Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ez végülis gyári (anyag) hibának tekinthető?
Ez biza pitting a javából! Nézz bontoban új vezermu tengelyt, vagy próbáld ki a Xado olajat, bár ekkorra godrot nem biztos hogy ki tölt..
Nem lehetett hallani semmi furcsát, csak amikor szétszedtem a szelephézag ellenőrzésnél kicsit meglepett, hogy így néz ki:

http://img842.imageshack.us/im...

Rossz minőségű, mobilos kép, de a lényeget látni azért.
Hangra lehetett hallani valamit ebből?
Vagy csak egy ritka mint a fehér holló példányt fogott ki, aminél jelentkezett a PITTING...
Szerintem akkor nem voltak betartva a kötelező olaj cserék,vagy nem megfelelő olajjal hajtották vagy sokszor hidegen volt
forgatva úgy rendesen.
21ezernél nem lehetne semmi ilyen baja,ha persze valós az a 21.
persze kikell próbálgatni akkor látod meg valójában milyen is
Ez így van, nekem óra szerint 21e km van a gépben, állapota is ezt tükrözi, de a vezérműtengelyekkel már nincs minden rendben.
Szerintem sem sok. De ne felejtsd el, hogy a km óra állása mindig csak tájékoztató jellegű!
Egyáltalán nem!
Srácok néztem ki egy ilyen motort 2003-as és van benne 40000km szerintetek soknak számít a 40e km?
Ne tessék öregíteni Zongoristát!
Hát csak nem születésnapja van? Hát csak megérte a 48-at is?
Isten Éltessen Zongorista!
Nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e.
Egy normális összehasonlító teszt, na az igen, az közelebb vinne hozzá.
Te mindig a gondolatainkban vagy
Leszögezném hogy pont annyira ismerem őt mint te, semennyire. Úgyhogy nem tudom hogy kerülök most egyáltalán szóba?!
Élőben még szebb- haveromnak van egy, nagyon csúcs gép!
Ennek se annyira szép a kipuja, de mindegy, szép az összes mert KAWA!
ez a régi narancs az álmaim motorja volt régen, nagyon szép
bocs hogy bele vau
Ha Z akkor 06-os R.
Inkább úgy mondanám nem is a forma a csúnya, valahogy a kivitelezése nem sikerült annyira szépen- mint pl anno az első szériás Z 1000- ken, ez a kipu szépen elkészített és esztétikus volt- véleményem szerint.
Kipufogóval egyet értek, ha nem is szégyellni való, de lehetett volna másképp megoldani is. Ettől függetlenül azért nem mondanám über rondának. A nagy Z- nek nem a túra a lényege, arra ott az SX.
Amúgy a formára volt válasz nem a túrára.
Azt a kipufogót én szégyellném.
A többi jó.

De ezzel hogy fogsz túrázni?

2 emberrel?
Na ez se semmi! :P

Meg a korabeli védőfelszerelések sem!