Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg kérdezd őket: link Mint ha régen csináltak volna ilyesmit.
De kurvára vigyázz kinek adsz pénzt.
Nem nagyon sajnos. Volt egy idő amikor nagyon belendült ez a dolog (én is akkor vetem a mostani motorom) de mostanában hírét sem hallottam. Amúgy nem nagy cucc. Kell egy amerikai kapcsolat, berakják egy konténerbe és már jön is. Esetleg amerikai autós fórumokon érdeklődj.
Itt is volt egy ember az AlexCBR aki ezzel foglalkozott de jó ideje színét se láttam.
Bővebbet tudsz ezekről mondani?
08-as null kilóméteres R1-et találtam az olaszoknál,de az már 7 éves!
Hát meg ahogy az euró áll ez 3,3 millió Ft. Inkább hozass be az USA-ból valami beragadt 2012-es 0km-est.
Nem szarok ezek. Nyugodtan vehetsz ilyet.
http://www.1000ps.at/gebraucht...
Erre meg sajnos nem tudom,hogy milyen költségek lennének még,hogy rendszám legyen rajta.! Pff!
Pont téged néztelek ki magamnak! Nyugodt szívvel vehet az ember ilyet magának? Mindenről azt hallja az ember,hogy sz@r,kivéve a a a az S betűs motor! Na de tömegcikk nekem nem kell.
Az enyimé a harmadik fesz-szabályzót fogyasztja. Elvileg a mostani már valami fejlesztett verzió és nem fog elromlani.
Más baja még nem volt.
Esetleg "betegségei" vannak ezen motoroknak?
Helló Mindenki!
Erről a motorról tud valaki valami hasznosat? http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Nem ez volt kinézve,mert én saját kezűleg szeretek bejáratni mindent (hülyeség,hogy nem kell) de semmi kedvem kidobni az ablakon 4-5 forintot azért,hogy majd karcos legyen a járgány!
2004-05 Zx-10r lámpák,ülések,indexek,rendszámtartó szett,hátsó lábtartó szett eladó.
Egyben 50000Ft.
és még első,hátsó ülés,gyári kipufogó is.
2004-05' Kawasaki ZX-10R Ninja (zöld) gyári idomszett,plexi,lámpa,tükör,lábtartó eladó Nyíregyházán.
Tel.0620/3658961
kormanyati@freemail.hu
"Egyszer lenn, egyszer fenn!" Így van. Éppen ezért kár mostanában kötözködni a Kawasakisokkal.
Most valamiért nem fekszik a Suzukinak A PÁLYA VERSENY, de azt azért hozzátenném, hogy 20 év után illő volt már a kawának valamit csinálni, mert nagyon le voltak maradva 2011-ig, hol voltak 20 évig, ha már a pálya versenyzést emlegetjük, nem a 600-asokra gondolok Egyszer lenn, egyszer fenn!
Biztos szabadkártyás volt.
Ha jol nezem, akkor akadt ilyen delikvens. Sikerult is egy 25. helyet osszeszednie.
Stock1000-ben van olyan hülye aki Suzukival indul?
Semmi gond, nezhetjuk a Stock 1000 eredmenyeit is.
Nem is rólunk van szó. Vagy legalább is eddig a gyártókról beszéltünk.
Tibi, az SBK-ban biztosan fegyvertelen vagyok, úgy mint te is, mivel minket ez sajnos nem érint!
Tőlem ellenkezhetsz. Csak lássunk tényeket is. Mert a "szerintem" nem valami meggyőző.
Nem csak ott. A Suzuki jelenleg kb. sehol a világon nem harcol az első helyért. Se stock 1000, se SSP, se BSB stb.
giszo úr!
vidéken nem hogy kábel tv sincs, de még a televiziót sem ismerjük, mivel annyira csórók vagyunk, de azért engedd már meg hogy Dósa Tibivel ellenkezzem egy kicsit!