Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziszatok.
Kawasaki kx 125 (1992) Minden alkatrésze eladó !
úgyan itt: Kawasaki kdx-kmx 125 Minden alkatrésze eladó !

Inkább telefonon vagyok elérhető!

Tel: 0630.649.26.76
A haverjaid elég hülyeséget mondtak! A himbája olyan mint a többi japó gépé, semmivel sem külömb és legalább annyira strapabiró is! Persze ha nem zsirozod meg nem foglalkozol vele akkor mindegy milyen a motor! Alkatrészről meg annyit hogy ha a kawasakihoz nem találsz alkatrészt akkor az már elég szar dolog! Bármit megkapsz hozzá ujan és bontottan is! A4-ik fokozattal szokott gond lenni, mert eléggé elbaszták, de ugytudom 2001-től már kiküszöbölték. Egyébként mindegyik márkának megvan a gyengéje!
"07-es 250 2T-m van.
Nagyon szeretem! 80ü.órát mentem vele eddig.
Előírás szerint cserélem a dolgokat és nem volt bajom vele!
Szerintem meg inkább kawát vegyél mint bármit! :D
Sziasztok! 250 2T vásárlása elott állok & szemezgetek a japo gépekkel! Csak azokkal! Ismerősök azt mondtak bármit csak kawat nem, mert nincs hozza alkatrész a himbaja meg úgy ahogy van kuka! Vélemény?
Mint irtam a szimering is okozhat ilyen gondot. Nem a füst szine a lényeg hanem a mennyisége. Gyertyaképet nézz! Próbáld régi gyertyával, ellenőrizd a gyertyahézagot-gyertyapipát! Karbit pucolj az is lehet ott a gond. Nagyjából ennyi!
Szikra jó gyertya ngk mostvettem füst kékes és.közepesen adja akk.szimering?
Ha szimeringes akkor is csinálhat ilyet a plusz olajtól, de a füstből és gyertyaképből látod!
Gyujtás-gyertya?!
Jobboldalt.kisfogaskerék 2 hézagoló maradt.ugyanez a probléma dadog nembir menni erőtlen:/ valami más? Membránt néztem karbi levegőszűrő minden.oké de mégis eztcsinálja ötlet?
Kawasaki kdx 125 sr 1994 -es:)
Ami nyit azt szedd ki, hogy folyamatosan nyitva legyen. A tengelyt ne mert annak a helyén kifuj. Meglehet oldani könnyen vagy veszel hozzá cuccot és megcsinálod. Bontottan tuti találsz olcsón! Milyen a motorod? Évjárat-tipus?
A szelephézagolókatis meg a kisfogasketeketis meg tengelyt?
Mármint szedjem ki belőle a powert?
Más megoldás, hogy pakold ki a hengert és kész. Nem lesz powerod, de ki fog forogni.
Okés,köszi
hibásan vettem meg a powert az egyik szelep hiányzott belőle a másik pedig bennevolt de kivolt kötve a powerja és működött lezártam énis az egyik szelepet a másikat nyitva hagytam akkor ezlenne a probléma?
a másik meg az hogy a 2szelep közül az egyiket nem is gyártják és elég drága hozzá akor valami más megoldás?
Powert csekkold, ott lesz a gond, nem nyit!
Álltalábana kis fogaskeréknél az alsó láncvezetőhöz kell nézni a láncot. Az a jó ha nem ér hozzá, hanem kb 10mm van köztük!
helló all olyan problémám lenne hogy van egy 125 kdx 1994 es évjáratu motorom és pöc röf rugásra de mikor megyek fele félgázig semmi probléma aztán elkezd torpanni és dadogni nempörög ki rendesen membrán karbi levegőszűrő csekkolva valaki esetleg valami ötlet?
Üdv
Megválnék tőle ára 200000
Plussz van még egy garnitűra gumim is eladó vadi új
http://www.sportmotor.hu/motor...
Helló,azt szeretném meg kérdezni,hogy a kx 125 (1993) mocimnak bakról le engedve mennyit lóghat a lánca ? előre is köszi :))
Megtörtént,egy légyfingnyi levegő jött ki csak. :/ :D
Marad a futóműves....
Próbálkozz, légtelenits!
Köszi a választ!már így is a legpuhább beállitásokon vagyok. :-S
Olaj is annyi lett vissza töltve amennyi volt benne. Mert egyből fel lett újítva.Alig pár csepp mehetett el.:-/
Légtelenités esetleg?
A powernél a gumicső szerintem az összegyűlt felesleges olajat cseppenti kifelé! Szerintem egyszerűen ki kellene takaritani a power részt, valószinű van ott már koksz is!