Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. eladó kawasaki ninja 250 r 2008-as 1 napot futott sérült és ép alkatrészek. egyben vagy darabonként is. megegyezés szerinti áron! 0620/992-4528 pestmegye
http://youtu.be/mhoo4cYnjKs
első onboard videóm! juppííí
SZia!

Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Szia!

Hát figyelj, nekem egy 2008-as ZX250R-em van, és csak OMW 100-as oktánszámút tankoltam eddig bele, és azzal fogyaszt 3,5 litert / 100 km (de ehhez hozzá kell tenni hogy elég lendületesen vezetek, és szinte mindig viszem a párom). Egy tankolással az olyan 15 liter (elvileg 17 literes a tank de még egyszer sem sikerült annyit tankolnom) elmegy 400 km-t. A végsebességét még én sem néztem meg, de azt tudom, hogy a hosszú távon 140 az még kényelmes. A legtöbb amit mentem vele az 180 volt és akkor pörgött olyan 11-12 ezret, és még volt ereje.
hali. Mennyit fogyaszt átlagba a 250-es ninja? mennyi a végsebessége? azért érdekel mert nekem egy honda cbr 250-r-em van a 2011-es verzió és a két motor egymás konkurenciája és kiváncsi vagyok .
fogyasztás v-powerrel 2,8 liter/100km sima shell 95-össel 2,9 liter/100 km-en. Ha huzom neki mindig nagyon meg 100 felett megyek akkor sem eszik 2,9-nél többet illetve kétszeméllyel sem. Végsebessége eddig a legtöbb amit mentem vele az 156km/h volt 9-ezres fordulaton. Majd ha egyszer ha lesz egy hosszabb szakasz kihuzatom teljesen
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, sok helyen kerestem, de eddig nem túl sok sikerrel, bontott alkatrészeket a 2008-as Ninjámhoz.

Sajnos volt egy balesetem amiben egy kicsit megsérült a motor. Amire szükségem lenne az
- egy jobb oldali lábtartó
- egy jobb oldali lábfék konzol (maga a fékpedálnak nem lett baja, csak a konzol tört le)
- egy jobb oldali első index
- és egy jobb oldali olajdekni

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Az e-mail címem: jung.arpi@gmail.com
hello!hétvégén megyek megnézni egy zxr 250 92-es évjáratú gépet!tudtok pár tanácsot adni mire érdemes odafigyelni?ha szét van hajtva hogyan tudom kiszűrni?álíltólag nem füstöl! mert elég sok rémhírt hallottam 250 esekről..jah és azt mondta hogy a motorja annyira zajos amennyire lennie kell....
lenne kettő darab 250 zxr-em eladóban, alkatrész ként, vagy pálya gép ként. ideiglenesen forgalomból kivonva.
az egyiknek részei már eladva. izomzat a 90es módelről (két kerek lámpás) még meg van, a 93rol még a blokk is (jó kompresszió, frissen átnézve). email: cetgy@web.de
Sziasztok!

22ezres kilométer-nél elég sok minden elő van írva a motoron!
Szelep hézagállítás lenne a fő kérdés, aki már állíttatta vagy ellenőriztette. Az tud információt mondani róla hogy, volt-e eltérés avagy sem?

Előre is köszi.

üdv.: Zsolt
Jelentem én is pénteken cseréltem le a gyári f*s gumit 12.300 km után, még talán picit bírta volna, de nekem az utóbbi időben nagyon csúszott kanyarban, esőben meg életveszélyes volt számomra...

Most Dunlop Arrowmax van rajta és eddig csúcs szupi:)
Szombattól megyek egy hétre Horvátországba, szóval a hosszú teszt is meglesz
Köszi a választ, csak jobb lesz a conti is.
Még egy kérdés két hátsó rugós-tagot hányas fokozatban használjátok?
Szoktátok e állítgatni 1-2 személynél?
Én most felnyomtam legkeményebbre mert hetente megyek 2 személlyel is. De még így sem mondanám kemények :)
Hy! Igaz én nem pályáztam az IRC gumival de nekem semmi gondom nem volt vele. ( pedig közúton volt úgy hogy azért kicsit döntögettem és kb 3-4mm hiányzott a peremtől) Ha meleg az aszfalt és meleg a gumi is akkor ugyanúgy tapad mint másik gumik.
(Most Continental van fent de ez nem tapad úgy mint az IRC...szerintem... de lehet hogy ez csak azért van mert még nagyon friss a gumi pedig már egy ezrest beletettem.)
De ahogy te is írtad hogy a kanyarban tudtál menni a nagyokkal...akkor mi kell még? ez csak 250.
Sziasztok,

Pályázott e már valaki a nagyon szeretett IRC made in japan gumikkal.
Mennék most is lime partyra, nekem tavaly nem volt gond a gumikkal a pályán, de nem is mentem valami gyorsan, kanyarban azért tudtam menni a nagyokkal. Jól bemelegedett, kicsit nyúlós lett.
:) akkor jól tolja
A nagynéném volt!
komolyan
Ja, igen, már én is akartam írni, bocsi elfelejtettem:

Megnéztem egy kanji szótárban, és a Ninja motorokon lévő japán írás szó szerint így fordítható le: "Ninja". (Bár láttam egy Ninját, amire a tulajdonosa felújítás után "Hayabusa" matricát ragasztott, mert azon szerinte jobban néznek ki a kanji-k...)
Ma reggel innen csapatta valaki fekete géppel a soroksárin?
Szövet fekete zöld ninja kabát?
A JT honlapjáról egy táblázat a 250r-hez elérhető lánckerekekről és az áttételekről:
http://www.jtsprockets.com/52....
14/43 lánckerék helyett a 15/43 az kb. azt jelenti, hogy:
- 7%-kal kevesebbet forog a motor ugyan annál a sebességnél?
- 7%-kal kevesebb a fogyasztás?
- 7%-kal rosszabb a gyorsulás /ha ez így mérhető/?
Sziasztok!
Új lennék a klubban ugyanis most jutottam hozzá egy 89-es évjáratú ninjához!
Ha valaki el tudná nekem árulni a szelephézagok méretét akkor megköszönném, mert alapjáraton igencsak hallani lehet hogy bibi van.
Sziasztok!

Eladom a kis Ninjámat, nem azért mert váltok hanem mert nincsen pénzem fizetni...

2008-as, 20.000 km van benne, amik újak első fékpofa és féktárcsa, a hátsó gumiban van kb 1000 km.

ha esetleg valaki érdekelne akkor hívjon fel mert nem nagyon vagyok net közelben. 70/413-7324

Sziasztok
brembo fékbetét előre sacc/kb 95% nincs benne 200km
5eft+posta pesten és környékén személyesen ha kell akkor E-MAIL.
üdv. eladó ninja 250 r-hez 1 napot futott felnik+gumik (tárcsák elkeltek) néhány lábtartó, lengővilla, egyik oldali elsőtelló, központi telló, és egyéb apróságok. 0620/992-4528
Hello sziasztok...
Olyan kérdésem lenne hogy a KAwasaki Zx 6 R Ninján szereplő meg látható Kanji japán motivum jelentését ha valaki eltudná árulni.... előre is köszi szépen és lécci a mailomra irjatok köszi előtre is a segitséget
osz_peter@freemail.hu