Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írj egy telefonszámot ide :kawaszeki@freemail.hu
válaszolok a címedre.
Szia! Ilyenre gondoltam ami a vázon lévő csavarhelyre megy. Mennyiért adnád?
Szia!

mit kérsz a telóért?
így van, ezzel lehet kiváltani a tükörtartót ha valakit zavar a H megoldás a műszerfal előtt. pl gps tartónak tökéletes, vagy ha mást kell felaggatni rá, de van akit zavar.
üdv! 2000-2002 -évj, 2003 már nem ,az más kialakítás, de inkább úgy ismerjük hogy az első injektoros modell.
2002 ;) Mondjuk jó az azelőtti sima 6r-re is,(2000, 2001) annyi, hogy akk nem kell keret.
Szia !
Ez 2000-2003 zx6r hez való ?
egy 636 fejidom konzol is keresi új tulaját.
a 2000-esen nincs gyári kormánygátló. az utólag felszerelt a vázhoz rögzített kivitel lehet, mivel a tied tükörtartós modell lehet, igen kis lehetőség közül választhatsz ami befér a tükörtartóhoz. én egy öhlins gátlót tudok ajánlani amit a vázhoz lehet rögzíteni.
üdv! van hátsó ülésem. de email címed nincs ? 703781937 vagy itt elérsz.
Hali! 2000-es évj. zx6-hoz keresek kormánygátlót a gyári helyére (váz). Kössz!
üdv! 2001-es Kawasaki zx 6-hoz keresek hátsó ülést! akinek van eladó az jelezzen e-mailba!
Szia! Idő közben sikerült szereznem váltót és cseréltem is. Nincs olajnyomás problémám, a főtengely csapágyak hibátlanok még, a váltó cserénél ellenőriztem.
Miért kérdezed?!
Szia kérdezd meg a sugó bontót a váltóval kapcsolatban neki lenni kel. Neked nincs problémád az olaj nyomással?
kawasaki müszerfalak eladók 06704275150
igaz, köszönöm
Adatlapon teloszám
elérhetőség
egy csavar fogja, a vezeték végén csatlakozó van széthúzod
Hello
Levenném a kis lánckerék deklijét abba megy a sebességmérő vezetéke
Az lenne a kérdés hogy csak úgy le lehet húzni a helyéről?
Vagy van valami ami belűről rögzíti?
Nem szívesen csinálnék kárt.
Sziasztok!
Vadi Új Abus lakatok, láncok a bolti ár kb feléért
Steel o chain 110cm 7eFt
Steel o chain 85cm 5eFt
Steel o chain plus 110cm 8eFt
Steel o flex granit1000 12eFt
Granit quick maxi 12eFt
Strada 34/55 maxi 8eFt
Sziasztok!
Váltót keresek 2004-es 636-os kawasakihoz. Hibás váltó is érdekel, a lényeg, hogy a 3-as fogaskerék pár legyen rajta sértetlen.

Köszi előre is az infókat!