Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló, 89-es évjáratú kawához van blokk alkatrészed? :)
sziaszkok. szükségem lenne egy Kawasaki kx 125-ös 89-es évjáratú motor blokkra, az sem baj hogy ha nincsen rajta henger! kösz:)
1998 hoz érdekelne komplett váltó
szia, 1998as kx 125 höz komplett váltó érdekelne
Jó lesz a Wössner,ha nincs zsé akkor marad a Meteor..
kawasaki kx 80-bontot alkatrészek érdeklődni telefonon
:06304053450
Az jó :/ mert ahogy nézegettem nem két fillér egy kuplungkosár :/ remélem nem az a baja :/ napokon belül kiderül, mert szét lesz szedve....
Sziasztok!
Valaki használt már ilyen dugattyút?
https://citybike.hu/spd/8116Wo...
Nem versenyzésre, csak gyenge endurozásra használom majd a gépet.
Vagy valaki tud normális áron Yz 125-höz dugót gyűrűvel?

Köszi előre is!
Kireszelheted a beverődéseket,de tapasztalatból mondom hogy nem lesz hosszú életű.
Köszi a választ!
Ez azt jelenti, hogy kuplung kosár csere? Vagy az javítható?
Vastag olaj is okozhatja, próbáld ki atf olajjal, de szinte biztos, hogy a beverődött kuplungkosár okozza a problémát!
Sziasztok!
Szerintetek mi lehet a kuplungal, ha a kart behúztom, túl fent fog és nem tudok már utána állítani mert, akkor már egyáltalán nem tudok váltani, nem recseg meg semmi csak lefullad. Egyébként még tudok vele menni csak eléggé szar, hogy túl fent fog. Mi kopott el vagy ...?
Ha a csavar (rezgéstől) visszább megy a karnál, akkor egyesben behúzott kuplungal alapjáraton még menne, vinné a gépet amég van fordulat de lefullad ha elengedem a gázt. (98'as 125-ös KX)
Köszi a választ!
Szia.meg vannak még a cucok?ha igen írd meg a számod.kdx250hez ezek jók?
25Nm
187-es kx 125-höz tudna valaki mondani hengerfej nyomatékot hogy mennyire húzzam?
Mond a vázszámot és megmondom!
Sziasztok!Kawasaki kx 125-nél miből tudnám pontosan megállapítani az évjáratot 2003-2005 körüli gépről lenne szó.
Üdv. Teleszkóp mitől sziszeghet mikor nagyot rugózik? szerintem a két első sziszeg de nem vagyok benne biztos.
Sziasztok! Ha valakit érdekel,megegyezünk... ÚJ!
97-es kx 125 ös motoromhoz kellene a lábtartó részhez rugó aki tud vagy van bontásban egy motor az szóljon!
Nicasilosnál pötyögj el 1 tankot /bár nem szokták addig se járatni/ , perselyesnél 3at 1:20-1:25 el aztán hajrá..
250esek szinte tuti 5 sebességesek:

E1 87évj,F1 88 évj,G1 89évj,H1 90 évj,H2 91évj,J1 92évj,J2 93évj,K1 94,K2 95,K3 96,K4 97évj,K5 98 évj,L1 99évj,L2 2000évj,L3 2001évj,L4 2002évj,M1 2003 évj,M2 2004,N2 2005,
Hézagmentesen nem szerelheted,oldalanként 1-1 mm játék lehet,de ha nem szimpatikus akkor hézagold ki..
88 as,de gondolom ugyanez:
http://www.ronniesmailorder.co...
Sziasztok, nemrég íram ide hogy amit vettem kx-nek lóg a hátulja, és a rugóstag sem csillapít. Vettem másik tagot, és prox tűgörgő szettet, összeraktam, és olyan kérdésem lenne, hogy a lengővillának szabad lennie oldalra lógásának? Tehát nem kotyog semerre, viszont ha az oldalát megütöm párszor gumikalapáccsal akkor kb 2 mm-t arrébbcsúszik a tengelyen. És ugyanígy vissza.
http://cdn.partzilla.com/diagr...
Ami a képen van minden benne van, hézagoló nincs sehol a tengelyen.