Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod tökikém, a motor, és a forma valahol itt kezdődik...
Cápa- Dipshit duó trollkodása, nem számít, főleg annak tükrében hogy ezt az Er6 koppincs Yahamát ide rakták, azt még pár cumifejű ömleng is rajta, hogy húú mennyivel kidolgozottabb mint a többi kategória társ. Tucat egyenmotor, cápából meg leves lesz, főleg az uszonyából..
Ennyi...
Minek kell ez ide?
De ha nem linkeled az oldalt lehet hogy még mai napig nemlenne műszerfalam. Igaz kicsit bonyolult volt megvenni, de sikerült. (mert szlovákiai vagyok és ide nem postáznak, de megoldottam) Mégegyszer köszönöm.
Örülök, hogy segíthettem. Persze, csak annyi az érdemem, hogy linkeltem a hirdetést. Lám, nem hiába :)
tojast26: neked is ajánlom http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Na tessék van aki alkatrészekből szeretné összerakni a gépet
Azért egyben olcsóbb lenne, igaz már csak használt van belőle.
Üdv


Egy olyan kérdésem lenne h ehhez a típushoz mennyire lehet alkatrészeket kapni?
Üdv, mindenkinek.
SafarKlan kollégának köszönhetően végre sikerült vennem originál műszerfalat a Kawámra, végre elnyerte igy már az eredeti ER-5-ös formáját a gépem. Erre vágytam már mióta megvettem a gépet hogy legyen rajta originál műszerfal, és végre sikerült. Köszönet érte SafarKlan kollégának. ( előre is bocsának a képminőségért telefonnal készültek.)
Azta! Tényleg nagyon jó lett! Azt hiszem karácsonyra veszek magamnak új csizmát és utána még van pár hónapom spórolni, hogy szülinapomra meglephessem magam egy ilyennel én is!
Köszi!
Sziasztok!

Köszönöm a dicsérő szavak bár tudni kell, h nem az én érdemem, h ilyen lett! :)
Igen, lehet tudni, h mennyibe került........ 40.000Ft volt a dob és nekem 10.000Ft ért rakták fel egy kis átalakítással. Mert Handó Peti nekem is háromszög alakú talpat csinált hozzá de mi azt lecseréltük kerekre ahogy a képeken is látszik, mert kicsit számomra így esztétikusabb és nem utolsó sorban a tömítés is sokkal jobb.
Összességében nekem nagyon tetszik, azért élőbe kicsit dögösebb a hangja mint a videón. Én a Db Kilert úgy elraktam, h nem is tudom, h hova tettem.

Üdv Szabolcs
Király lett! Még láttam Petinél az asztalon amikor félig volt csak kész! :)
Hátsó teleszkópokra kellene az a porvédő, vagy nem tudom mi mert nekem a rúgó alatt nincs semmi, de elől sincs ilyenem ez is jó ötlet
Bizony ám hogy fasza lett- majdnem olyan jó mint az enyém!
Nagyon király lett! Ilyet szeretnék én is tavasszal, arra spórolok
Lehet tudni, hogy mennyibe került és hogy mennyi idő alatt készült el?
Hali!

Nekem is elkészült a Handó féle kipufogóm ha érdekel Titeket itt meg tudjátok nézni. Sajnos a videó minősége nem lett jó főleg a hang...... de azért gondoltam megmutatom! :)

http://www.youtube.com/watch?v...

Üdv Szabolcs
Akkor ott a válasz alant!
Teló száron lévő műanyagot!
Ja bocs most látom, végül is mit értesz porvedo alatt!? A szimmering feletti gumi gyurut vagy a teló szaron lévő műanyagot!?
Persze!
Vagy rendelsz gyarit és kihuzva a szarakat felhuzod rájuk, vagy van a Louisnal utólag felrakhato, és felteszed azt!
Köszönöm az infót!
Még ezt a pár nap meleget kihasználom, addig nem szedem szét amíg ilyen szép idő van,ez az első szezonom Az előző gazda a porvédőket letépkedte a teló szárakról nem tudom ezt tudják pótolni?