Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Háh pókok kilakoltatása ma megtörtént :) Aksiról töltőkábel beépítése ülés alá való kiállással megtörtént, oldal támasz érzékelő teljes kitakarítása tisztítás- zsírozása megtörtént. Gátlók megjáratva, várjuk a folytatást.
Persze
06309123154
Tudunk beszélni privátban? lehetséges hogy érdekelne a blokk!
Szia 2004-es
Szia milyen évjáratú a blokk?
Sziasztok
Örököltem egy 12-es blokkot de kiderült hogy kismama lettem igy egy darabig nem fogok motorozni
Viszont a penz jól jönne
Szerintetek el lehet adni? Koszi a segítséget :)
Oszt b@sztà szólni ,egész délután untam magam!
aksi a helyére ....és nem bírtam kihagyni egy jó kis gurigát!
sziasztok!létrehoztam egy facebook csoportot aki szeretne az csatlakozzon! https://www.facebook.com/group...
Így van! Egy pár évet váratott magára, mire az enyém lett. Amikor megláttam a Motorrevü címlapján, hogy piacra dobják, el lett határozva, hogy lesz és meg lett
20 évesen már ezt a gépet toltad? ....az igen!
Tavaly szeptemberben tettem le a gépet, azóta nem is járattam meg. Majdnem fél év állás után egy gombnyomás és már ment is. Most kezdjük a 6. évünket együtt és örökre meg is marad
köszi
Én is pont a vásárlása előtt állok, mert már elborultam balra és jobbra is vele, és már elegem van a karcokból. A képen bejelöltem piros karikával ahelyét.
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van e valakinek közületek a motorján bukógomba és ha igen hova lehet felfogatni? ...történt sajnos egy kis baleset, állványra rakás közben eldőlt a motor. Az idegbaj kerülget mivel megsérült a fényezés is. Úgy gondolom ha lett volna rajta bukógomba, akkor kisebb lenne a sérülés.
Alszunk!
Szia Bird,
Volt járatás mostanában? Vagy teljes téli álom van?
Szeki!
Az a baj, hogy ez az ország már régen élhetetlen! Tele is van vele rendesen a hócipőm.
A rendőrség munkáját meg nem minősítem. Csak a pénzbeszedést látom.
Kössz Kollega!
Kössz Teso!
Természetesen!
üdv tesó. gratulálok hozzá. nagyon durva. jöjjön már a nyár
hajrá bird!
http://www.origo.hu/auto/20150... meglátjuk mit tud a zsidóbérencek rennnncere, ha lépten nyomon ott lesznek akkor végeztem , alá szolgája orbán rezsim