Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. KX 125-be most cserélem a dugót. be kell járatni, ha igen meddig vagy hogy kell?
sziasztok valaki kx 125-höz alapjárati csavart nem tud ?
sziasztok! 125-ös kawasaki kdx-hez keresek power szettet vagy szelepet ha valakinek van irjon nagyon fontos!
Helló!

Ezek vannak
számom 70 600 5816
sziasztok 1989es kawasaki kx 125 ös höz keresnék blokk alkatrészeket ha va laki tud akkor csörrgesen már meg vissza hivom tel számom 06 70 416 0124 köszömöm +!
Helló érdeklődnék meg van e még a kx 250 váltóalkatrészek?
tudok segiteni adatlap
Sziasztok!

06-08 kx250f-hez keresnék zöld színű elsősárvédőt lehetőleg olyat ami újszerű vagy új állapotban van illetve teleszkópszárvédőt fekete színben ha esetleg lenne valakinek eladó az légyszíves jelezze, előre is köszönöm! Szép napot!
Üdv.Kx 125ccm 2001,kersek kipú összekötő gumit.Esetleg lenne valakinek?
Üdv. Hogy lehet a powert szétszedni? a henger oldalán a két csavart ki kell venni? próbáltam de megse mozdul mit lehet ilyenkor csinálni 87-es kx 125-ről lenne szó.
Üdv. 89-es kx 250-esek hány sebességesek? valaki nem tudna belinkelni egy oldalt ahol alvázszám alapján meglehet nézni az évjáratot?
Sziasztok!

Keresek KX-F 2006-oshoz első fékcsövet. ha valaki tudna esetleg azt megköszönném.
Kösz szépen!
Ja értem, keressem csika1-et :D
Értem, köszönöm, és a rugóstagot szervízbe kell vinnem?
Mi lehet a gondja? Mert szerintem én is meg tudnám csinálni, csak azt nem tudom mit kell kicserélnem benne, és alkatrészt nemtudom honnan szereznék. Igaz ez pont elég ahoz hogy ne tudjam megcsinálni.. :/
Jah és atf olajból a dex3 teljesitményszintűt is megkapod 2000-2500ft körül!
Javitható a rugóstag! csika1 neked is! Olajat 10üó-ként a blokkba és 10w-40 hajtóműolaj vagy atf /automata hajtóműolaj mehet bele!
Nem stimmel!
csika1 felhasználó nevű tagot kersd! Kis pénzért sulyra beállitja neked!
Sziasztok! KX 125-re keresek berugókart de nem találok sehol. Tudna valaki segíteni? Köszi!
heló.
Nekem van egy 95-ös rm hátsó telóm ha érdekel.(jó állapotban)
Ha igen akkor: csabesz914@freemail.hu
üdv
Üdv, nemrég vettem egy kx 125-öt hibás rugóstaggal, ami nem csillapít rendesen, az eladó aztmondta hogy szimering hibás mert 3 nap után elengedi a gázt. Éppen ki nem rug, de himbálózik a motor rendesen egy kis bukkanótól is. Lehetséges hogy ez javítható, vagy cserés? Szerintem cserélni kellene. Ha már itt tartok esetleg nincs valakinek jó állapotú elfekvőben? :D
Ja és még olyat kérdeznék hogy a motorolajat milyen gyakran kell cserélnem? Csak mert nekem azt mondták hogy 3 óránként le kell cserélni, és csak az 5 ezer forintos speckó olaj jó bele. Nagyrészt endurózni használom, de még inkább csak szokom tehát azt is csak óvatosan. Én 10W40-es repsolra gondoltam hogy azt tennék bele, és szerintem 3 óránál többet kell bírnia benne az olajnak.
Előre is köszönöm :)
A kx250-é stimmel bele?
Hello! 1991-es kx 125-höz keresek kuplungksarat. :)