Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sokszor életmentő az önindító
van egy fenn,lehet elmegyek megnézni a héten

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
én csak egyről tudok
106 kg no electric start
értem:) abban is 2 lánc van?
nem 300R van ;)
kéne már egy klx topic de nemtom ,hogy kinek kéne könyörögni!
írtam már a moderátoroknak ,de valasura se méltattak! :@
neked is 650 klx van?
akkor tényleg nem tudom mi lehet.. kell keresnem valakit aki ki tudja mérni a trafót stb.. akkor gyujtás baja lesz..
ez így van! én is bírnam azt a gombot :DD
nekem meg volt nyúlva a vezlánc kibaszottúl, de nem csinált ilyet, csak nagxon rossz hangja volt!
pontosan :) ugyhogy ha találsz sztm nem gondolkozz rajta.. én is örülnék ha lenne rajt öninditó!
hát igen erre gondoltam én is, hogy valamennyit lehet faragni rajta, tank csere, meg sallangok le,és akkor egy +15kg lesz az R hez képest mondjuk,de cserébe ha eltakarsz a sárba és lefullat ,és nehezen indul,akkor aranyat tud érni egy önindító :D
egyik crossos ismerősöm,csak úgy hívja ,az önindítót,hogy az 1000eurós gomb :D mert amikor hulla vagy a sárba kűzdesz és nem birod berugni már,akkor 1000eurót is megadnál egy kurva önindítóért:D
de figyelj.. leszeded a fölös dolgokat róla mert van rajt bőven,lecseréled műanyag tankra stb.. csak az öninditó aksi marad az meg kurva hasznos.. és ja a futoműve komoly!
hát jah azért 154kg az már nem kevés, ez az R verzió 127el olyan lehet mint egy XR 600,az volt nekem régen, lehet megint olyat veszek,vagy nem is tudom:D ez a klx is tetszik,meg 1 fokkal komolyabb gép mint az XR ek,futóműbe is,meg blokk is már vízhűtés meg ilyesmi ,nagy dilemma :D
gyári szervizkönyvbe nézem.. 154 kg a C-s igen ugyan az a lánc van benne minr az R-be.. 25 ropi egyépként Did-be a 2 lánc
aha,hát igy látatlanba nekem ezek jutottak eszembeszar lehet a trafó is,vagy a generátor is,megkell méregetni a dolgokat
ja 2kilóból egybe lesz az úgy fasza:)
van egy C verziós gépezet,nemtudom mennyivel nehezebb, az R esre de 127kg -t láttál? mert a C re valami 150et irnak
abba is ilyen 2vezérműláncos megoldás van?
azokon már túl vagyok itt komolyabb a probléma.. ugy számoltam egy 100 ast rákell tolni még és paika lesz.. ja megérte:)
gyertyacsere elsőre,ami eszembe jut ilyenről, vagy valami kábel megvan szakadva,csatlakozó elkorrodálódva ilyesmi,másik hogy túl magas az úszószint.
hú akkor jó áron vetted,én is gondoltam,h rákinálok egy 100ast,annyit megér,de akkor megelőztél :D
igen azt vettem meg. :) 95-ért .. elrepedt a hengerfej de egyépként javitható én megcsináltam el is inditottam de közbe találtam egy komplett hengerfejet is és megvettem.. viszont van más baja is.. nem pörög ki.. karbis kipucolva . ultahangosan is és semmi. kb 2500 nál olyan mint ha lehuznád a gyertyapipát.. vagy durrog puffog.. aki ért hozzá esetleg adhatna tanácsot.. lehet mondjuk ilyen hiba nyúlt vezérmülánctól?
azért mert akkor valszeg azt a motort nézegettem,amit te megvettél :D
győr mellett árulta a srác,használtauto.hu -n,nem ?:)
mennyiért hoztad el,ha nem titok ?
van egy másik amit nézettem még,az C verzió,az nehezebb azért ,mert fém tankos,meg ugye önindító akksi rajta
Azért az R-es klx nem olyan nehéz! 127 kg.. 650-es motortól sztm nem rossz a brutális ereje meg kárpótól.. és ami nagyon fontos nem üzemórás a blokk benne! egyépként néztél már? miért kérdezted a hengerfejet? én 2 hete vettem egy hengerfej hibásat..
hát jó,nem olyan mint egy újabb exc ktm,hogy annyira könnyü mint 1 simson majdnem,dehát az nem is ilyen áron van :D
ha nincs annyi pénz akkor komromisszumokat kell kötni,vagy egy nehezebb régi 600as 4t,vagy esetleg egy 125ös 2t,azok könnyüek,de az meg sokat fogyaszt, nincs nyomaték stb,én inkább bevállalom a plusz kilókat ,de 2t már nem kell :D
sztm megegyezik mert én most tettem fel az R-re a C-hengerfejet.. amiben különbözik hogy egy közbetéttel a C-ben van termosztát de kivettem a közbetétet és ennyi valamint a hebgerfej oldalán van klx felirat.. aztán ha vezérműtengellyel együtt veszed akkor a C-s be nincs automata dekompresszor,mert ugye az önindítos, de az tök lényegtelen amugy se ér sokat.. be lehet rugni anélkül is!
Ezzel a nincsklxtopik témával én is igy vagyok! sztem normális terepezésre az összes 600-as nehéz.
Szia
Megvan még,egyben szeretném eladni! holnap csinálok képeket és elküldöm! adsz egy email címet?