Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Hogy lehet megkülönböztetni az 1999-2000-2001-2002-es 125-ös kx-eket, ha egyáltalán meglehet valahogy, mert nekem mind egyforma. :D Persze a matricák alapján meglehet, de kevés olyan van amin gyári matrica van.
Sziasztok 87-88 as kx 250 váltó alkatrész hátsó féknyereg berugó tengely léptető villák 2000-es telóvédő 91 es komplett kuplung elég szar állapotba de szükségből elmegy pover takaró hátsó fékcső eladó.Elérhetőség az adatlapon.
Hello.tudna valaki segiteni a 91-es kx 125 re jó a 92-es kx 125 tankja?
Hello! Köszi a választ én is karbira vagy bovdenre gondolok, szétszedtem a gázkart hogy át olajozzam és azt tapasztaltam mikor a bovdent huzugattam csak hogy eléggé akadozva recsegösen megy, azt hittem a gàzkar alatt lehet homok de nem... Szoval szerintem bovden,amint tudom cserélem. Fals levegőre azért ne gondolok mert szerintem akkor az alapjáratnak is meg kellene néha emelkednie és nem lenne egyenletes, ilyesmit viszont nem tapasztalni nála.
Azt szeretném kérdezni hogy mennyi futómű olaj megy 1 teloszárba?96 ' kx 125
ugyan igy járta.Nekem a bowdenem volt rossz
Sziasztok bal első telómszáramból szivárog az olaj,pont rá a féknyeregre Aki újított már fel segíthetne,h mennyire macerás az ügy.91-es fordított Kayabáról van szó.Köszi
Szed szét a karbit. nézd meg a subert. A gáz nem játék és igy életveszélyes! Esetleg fals levegő, de akkor mindig csinálná!
Helló! egy kis segítség kellene... tegnap kimentünk pályára motorozni és 2x is kiakadt a gáz... de mintha a gázkar nem akadna fel... megyek félgázon és egyszer csak megindul ahogy bír és ha leállítom, rúgom utána semmi gond... de nem tudom biztosan hogy így van e... gyorsan történtek az események.... ilyen lehetséges? és ha igen mi okozhatja ezt? 1x ugratás után egyszer pedig kanyarba csinálta.... csúnyát estem vele emiatt tegnap... :S
Üdv! Érdeklődnék, hogy ki tud eladó hátsókerék agyat. kx 250-hez. ha lehet tárcsával legyen. előre is köszi!
Szia!
az elsőféknél előfordul, hogy fent a munkahengerbe is levegő kerül , próbáld meg valamelyik irányba eldönteni a motort, és úgy pumpálni. nekem is volt már ilyen.
Trükkje nincs! Pumpálással kell ugyanugy mint a hátsót. Hátrafelé forgatva sem lenne szabad ellenálllást érezned a keréknél. Próbáld megmozagtni a féknyerget, ha ott van minimális "holtjáték" akkor nincs gond!
Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy lecseréltem a motoromon a fékolajakat. A hátsó féket gond nélkűl kb 2perc alatt le is légtelenítettem az elsőt viszont egy óra szenvedés után se sikerűlt. Esetleg van valami trükkje? Meg olyan kérdésem lenne hogyha hátra felé forgatom a hátsó kereket akkor olyan mintha fogna a fék ha előrefelé forgatom akkor viszont nem. Ez normális? Előre is köszi
Vagy egyszerűen szimeringes!
Valaki megtudná nekem mondani hogy kawasaki kdx 125 91-es évjárat.olaj szivattyu álitható-e?
erősen füstöl a motor olyan mintha sokat kapna olajból valaki?
Köszi ;) rem bevállik a Kawa..
Benzinbe castrol power 1 40-es keverék, váltóba atf hajtóműolaj!
A power röpsúlyos elven nyit, igy állitani nem tudsz. 7-8ezer körül kell nyitnia gyárilag, sajnos ez ilyen, ezeket a gépeket forgatni kell!
'91-es a gép, de jó állapotu, bár ugy látom az első telót cserélték benne!
Hello.Vettem egy kx 125 91" tanácsot sznèk kèrni,h milyen fajta olaj a legjóbb neki ès,h mikre kell jóbban odafigyelni.Előreis köszi a segitsèget.
Hali!
Mivel KMX fórumot nem találok ezért itt kérek segítséget, hátha tudja valaki. Gyári főfúvóka mérete kellene nekem, mert az enyémbe 102-es van amit nagyon keveslek és csak szivatóval megy a motor gondolom a fúvóka miatt. Köszi előre is
Sziasztok!

Vettem egy 2000-es évjáratú Kx 125-ös motort és az a problémám hogy a Power elég későn nyit! Ezen hogy tudnék állítani?
Előre is köszi
erről lenne szó.
Rakj be képet! Jó gépek a kx-ek. 4-ik fokozat szokott szarakodni bennük, de összességében jó vasak! Egy kép sokatmondóbb lenne!
Sziasztok! Vettem egy kx 250-et,93-as, és kíváncsi vagyok a véleményetekre, esetleg mik azok a hibák ami ennél a típusnál előfordul?