Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló! Segítenétek nekem az alábbi képen szereplő kx 250-évjárat beazonosításában? 98-asnak mondják, de szerintem közel sincs annyi.
Azt hiszem találkoztam már
Dugattyú?!
Pl nálam! Adatlap!
találkoztatok már ilyennel ? :O egyébként tudna valaki linket ahol érdemes újat vásárolni. :D
Sziasztok!
1988 kawasaki kx-hez keresek 125ös blokkot és más alkatrészek is érdekelnek. Akinek van és tudna segiteni jelezzen please!
emailem: heller91@freemail.hu

Valaki nem tud valami jóféle kawasaki kx 125 motort eladót!
Ami olcsó és (jó állapotban) van azért teszem zárójelbe, mert elmentünk motort nézni és hát fele nem volt igaz amit mondott!
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv!Kx 80-hoz keresek hengert,dugót(lehet hibás is). Köszi!
Újban tudok segiteni! Adatlap!
Szia a fotón látható motor KX 125 teljes egészében még a váz is valamint ez műanyag tank és 91-92 évjárat. A kipufogó rezonátor és a hátsó sárvédő nem erre az évjáratra való, hanem fiatalabb kiadásé.
A KDX 125 segédváza nem szerelhető hozzá van hegesztve a fő vázhoz, a KX 125 segédváza csavaros. Ennek a szériának az enduro változata a KDX 125, ezért hasonlítanak egymásra.
Hát ez valami hibrid motor. Kdx kép alapján, kx-et tudtommal nem csináltak fém tankal, ezen pedig az van a váz is kdx. Az első futómű viszont '91-'92 kx-é, valaki véleményem szerint kicserélte valamikor az egész elejét. Kép alapján a rezó sem az övé!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Valaki tudna segíteni ez most kx vagy kdx mert a tank meg az ülés az kdx-é lehet mert néztem képet a két típusról és megegyezik ez most kx vagy kdx?
Heló!
Érdeklődnék hogy 96-os kx-hez komplett power van-e valakinek?
Üdv!
Erre az e-mail címre nem tudnál nekem küldeni képeket a mocidrol meg valami leírást róla meg hol van meg egy telószámot!

thom13@citromail.hu
Sziasztok!
Maradt pár kx 125 alkatrészem új tömítések
A képeken szereplő alkatrészeim vannak + egy komplett első fék

Ha valakit érdekel írjon vagy hívjon..
lucky.exp.peter@gmail.com
706005816
hali.
kx 250 hengerre lenne szükségem, ha valakinek van légyszi írjon!
Nekem a súbertű a legfelsö rovátkában van, a levegö csavar egy és félfordulatra van ki tekerve. Hétvégén szerintem neki álunk. Ja amugy 125 ös, és 1995 remélem jó lesz. Ki takaritom a powert, meg a karbival meg probálok valamit büvészkedni
van központi telóm
Levegőcsavarod hány fordulatra van nyitva? Nekem a TM ugy volt mikor elhoztam, hogy a tű legfelül volt és a levegőcsavar 3 fordulatra volt kint. Nekem is volt egy kis gondolkodás, ha nagy gázt adtam. Most a tű fentről a második rovátkában van a levegőcsavar 1,5 fordulaton és nincs torpanás. Mondjuk én kitakaritottam a powert is meg nekem is állitani kellet rajta kicsit! A kx powere sem tul bonyolult, nemrég raktam össze egy srácnak, beállitva faszául. 25-ös vagy 250-es a géped? Mikori évjárat?
Hát a sűbertűn az őszes lehetöséget ki probáltam, tulsokat nem változot, de a torpánás ugyan ugy meg van az őszes álitásnál! Akárhova akasztok a subertűn ugyan ugy meg torpanik. Erő van a motorban meg minden de nem ugy megy ahogy kéne ezért gondolok a power szelepre.
Szelepre ránézhetsz, de én megpróbálnák a karbin állitani. Lehet kicsit keveset kap vagy sok a levegő, akkor is szokott torpanni!
Kőszi a tipeket!
olajbol motult használunk! Mind a váltohoz mind a benzinbe.
keverési arány 40-es 4literbe rakunk 1decit.
szoval nem tudom lehet hogy a power szelepel lesz gond?
a kiput és a rezonátort is fel ujitottuk. Arezonátor procurcuite ha számit.
nem keseredtem el.

takarítás nem árt neki és a minőségi olajt ajánlok neki.
El kell hogy keseritselek, nem az olaj minősége a gond, hanem sok esetben a keverési arány és hogy nincs forgatva a gép. A kipunál minden lerakódik. Sokan 20-30-as keverékkel járnak a gázt meg nem huzzák! Elég az 50-es keverék is full synt olajból!
ne kuplungolj bele :-)

Enyém rendesen működött, de felújításkor ugye szét lett teljesen szedve. Hát kibaszott nehezen járt és tiszta ragacs, olajsár szerű volt rajta.

Előző gazdája putoline olajjal hajtotta. Mikor járt jó büdös is volt.

Én motul 710-el hajtom és fasza 2t szaga van. putolinnal büdös volt.

Váltóba nem tudom milyen olaj volt, de kurva fekete büdös volt az is. Oda 7100 10w-40et raktam. Téltől nyár közepéig használtam.
Még mindig fasza piros színe van.

Azóta nem lett szétszedve így nem tudom megnézni most milyen könnyen mozog, de gyanítom jót tett neki a minőség.

Szerintem te is szedd le a hengert és takarítsd ki. top-end tömítéskészlet kell hozzá ami nem drága.
Kitudja mikor volt az utoljára kitakarítva.
Az nem valószinű hogy power, ha a power nem nyit, akkor nem forog ki rendesen a motor, ledadog. Neked inkább a karbi környékén kéne szétnézni.