Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

1990-es KX 250-hez nincs valakinek CDI-je? Vagy ajánlanátok valakit aki tud.
új van benne ! de szerintem a gyújtás adta meg magát :(
Üdv.Van egy 1996-os kawasaki kmx 125-ösöm, és nem tudom a karburátor típusát.Azt el tudtam olvasni, hogy MIKUNI de többet nem tudok róla, mert elhagytam a tűszelepet belőle és nem tudom milyet kell hozzá venni.Tudtok nekem segíteni?
Szar a gyertyád!
Sziasztok !
Lenne egy problémám: 125-ős kx anyag van kompresszio van ,szikra van, de nem indul be.
Segítsetek!
Üdv.100% hogy víz került bele.Vízpumpa körül van a bibi.
Köszi a válaszokat, meglesem azt az o ringet...
A motorod a szám alapján 1991-es évjáratú.
Davon jól mondja,víz került a váltóba.A vízpumpánál keresd a hibát.
Szia,
Nekem ez az alvázszám nem teljesen kerek, szerintem 90-es az évjárat. Minden bizonnyal víz kerül a váltóba, ez okozza az elszíneződést. Elég sok opció lehet, hogyan kerül oda a víz, a tapasztalataim szerint leggyakrabban a 92055 O gyűrű a ludas…
LINK
Én első körben ezt nézném meg, ehhez picit bontani kell a blokkot, és ha már bontod, nézz át mindent.
Sziasztok!
Van egy kx125-öm, de nem tudom a pontos évjáratát. A vázba ez van beütve: ML KX125H*010714*
A másik problémám, hogy a váltóban az olaj világos szürkés és a felszinén fehéres szinű folt van. Nem tudjátok, hogy mi okozhatja?
Válaszokat/vélemènyeket előre is köszönőm
Eladó 1993-as Kawasaki kx alkatrészek!
Szia én hivtalak ma a kawasaki alkatrész miatt jobb oldalo oldal dekli olaj bemenő kupak és jobb oldali idom kéne
Sziasztok Kawasaki 124 ccm keresek jobb oldalsó idomot eről volna szó
Szia engem érdekelne egy jobb aldali oldalsó idom ha van köszi
Üdv! 1988 kawa kx125höz nincs vkinek használt dugattyúja? az enyém sajnos eltört :/
üdv.
kx 250 hengert+főtengelyt keresek.
ha valakinek van kérem szóljon!
vallyon.david93@gmail.com
Sziasztok! 99' Kawasaki kx 125-be milyen váltóolajat ajánlotok? Illetve az is érdekelne még, hogy az első telókba hány w-s olaj kellene?
Sziasztok!
kawasaki kx 250 re keresek fengert 1998 as évárat
ha valakinek van iron emailt : pitbike13@freemail.hu
elöre is köszi!
Sziasztok, 94-es kx-emen körberepedt a tanksapka, nincs valakinek eladó?
Sziasztok. kavasaki kdx 250-ről valakinek vélemény,tapasztalat? vásárláson gondolkodom
Sziasztok segítsègeteket szeretnèm kèrni!nemrèg vásároltam egy 1990 es kx 125-öt nagyon szèp állapotban van sikerült már vennem hozzá sok alkatrèszt de egy HENGERRE lenne szüksègem.aki tudna segíteni nagyon szèpen megköszönnèm!
Üdv. 93-as kx 125-re keresnék reális áron berugókart.
Szia!

Pl nálam van jó nedö adatlapomon elérsz
Helló. Az lenne a kérdésem hogy egy kawasaki kx 125 98 as vázugyan olyan mint a 2002 kétes szóval rá lehet tenni a másik tankot a takaróval meg ilyeneket?
Ki milyen keverő olajat használ?
Én eddig Motul 710, de a baj az hogy már nem nagyon tudok rendelni belőle meg marha drága lett ez helyett valami más?