Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van eg klr600-om most került hozám és hát 6eig ki pörög utána nem de a tulaja takaritóta a karbt lehet attól,h nem jól rakta össze?segitségeteket elő is köszönöm
Ha hazaértem melóból szétbombázom megint, és megnézem. Köszi a tippet. A nehéz indulásra esetleg van valami ötletetek? Keverék arány, szelep állítás, ilyesmi.... A dekompresszort hogy lehet legkönnyebben leellenőrizni, hogy nincs-e folyamatosan nyitva? Köszi szépen
nekünk is lezárta látszólag, de nem zárta lé megfelelő erővel, mivel az úszón lévő lemez kicsit elhajlott! vissza hajlitottam, hogy határozottabban zárjon és már tőkéletes lett! Nem gondolom, hogy lelevegősődés miatt folyna a karbi! Bár nem ismerem a klr karbit.
Heló, igen lenyomja,azaz elzárja a tűszelepet. Olyasmi lehet szerintem pl, hogy lelevegősödött szállítás közben, és azért nyomja ki a benyát. A karbin van 4csőcsatlakozó, és kb ugyan ennyi állítócsavar, így csak tapogatózom a sötétben. Az egyik csonk felfelé néz, és gyárilag egy gumisapkával van lezárva, az mi lehet?
Köszönöm!
Majd még jelentkezem ha kész lesz. :D
az úszó "lenyomja" rendesen a tűszelepet? Hétvégén egy dr350-en ugyanígy ömlött a benya a túlfolyón! Az úszón lévő fém lemezke visszább hajlítása orvosolta a hibát!
Sziasztok! A napokban szereztem egy KLR 570et, mint utólag kiderült, elhamarkodott döntés volt...A tulaj relatíve gyorsan berúgta,(nincs önindító) és ki is próbáltam, de hazaérve nem tudom beindítani. Ha megnyitom a benzincsapot, a karbi okádja a benzint a túlfolyón, és a hengert is telefolyatja. A benzincsapon nincs, vagy nem működik a membrán, ettől lehet ilyen? Szétszedtem a karbit, az úszó nem lyukas, nincs felakadva, látszólag semmi nem indokolja a folyást. Ezt leszámítva a szikra is mintha kicsit gyenge lenne (új gyertyával). Akku nincs benne, annak lehet köze hozzá? Sok motorom volt már, de ez az első ami közel jár ahhoz, hogy felgyújtsam. Végső elkeseredésemben fordultam hozzátok. Előre is köszi a segítséget.
A futarmotorosbolt web oldalán meg tudod rendelni az 1.5 mm vastag klingerit lemezt, aztán olló + lyukasztó.
Ja és még valami hogy tudnám legyártatni vagy kinél? Esetleg tudnál nekem ebben segíteni?
A válaszokat köszönöm!
Szia!

Egy vastagságot tudnál nekem mondani?
Szia!

Gyári-Új alkatrészekben tudunk segíteni kedvezményes áron,nem hiszem, hogy ilyen drága lenne

Üdv.
Ja és a bowdent 3000 Ft-ért legyártathatod.
Nyugodtan. Amit az ebay-ről rendeltem, azon is a KLINGERIT felirat virít. Viszont figyelj a vastagságára.
Sziasztok!
Most szeretnék venni egy KLR-t a henger alatti tömítést kell kicserélni rajta, meg kuplung bovdent. A kérdésem az lenne hogy a henger alá lehet rakni kringerit tömítést? Vagy vegyem meg a készletet, de arra meg nem akarok 17000-et kiadni.
Válaszokat köszönöm
Üdv.
Üdv van egy klx650c és az üres jelző nem mindig érintkezik és ezért nem is indul ha jól gondolom ez a váltókarnál lévő vezeték és a hozzá kapcsolódó érzékelő lehet a hibás mivel ha megmozgatom akkor már érintkezik ennek a cseréje házilag mennyire kivitelezhető vagy meg kell hozzá bontani komolyabban a válaszokat köszönöm.
Sziasztok!

Kawasaki Klr 600-hoz nincs valakinek eladó MAGYAR forgalmija? Ha megvan hozzá a hibátlan állapotú főváza és a blokk közepe, akkor az még jobb lenne! Válaszokat ide várok: koriadam@citromail.hu
Hello!

Klr 250-eshez keresek egy kevésbé kopott karbit, mint az enyém.
Tud valaki segíteni?

Help!
sziasztok meg tudja valaki mondani a kawasaki-zöld ral kódját?
Sziasztok 1991 klr 600 mi a véleménxetek most szeretnék venni egyet mik a hibák miket kell nézni rajta előre is köszi Dani
hello mindenkinek!hozzátok fordulok segitségért,vettem egy klr 600 ast,pöpec kis motor csak az a bajom hogy nagyon nehezen indul,hidegen melegen az mindegy,csak berugos,nincs rajt az 1000 euros gomb :),karbi pucolás,gyertya csere meg volt,szikra van,benzint kapja,levegö szüröt kivettem hátha...néha azért elindul ha ugy gondolja :).és ha már megy akkor sem forog,óra szerint 3000 fölé,olyan mintha leszabályozna,sem üresben sem sebbességben nem megy feljebb,gáz adásra jól reagál,picit füstöl nyilván,feketét.minden segitséget köszönök mert nekem már nem sok lövésem van.
eichinger@freemail.hu
Hello . Tudnátok segiten.
klr 6000 -rol van szó , henger dugattyú szelepszárszimering csere után kicsi a szikra és nem indul a motor . Valakinek van ötlete mi lehet a baj. Elöre is kösz.
Újban tudok segiteni!Adatlap!
amugy 1 KLX 450R re kellene
hello!
Van valakinek ilyen rugója eladó?
kb 25cm hosszú
Sziasztok!

Kawasaki KLr 650 hez keresek hűtőt és ventilátort nincs esetleg valakinek?

Előre is köszönöm

üdv