Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://racing-mx.com/bandesz/i... vagy bendesign néven kutass utánna! Németh Koriéknak is ő csinálta a designt, teljesen profi szintű!
Üdv!

Nekem több motorra is ők csináltak egyedi elképzelésed van azt ők megvalósítják! GeorgeDesign
Matricaszettel kapcsolatban valaki tud segíteni ki csinál egyedit?
köszönöm.
Üdv!
Akinek szüksége lenne kuplungkarra az szóljon van nekem egy bontatlan csomagolásban szóval még motoron nem volt!
3000ft-ért akinek kellene íjon!
thom13@citromail.hu
Senki nem tud segíteni?
Nem tudom él e még a fórum ha igen még egy pár alkatrészre szükségem lenne. Kipufogódob, fékmunkahenger, váltókar (a vastagabb tengelyes), és ha a gyújtáshoz majd kell akkor ahoz majd.
Sziasztok
Most került hozzám egy KX250 még a kips power-es.
Nullára szét lett szedve minden a-z ig felújítva most bekötöttem a gyújtást és nincs szikra. Kicsit variáltam a dolgokat kapcsolási rajz alapján átkötöttem és csak egy szikrát ad a szikra elég erős (meg is rázott piszkosul) aztán ha a testelést leveszem és visszarakom megint ad egy szikrát. Ezek alapján szerintem trafó jó tekercs jó marad a CDI ha esetleg én kötnék be valamit rosszul vagy tudnátok valami segítséget adni azt megköszönném.
Üdv.
Köszi a segitséget
Szia,
1000kPa (10 kg/cm1,142 psi) levegőt ne nyomjál bele, mert abba nem az kell, hanem nitrogén. Ha rám hallgatsz, vidd el egy szakemberhez felújítatni, egyrészt nem teszel benne nagyobb kárt, másrész nem véletlen eresztett el.
sziasztok,valaki tudja mekkora nyomás kell a központi telo tartályába tölteni?87-es kx 250-röl lenne szo.sima levegövel voltak ezek még töltve?
Hali
Keresek jó állapotú első teleszkópot!
1999-es 125-be kellene!
Akinek van az írjon!
Központi teleszkópja*
Üdv! Valakinek nincs elfekvőben Kawasaki KMX teleszkópja?
Üdv! Eladó 94-98 kx 125 teljes idomszett matricával, képet kérésre küldök
Sziasztok, már pár hete keresek egy képet, egy kawasaki krossz-al kerekezik valaki egy vasútállomáson és közben egy csajszi fenekét nézi. Valakinek nincs meg egy gyüjteményében? :) ha meg lenne valakinek, kérlek küld át e-mailben. subaa48@gmail.com Előre is köszönöm!
Üdv. 93-as kx 125 alkatrészek eladók. Érdeklődni ink telefonon(30-725-76-44
Sziasztok! 2002es KX 125ösömhöz keresek beszívócsonkot, ha valaki tud írjon!:) köszii
sziasztok,tudnátok segiteni? vettem egy 89-es szép állapotu kx250-est
és a tulaj 20-as keverékkel használta.szerintem ez baromi sok olaj a benzinbe.mennyi ezeknek az ideális.ill válto olajat milyet rakjak bele?
bocsi a láma kérdésekért de eddig csak 4t enduroim voltak.
A fekete cdi box eladó
Ès a fémhàzasat èn keresem
Csere is èrdekel
1 86 os 125 Kawasaki kx hez keresek cdi t
Ha,valaki tud az írjon
86 oshoz Nincs vèletlen meg a cdi d ?
És még annyi lenne hogy a henger tömítésben van 3 kerek gumigyűrű!
Kipufogó gyűrűk esetleg?
Sziasztok!

4336J 741MO5400 van belütve a dugóba!
Megtudnátok nekem mondani hogy mekkora a dugó mérte és esetleg h milyen lehet a henger!
Dugó csere előtt állok! Gondolom ha 54 mm akkor márnem nikacilos.
Csapszeg kopott ... A tized kopas is hangos
Üdv, kérdéssel fordulnék hozzátok.
A Kawasaki KLX450 üzemórás enduro?