Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mindenki egy olyan kérdésem lenne hogy esetleg valaki le tudná írni hogy hogyan kel be álitani a power szelepet?
esetleg elég neki egy pucolás?
azt csinálja a motor mikor megyek vele és pl. gyorsitás közben bele csipek a kuplungba hogy hamarab érje el a kelö fordulatot akkor meg torpanik egy nagyobb piklanatra.
ienkor mi a teendö
Szia! Nekem vab! Adatlap!
Hello !

Kawasaki kx-f 450 keresek idomszettet !
98-as 250-es kawasaki kx bontódik. minden van henger és rezón kívűl mert az elkelt. hívj mi kell és megeggyezünk!
06306535255
kawasaki kmx központiteleszkópot keresek ha valaki tud akkor akkor lécives írjon 98 as évjáratu
SZIA kawasaki kmx 125 ös höz központi telód van ?
Sziasztok KMX 125 höz keresnék berúgó kar visszahúzó rugót.
hali
Valaki esetleg gondolkozott h lecseréli a Kx 250 vagy 25ös mociját egy yamaha yz426f mocira? ha igen akkor érdekelne.
Helló a Dt-re akarod?Afelfogatásnál tolómérővel 54mm-t mértem.
Esetleg ide fel lehetne rakni?
Sziasztok.Ha érdekel valakit ,kx 125-250(89től 93ig)első féknyereg eladó 5e.
Köszönöm a választ :)
A kx 85 olyan motor mint a bicikliben a háromnegyedes. Kb 12-16 év között tökéletes. 28le körül mozog és igen pörgős olyan mint 25-ös és ugyanugy üzemórás! A fordulat miatt a szerviz intervalluma kb mint 125-ösé!
Az e-mail címem: siki83@freemail.hu
vagy ha gondolod a fórumra is kiteheted ahogy neked jobb.
Üdv.
Szia, köszönöm a válaszod. Megkérhetnélek arra hogy a lánckerék tengelyén lévő középső (3.) fogaskerékről küldesz fotót amikor nincs a tengelyen! Mivel a kuplung tengely az biztos nem kompatibilis az enyémmel, viszont a lánckerék tengely ugyanannak tűnik csakhát így nem látni teljesen a fogaskereket rajta. Érdekel a váltó az általad kínált 12eft-ért ha ez a fogaskerék ugyanaz mint az enyém (mivel csak emiatt venném meg).
Előre is köszönök mindent!
Azt el felejtettem,hogy egy 2004 -es tipusról beszélek.
Sziasztok :)
A mostani kérdésem igaz nem ebbe a csoprotba való mert ide Kawasaki KX 125 kérdések válaszok jönnek.De máshol nem tudom meg kérdezni csak itt,hogy a Kawasaki KX 85 az mekkora a magassága?Szélessége?Üzemórás?Jól bírja a pályákat?Gyerek motor?
Előre is köszönöm a válaszokat :)
Sajnos nem bontom meg de egyben viheted 12ezerért.
Sziasztok!

Honnan lehet megtudni hogy egy 125 os kx hányas kiadású? Alváz számból vagy honnan?
Szia, nekem egy darab váltó fogaskerék kellene KX 250 1989-hez, a tengely láthatóan másabb mint az enyém viszont lehet ez az egy fogaskerék megegyezik és ha egyáltalán megbontod a váltót eladásra.

E-mail címem:siki83@freemail.hu

Erről a fogaskerékről lenne szó,köszi,üdv.
Oké, értem köszönöm a választ. :)
Szia, tudok ülést adni neked ha érdekel 3500ft-ért!
KDX 125-é volt de ugyanaz kell erre a KX 125-re is!
Hétvégén tudok képet küldeni róla ha megfelel írj: kawasakikdx@citromail.hu-ra és küldöm majd a fotókat az e-mailedre hétvégén.
Postázom is.

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt itt mindent megtalálsz a kx 125-ről robbantott ábrákon.
Üdv! a mai napon hozzá jutottam ehhez a motorhoz! és ülést szeretnék rá venni esetleg tudtok e nekem ebben segíteni?és hogy ezeknél a motoroknál ülés a légszűrő ház teteje?
Heló! Motor és vázszám alapján meg tudják mondani neked valamelyik szervizben ha jól tudom :)