisok péntekenként márkától függetlenül) és képzeld csak Yamahások voltak ott jött szóba az MT

Bocsánat csak a reakcióra voltam kíváncsi. Egyébként az új MT 09 három hengeres, tehát a 2 és 4 közt van, olvasd el a tesztjét, nem lehet rossz vas.
Semmi gond Lacikam csak ennek a névtelen Cápa gyereknek szóltam be! :)
Persze hogy vannak, meg lesznek is, csak nem vágom mikor ilyen név nélküli pocs huszár elokerul mutogat meg ide pakol egy ilyen gsf ízét azt kampó...
Mi ez Fisi? Nem értelek... vannak (voltak?) yamahás és szuzukis haverjaid is.
Egyetértek cápa! Szuzuki =
Ez mi a lóf..sz!?
Yahama minek ide!?
Klassz. Ez és a NineT a két legkívánatosabb motor mostanában.
Sajnos programom lesz, de hidd el, nem először kellene egy csavart kitekerni.
A csavaron már látszik, hogy korábban is nyüstölték.
Gyere el vele a hétvégén majd kitekerem én!
Én meg olajat akartam cserélni tegnap, de nem tudtam kitekerni az olajleeresztő csavart.
A hiper-szuper dugó kulcskészlet is csak csóválta a fejét.
Alig voltam ideges, de feladtam, mielőtt szétcsesztem volna a csavart.
Viszem szerelőhöz.
Nem baj majd osszerakod holnap!
A mai "ünnepnapot" felhasználtam a szelephézagok ellenőrzésére. Szinte mindegyiken kellett állítani, a legtöbbet a kipufogó szelepeknél. Sajnos az "O" gyűrűk megszívattak, mert nem jót vettem és így nem tudtam teljesen összerakni.
Hali!

Nincs nagy tapasztalatom a motorozásba és még rengeteg mindent kell tanulnom, de én kb 2-3 hónapja vettem új gumikat az er-5re méghozzá Michelin Pilot Streetet Radial gumikat! Bár mint mondtam nincs nagy tapasztalatom de nekem nagyon bejöttek ezek a gumik, szerintem Te sem bánnád meg!

Üdv Szabolcs
Akkor a Michelin Pilot Streetet vedd! Nagyon jók a tapasztalatok vele, és radial!
És az R17-nel most a kettő kijön kb. 39ezerbol!
Bt 45-el mostanában elég sok minőségi probléma volt. Inkább ezt vedd.
Köszi szépen!
Köszi szépen. A BT-45-öt már más is ajánlotta a másiknak meg még utánanézek. Szerettem volna 40-ből kihozni a kettőt. :(