Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello ! Nekem Kawasaki kx-f 450 2006 és csak jot tudok mondani róla !szerintem tökéletes az egész motor , a futomű, fékek, meg maga a motorja is elnyűhetetlen ! 200 orát bele lehet rakni ugy hogy olajon és szelephézag állításon kívül nem csinálsz rajta semmit (persze én a levegőszűrőt minden motorozás után moson és olajzom)
Ha bármien nem kérdésed merülne még fel, akkor megadom a számom és nyugottan hívj fel !
tel 06305894052
Sziasztok!Eladó egy 98-as kx 250-ből maradt komplett váltó.Tengelyek,fogaskerekek,villák,kukactengely.a 3-dik fokozat kapcsolókörmei hibásak.
Sziasztok! azért írok ide mert nem találok KXF-450 fórumot és hátha van itt olyan akinek van ilyen motorja! vagy volt! vagy halott róla! az lenne a kérdésem, hogy meg bizhatók ezek a tipusok? gondolok itt a elsö szériára is, nincs valami gyerek betegségük mert pl CRF-450-nek a elsö motorja 2003-as, és elektronika problémája volt de 2004 re ki küszöbölték! de érdekel a többi évjárat is! alkatrész ellátás gondolom nem olyan rossz mint a Husqvarnának, hogy 6 hét a akatrész szállitás!?
94ben a hütövédö bordák zöldek voltak, 5ben fehér, 6ban lila 7töl megint fehér
nem sajna, visszaadom majd gabinak
Elado pár kawasaki alkatrész !
Első teleszkopok .
Első féknyereg.
Első kerék tárcsával távtartokkal és tengelyel!

Az alkatrészek Kawasaki kx-f 450 származik

tel: 06305894052
ez pontosan 91eses kiadás, a matrica 92esé a hátso sárvédö 2003-2008,a 92es kx nek már szürke tankja volt
A hátsó teló gáztartályánál van a különbség,egy pici kis ív.
A kx dugót fel tudtad használni?
kx 125/250re 2003tól komplett fekete ufo idomszett eladó 15ezer ft-ért,
ugyanitt teljes enduroszett 125 re eladó(világitotekercs,indexek,féklámpakapcsoló,endurogumik,sztende
r,hátsólábtartó,duda)50ezerért egyben
94nek is ugyanez a formája
1991-es KX-szel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van a hibák terén? Váltóhiba, a power (vagy powerek?) tartóssága, futómű hibái, gyári hiba stb?
Még kellene, adatlapodon lévő e-mail címre írok.
Ha kell még email-ben el tudom küldeni.
A 94-nek máshogy néz ki a légszűrőháza,a 97-nek meg már vastagabb a lengővillája.95 vagy 96.
okés, elöre is köszi.! irok..
Jó állapotban van
a többit itt
lucky.exp.peter@gmail.com


Üdv
értem. kuplungagy van a képen jó állapotú nincsen szétverve benne a racsni.? menyiért küldenéd el?
Nincsen csak a képeken szereplő alkatrészek vannak
nem látok a képen kulungkosarat. de megvan?
Helló!

Ezek maradtak csak...
hello! 89-es kawasaki kx 125-ös motorhoz keresek kuplungkosarat.!
hello! 89-es kawasaki kx 125-ös motorhoz keresek kuplungkosarat.!
hello! 89-es kawasaki kx 125ös motorhoz keresek kuplungkosarat.!
igen :D de úgy értem hogy ilyen állapotúval hogy mi lett vele.
Sziasztok!
2002 KAWASAKI KX 250-hez keresek szerelési kézikönyvet.
Szeretném kicsit felkészíteni a szezonra és ahhoz kellene.
Kerestem már, de amit találtam a neten linket, az össze vissza irányítgatott egyik oldalról a másikra, meg regisztráljak, meg fizessek.
Nem tudtok olyan oldalt ahonnan letölthetném?