Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Keresek Keihin PWK V790 GK 03 karburátorba súbert,amiben a tü van! Ha valakinek van legyenszives jelezze! Köszönöm
Valakinek van esetleg fehér idomszettes motorja?
Most szeretnék rendelni új szettet és a fehéren gondolkozok de azért megnéznék egyet hogyan is mutat.
Köszönöm.
Üdv!

Miskolcon, vagy annak környékén tud valaki olyan helyet mondani ahol vállalnak eloxálást? Mondjuk egy kerékagy eloxálását?
A rajzon mutatja, B ellen tartani. Méretezd le, csinálj, csináltass egy szerszámot.
Nekem a 4-es ment el de másik évjáratot sikerült venni hatalmas szerencsém volt hogy csak a léptetővilla ment szét és az jó volt bele. nekem van egy váltóm kivéve a 4. sebesség léptetővillája. de ha nem az az évjárat akkor valószínűleg nem lesz bele jó másik.
Szia. Kdx 250 1996 ba jó lenne? Mert gondolkodás nélkül elvinném.
Kdx 250 1996 hoz keresek váltó alkatrészeket. Ha valaki tud valamit vagy hogy hol kellene próbálkozni kérem jelezzen. Minden kawához ilyen borzalmas az alkatrész ellátás.
Sziasztok!
Teleszkópba szimeringet cseréltem mert folyt az olaj.
Kilazítottam a legalsó imbuszfejű csavart villaszárban (szükségtelenül mert utólag kiderült nem lett volna rá szükség)
A problémám az hogy most meg nem tudom meghúzni azt a csavart és kifele sem akar jönni csak forog.
Valamelyikőtök csinált már ilyet ? Tudtok tanácsot adni mi lehet a probléma ? Megszakadt volna a menet?
Jah szori már értem
Parillát hívtam nekik nincs most raktáron csak egy pár darab úgy meg nem szeretném mert drágább is meg nehogy elüssenek a színek. Hogy érted hogy hozzá jár? Egy matricaszett egy 10-es körül van.
Tudom, de a Gerecsemotornál kapható használt vagy a Parillától/Universalmotortól stb. kapható újon kívül ez van csak fent. A matricaszett hozzátartozik az idomhoz
Kx 250 Kipufogódobot keresek.
Ez egyik sem idomszett.
Az egyik dekorszett matrica/huzat, a másik meg csak tank idom.
De azért köszönöm.
Valakinek alkatrészek esetleg? 1998-as komplett idmoszettet keresek újt de raktáron nem találtam sehol esetleg valaki tud segíteni.
Nekem 6 évig volt, de a váltóval nem volt problémám. Mivel egy 22 éves motorról beszélünk, aminek az előélete ismeretlen, lehet volt már 15-20 tulaja, millió egy dolog lehet rajta rossz. Szóval igazából mindegy ki mit mond, az számít milyen állapotban van a gép, mennyire vigyáztak rá.
csika szervizt neki!
http://www.sportmotor.hu/tagok...
Nekem is ő csinálta a teleszkópokat, hibátlanok lettek teljesen korrekt áron!
1992-es évjáratnak mik a betegségei? Mintha a váltóval lenne némi probléma...
2002-es kx 250-hez keresek jó állapotú hátsó féknyerget.
Kawatulaj lettem!
2T motorszerelés- és tuning Fejérben:
www.doktormotor.hu
Szerintetek 1998 as vázra 2010 F-es kasznit rárakni? Nagyon nem passzolna?
Teleszkópvédőt keresek ha valakinek lenne esetleg persze nem újat azt találtam.
Köszi a segítséget de róluk sajnos sok rosszat olvastam.
Köszi már írtam is nekik