Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A főtengelyen van,ez két különböző fogprofilú és fogszámú lánckerék. Az egyik hajtja meg a vezérműláncot, a másik a balansz láncot. És persze egy anyagból van kifaragva...
Pontosabban mire gondolsz? Hol van ez a kerék?
Szia Tomi!

Nagy szükségem lenne egy csillagkerékre,mivel az enyémről egy alátétdarab rendszerbe kerülése miatt lekoptak a fogak szó szerint.
Óriási segítségemre lennél,ha tudnál bármilyen infóval támogatni.
Megtennéd, hogy dobsz egy mailt? dodotomi00@gmail.com
Előre is köszönöm. Üdv. B. Tamás
elég nehéz megmondani,de sztm fölösleges is rágodni rajt,a lényeg milyen állapotban van.
Sziasztok
Érdeklődnék hogy ismeri ezt valaki? mikori évjárat lehet? http://aprod.hu/hirdetes/klx-6...:
mert ugye a KLR szereti zabálni a telókat főleg hátul...és sajna tudom hogy vannak olyanok akik szívesen felfújják h kemény legyen 2 hét múlva meg olyan mint ha nem is lenne benne...de ennek utánajárok!
Látod ez jò kèrdès. Rá kell kèrdezni, ha nem jó itt legalább replomálhatsz, ha nem olyan , mint aminek elmondta.
köszi...milyen állapotban lehet?
eladó jó állapotban lévő Forma gt túra-túraenduró csizmám 44 méretben csere esetleg krossz csizmára se csak jó állapotban lévőre
nekem a gyári 15 42 azt röviditettem 14 42 re de télire megpróbálnék valami még rövidebbet azért kéne kipróbálni.
38-om van, én azt használom
üdv klr 650hez nincs valakinek egy felesleges de használható 46 47 48 as hátsó lánckerék
turboman@freemail.hu
Hali!
Valaki KLR 600 Hátsó telót tud ? vagy h mi az a motor amié jó bele?
Szia! DR650-em van, nagyon jó hangja, de őrült hangos! Szerencsére olvastam a topicod, érdekelne mekkora hosszúságú tölcsért csináljak? 38-as gyári cső átmérője ,közepétől haladva a dobig 58-ra bővül. Az előző tulaj csinálta ! Megy is rendesen.Ja és hogy teljesítmény csökkent-e nálad? Köszönöm előre! Zsolt
Csak csattog de lehet hogy megvan a probléma! Az elõzõ gazdàja a dekompresszorra valami kokàny rugót rakott ami gyenge volt! De holnap lesz a nagy nap!
csak csattogó hangot ad ki vagy rezonál (reszket) is a gép?
Sziasztok! segítséget szeretnék kérni! A motorom (klr 600) csattog de csak 2000 fordulat alatt! Felette gyönyörû hangja van! A motor olajat nem eszi és nem füstöl kéken!
nem tud valaki segíteni, hogy KLR 600-hoz milyen lapka(hányszor hanyas) kell?
http://www.nagyvas.hu/motorosb... itt van olyan ami kell hozzá?
köszi,láttam de ez sajnos a fémtankos,az utcai változaté...
hát igen az a lényeg hogy élvezzem.. ha ehez 8 l kell akkor ennyi :D az utcaim is annyit eszik egyépként.. csak az a nem mindegy hogy itt egy nap megyek 100 km-ert azzal meg alig egy óra alatt :D
szia! akkor elég szomjas a paripa :))
én is olvasgatok mindenféle motorról, elég szélsőséges fogyasztási adatot!
mondjuk az én 300-asom is lehet enne 3 litert ,ha hatodikban 60km/h-val közlekednék fixen! de nem ez a lényeg, hanem hogy működjön ;)))))
Még annyi hogy szeretném visszatenni a gyári kis tankot ,ha valaki tud irjon pls.. ha jól tudom a 92-es Kx-ével is egyezik!
üdv ,rég jártam erre nem volt időm a sok motorozás melett :P :D Szóval Öszzeállt a KLX 650.. Beletettem közel 800 km-ert szerencsére tökétesen működik,brutális erős nyomatékos nagyon élvezetes menni vele,futómű is megállja a helyét és a súlyával sem küszködöm még nehéz terepen sem (127 kg) sztm ez nagyon ott van egy ilyen régi konstrukciós géptől.könnyen indul nem nehéz berugni,bár persze néha jól jönne az öninditó. Boncteremben olvastam egy tesztet 4 literes fogyasztásról,ezt sajnos meg kell cáfolnom. terepen vegyes használat mellett 8 liter.