Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi sikerült eladnom:)pont egy Er5-re vették meg, végül 21ezret kaptam a 2 gyári gumiért
Valaki nem tud valakit aki ismer valakit, aki HITELÁTVÁLLALÁSSAl eladná a kis Ninjáját?
Valaki cserélt már lánckereket lánc cserénél? (úgy értem, hogy nem a gyári 14/43-as fogszámúra) Tapasztalat?
Dobhatnál rám egy üzit mailben, hogy tudjak veled kommunikálni, mert semmi ilyesmi nincs kint az adatlapodon.
Nekem Michelin Pilot van hátul, elől még gyári. Ez jól bevált, nincs rá panaszom. Jobb mint a gyári, egymilliószor, ez tény.
Lassan ez is cserés megint, de most egyszerre lesz aktuális az első meg a hátsó is. Én most használt gumin agyalok, mert az újnak nagyon busás ára van...
Aradi Laciékat és ők Pestiek de leküldik ha kell, de itt is elérd: spike2@mail.datanet.hu . A gurulásról meg lehet szó és köszi a meghívást, gumikkal hogy állsz ha lecserélted akkor mire, mert a gyárira sok panasz van sajna.
Most nézem, hogy egri vagy, te nem akarsz velünk gurulászni együtt, ha úgy van? Szervezek most is túrát, publikus, nem zárt körű, bárki jöhet.
Ha facebookotok, akkor bővebb info róla:
http://www.facebook.com/event....

Nem reklámozni akarok, csak nincs kedvem leírni még egyszer mindent, de akit érdekel, az adatlapomon lévő e-mail címre jelezheti szándékát!
Mindjárt a 22.000. is meglesz!
A megadott telefonszámon kiket érek el amúgy és hol? Köszi amúgy a segítséget!
Szia hát árat nem tudok mondani a te Ninjádhoz de hívd fel őket: +3620/289 00 42 vagy +3620/482 86 54 mert én is tőlük rendeltem elég korrektek és most a szett rendelése esetén az első lánckereket grátiszba kapod. És minőségi D.I.D és JK márkákat árulnak, amúgy kilométerrel hogy állsz meg van-e már a 20.000 Km-er?
ezt most lepasszolnám
Bocs, most látom, hogy neked nem is tinininjád van, de attól még adhatsz tanácsot, ha tudsz!
Te láncszettet (lánc, első+hátsó lánckerék) cseréltél már a tinininján? Ha igen hol vetted, mit és mennyiért? Nekem már cserére érett, csak nem tudom mit vegyek. A minőségi dolgok közül érdekelne a lehető legolcsóbb...
Ugyanez a kérdésem a többieknek is szólna, ha van valakinek vmi jó tippje...
részben de a motor sem jönne rosszul mellé
Miért, át akarod vállalni a hitelt?
Nekem (a páromnak) házam van hasonló paraméterekkel, azt átvállalhatnád...
DID japán lánc szett 26000ft
Sziasztok!

Ha esetleg valakinek van kihasználatlan Ninjája, amit hitelre vett és nem tudja finanszírozni a törlesztőket, akkor keressen meg engem

erős nyakat mindenkinek
Szia!
Nálatok milyen áron vannak eladósorban láncszettek a tinininjára?
Köszi!
Utána járok mit mennyiért tudok beszerezni és hogy hol csinálják meg.
Remélem összejön!
Széles utat!
szerintem is jó lesz rá nagyon a bodis... de vegyél hozzá még sportlégszűrőt vagy direktszűrőt is ha tényleg akarsz 1 kis teljesítménynövekedést mert 1 dobcsere önmagában 1 ilyen alacson köbcentis motoron nemsokatz dobna... és utánna vidd el beállítani hogy a megnövekedett oxigénszinthez elég üzemanyagot fecskendezzen be a számítógép külömben a benzinb3n szegénybb keverék nem tesz jót ezeknek az új motoroknak...
Köszi!
Bodis kipufogót dicsérik. Vélemény?
sportkipufogó, direktszűrő vagy sportlégszűrő, aztán meg vidd be valahova ahol van fékpad és lemérik a teljesítmény meg nyomatékgörbét aztán a motorvezérlő programját utánna állítják és fasza lesz...
Szasztok!
Egy hirtelen ötlettől vezérleve kérek segítséget. Szeretném felpörgetni a kicsi Ninja-mat.
Gondoltam valahogy csak lehet egy-két lovat még beleeröltetni.
Van valamilyen tapasztalatotok?
Tudtot trükköket adni?
Köszi!