Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ott leszek miből tudom megállaptani hogy az egész motor 03-as vagy csak a lengővilla? vázba vagyvalamibe bele van ütve? a másik hogy mennyire akrapovic ez a dob rajta?
A lengővillán.
A 2004-esé nem ilyen!
Miből látod, hogy ez 03-as, mi a különbség?
Jönnek velem olyanok, csak mindenki KTM-es...
Képek alapján ez nem 2004-es hanem 2003-as.
Gyári hibáról nem tudok hogy lenne.
Én azt ajánlom hogy vigyél magaddal valakit aki ért hozzá vagy akinek már volt valamilyen krossz gépe.
eladó dellorto 34 karburátor
ára 15.000 ft
posta is megoldható!
tel:06307316232
Erről van szó, tud róla esetleg valaki valamit, vagy van valami észrevételetek vele kapcsolatban?
Csáó!
Motor vásárlás előtt állok, 2004-es kx 250ről van szó, tud valaki segíteni hogy mire kell figyelni ennél az évjáratnál meg típusnál, gyári hibák ilyesmi?
Nincs egy kawás ismerősöm se, 0 a tapasztalat.
Üdv mindenkinek. 1999-es kawasaki kx80-as motorom van, de a kiskerekű változat.Elől17" hátul14"-os kerekek.Találtam bontva nagy kerekeket kx80-hoz de nem egy az évjárat, nem eggyezik a tengelyméret.250km-re vagyok a kerekektől tehát még a (bepróbálom se egyszerű).Csinált már valaki ilyen cserét?Van benne lehetőség? Üdv:Krisztián
Szerintem megragadt... Legalábbis egy megszorult DT dugattyúja kísértetiesen hasonlított erre a formára
Meg egy karbi beállítás is érdekelne, mert sokat kap tű állás meg fúvóka mondjuk egy gyári beállítás jó lenne!
Nem tudom évjárat érdekes-e de mindegy 1997-es kx 125-ös mocim van ki milyen olajat önt a blokba?
Keveréknek meg motul 710-es
Köszi a segítséget.
eladó KX /KXF idomok 4.000ft/db tól
üdv! kawasaki kx 125 tankot keresek és tankhoz idomot és hűtőt akinek van irjon köszönöm.(90 körüli)
Hello! Kawasaki kx 125-höz érdekelnének idomok olyanok mint a képen
Sziasztok! Kawasaki kx 125 ös komplett blokkot keresek akinek van Írjon fontos.Köszönöm
Hello.A Zsibvásár.hu-n van feltéve kdx125 és250 hátsó nyerge 3500ért.Nézd meg,hátha passzol valamelyik a tiédre.Polgárdi motorbontó,a tag nagyon korrekt.
Helló! Sürgősen kellene kx 125-ös hátsó féknyereg, ha valaki tud segítsen!
Power megvan?
Megválnék, tőle. i.á. 2000Ft
Eladó kx 125 bontott henger hengerfejjel és egy bontott főtengely. tökéletes állapotban. adok mellé egy szétszedett főtengelyt pluszba( ennek csak egy alsó tűgörgő kell) 89-92 ig használhatók. egyben az összes 15 ezer. postázni tudom. képeket kérésre adok.
Helló még egyszer köszi szépen meg gyözö a válaszod!
Hello ! Igen a Kawasaki az lapkás szelephézag rendszerú ! nem nehéz szelephézagot mérni rajta!(cserélni meg a lapkákat nem igazán kell mert ez nem tud elállítodni mint a csavaros)
A husaberg az inkább nem fejezem ki, hogy milyen volt :D! Elég annyit hogy ami mozog a blokkjában azt mindent kikellett cserélni ! Meg annak csavaral lehet állítani a szelephézagot! A Kawasaki egy nagyon megbízhato ! Nagyon szeretem , bátran merem ajánlani ! Szerelő vagyok és pár motort csináltam már de elhieted, hogy álltalába ktm-husaberg hondát szerelek !
Köszi a választ! még annyit , hogy korongos a szelep hézag ugye? nem olyan mint a ktm-é , csavarhúzós lapkás! nehéz hézagot állitani? mert lapkásat nem! látom a képen, volt Husaberged na annak is lapkás azzal mi volt a gond mert a kép alá azt írtad azt hiszem, hogy nem vált be!