Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,04-05 zx10r-hez Muzzy dob eladó.
Én a fiatalság hìve vagyok,legalább 2010et vennék,de akkor már inkább az újbbat. Hétfőn indultam volna németbe /14-es rsv4 vagy zx10/ de mától egy pár napig ott olvós buliban vagyok a kórházban,letört egy darab a medencémből. Lehet azért kaptam,hogy ne induljak útnak. Pff!
igen valóban elírtam az évjáratot! köszi a segítséged!
Olyan nincs. 2004-5, 6-7, 8-9-10, 11-... van. Eddig még nem találkoztam olyan emberrel aki a 6-7-est ajánlotta volna. Általában csak tehénnek hívják. Vagy 04-05-öt vagy 2008 utánit vegyél.
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem, most fogok venni egy zx10r-t de még nem döntöttem el, hogy melyiket vegyem a 2007-8 ast vagy az egyel előbbit! Vélemény? van aki próbálta már mind2őt?
Sziasztok, Nem eg a low fuel lampam.. a tank meg porzik.. 04-es. Otlet? Koszi, Zsolt
2004-05 Kawasaki Zx-10R gyári alkatrészei eladóak.
Első-hátsó lámpa,első-hátsó ülés,komplett rendszámtartó(irányjelzővel,rendszámvilágítással),első-hátsó lábtartók,duda,első fogaskerék.
Idomszett már nincs meg.
Van. Öhlins, Hyperpro, WP, Bitubo.
Sziasztok,

Nektek van kormanygatlo a motoron? Ha igen milyen tipus lenne idealis? 2004-es a mocim.

Elore is koszi
Zsolt
Sziasztok!

Van egy pár használt yoshimura trioval dobom 2006-07- hez 60000-ért a bal oldalinak az alján van horpadás ami felszerelve nem látszik, sajnos a lánc egyszer oda vert neki de nincs rajta repedés vagy nem lyukad ki! Ezen kívül teljesen rendben van.
06205593057 bármikor elérhető vagyok.
Sziasztok én is szerettem emlékszem amikor találkoztunk a MOL kúton ,én azóta is sajnálom ,hogy eladtam.
ferrodo racing fékbetét 10 000 ft
első felni tárcsával 45000 ft -25000 ft ért eladó.
ZX10 2004-05 típushoz
Sziasztok!
Már csak az új farokidom(15 000Ft) és új oldalidom(10 000Ft) van meg!
kawarobi73@gmail.com
Szia Feri!
Közben tavaly év végén eladtam a 954-et! Most vettem egy BMW C600 sportot 3000 km-el! Majd lecserélem a profilképeimet
Szia Robi! Látom ujból vettél motort, 954 RR-t! A volt piros 10-esedre egy haverom 2 éve egyezkedett! De az egy jó motor volt, legalább is nálad, azért már 2 éve voltak rajta javítási nyomok! A lánc cserés volt már, de a blokkja még szépen járt, de az Akrapovic rendszer nélkül, Yoshi dobbal! De elvitték gyorsan, és utána 1-2 hónapra ismét hirdetve volt új lánccal elég borsos áron, de megvehették mert lekerült a hirdetésről!
Sziasztok! Van eladó ZX9 2000 évjárat tól dupla buborékos, sötétített plexim eladó! Használt de hibátlan állapotú! 5000Ft
Kawasaki ZX 10 -hez "2004-05 vadonat új GYÁRI(Amerikából rendelt, de nem lett jó a szín) komplett farokidom(20 000Ft) és bal oldalidom(10 000)ft valamint használt karcos, de teljesen ép bal oldali fejidom(5000Ft) érd: kawarobi73@gmail.com
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó kormánygátló 04-05 évjárathoz?
Már hívom is Dezsőt! Köszi szépen.
Ha valaki tud még ilyesmit akkor szívesen veszem én is és szerintem mások is!
Hali,
Kérdezd meg őket:
http://www.hasznaltauto.hu/partner/bestmoto-6734
Ők foglalkoznak 0-kmes beragadt,motorokkal.Azt hiszem USA-ból hozzák.
Üdv keresek zx10r 2008 motorkerékpárhoz hátsó idomokat ha valaki tud ne titkolja tel 06209352002
Úgy legyen.
Húha! Pénzt valakinek?
Az egyik haverom tesója kint van,de nem tomm idővel,hogy áll?! (katona) Az a lényeg,hogy nem sz@rok ezek a motorok. Nekem ez a lényeg! Köszi szépen!
Majd ráalszok még azért egyet kettőt,mert nem 1 zoknit vesz az ember,hogy ha nem jó akkor veszek másikat!