Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia:)Már elkelt a 6 os ...Honda 954 lett belőle.Ne haragudj, de az üléspúpot is adtam a kawával.
kawaszeki@freemail.hu -ra írj egy árat.
Látom árulod a hatost.
Az üléspúp megvan még? Kék lett végül? Nem bizniszeljük el, mielőtt odaadnád a következő tulajnak? Fészbúkon is letárgyalhatjuk, hogy ne itt pénzezzünk.
Egyébként mi lesz a hatos helyett? És miért eladó? Ha publikus...
nekem jöhet kép ide : parragilaci@citromail.hu
Sziasztok.98-02-es kawára hátsó sárvédő kis pénzért elvihető
mail címem bardi79@freemail.hu de fent van az adatlapomon is a telszámommal együtt.
Adnál mail címet!
Vagy más elérhetőséget.
a 2002-esben már nincs himba hál istennek. szerelő vagy szervíz megbontás után megtalálja a hibát, kár találgatni
hello. van bontott és új is,küldj telszámot,felhívlak. köszi.
Érdekelne a gyujtás oldali dekli ha jó a 2002-es 636-ra,és ha sérülés mentes!
Köszönet!
Üdv mindenkinek! 2001-es kawasaki zx 6-hoz keresek nagy hűtőt akinek lenne az írjon e-mail-be: gyuszi1313@freemail.hu előre is köszönöm!
köszi de már vettem:D
Sziasztok! 2002es ninjám van. Kelepelő hangot tapasztalok, valoszinuleg a hengerfejbol jon. Egy nagyobb megindulas utan jott létre. A fordulatszám valtozasaval aranyos a frekvenciaja, kb 2-3ezertol kezdodoen, előtte NEM hallatszik. Ötlet valaki? A megnyult vezérműlánc inkább surrog, ez talán túl nagy szelephezag lehet es az egyik himba verdesi a szelepet ilyen hangosan? Esetleg egyéb ötlet? Előre is köszi a válaszokat!
+Már nincs két évente modellváltás így a műmájereknek sem éri meg lecserélni a motort. A 2009-es ZX-6R-nél jobb 6 kilós nem kell. A 2008-as R6 is úgy néz ki mint a 2015-ös.
Aki megvette nem adja el mert látja, hogy csak 1,5X annyiért kap újat ami ugyan úgy néz ki.
Ez igaz, néztem én is, hogy anno a 2010-es volt, hogy újonnan 2.5m Ft volt!
Viszont jó pár olyan hírdetés van fent, amik már hónapok óta aktívak, nem kell senkinek, hát nem is csodálom...
Kíváncsiságból megnéztem a m0bile használtmotor oldalt, minden egyes modellből, színből, full gyári, full extrás stb. van bőven választék... basszus!
Na mindegy, ez van, idővel talán kicsivel jobb lesz a helyzet itthon is...
Hát pont azért!
Lejárt hitelek időszaka, megdrágultak a motorok, beütött a krakk mindenki 3x meggondolta, vegyen-e épp sportmotort 3-4 milliókért.
A motorvásárlás visszaesett a tizedére, főleg a sportmotor.
Mivel előtte 2,5 milla volt egy zx6, manapság 3,8 így érthető hogy nem veszik. ezért megy fel a használt ára
Vagy megveszed a 2007-est 1.4 ért vagy az újat 3.8 ért választhatsz mert nincs más .
Ha lenne 30-40 db 209-2012-es zx6 a piacon hidd el nem ennyi lenne az ára
Helló Srácok,

Nézegettem a régebbi hírdetéseket és hihetetlen, hogy néhány éve milyen árak voltak a mostanihoz képest:

3 éves - 1.7m Ft

3 éves - 1.65m Ft

2 éves - 1.5m Ft

És még sorolhatnám...
Most meg a 2007-es gépeket árulják átlag 1.4m Ft-ért, ami már 8 éves! Ez, hogy lehet?
És szinte teljesen kihalt a Zx6R piac (hol vannak a 2009-2012-es modellek? ) több, mint 1 éve szinte minden egyes nap nézem a hírdetéseket, elképesztő milyen árak voltak ill. vannak!
Tavaly télen volt 2 Zx6R (2010, újabb modell) nagyon jó áron, kevés km-rel, full extrásan és azóta semmi, csak 2008 alattiak...
Szia. Van ülésem, ha kell még...
sziasztok.
2000-es ZX6 bontódik. Ha kell valakinek valami,kérdezzen bátran !
Sziasztok.Van egy 98-02-es kawára felszerelhető 1 éves kitünő állapotú, alig használt Race márkájú dobom hangtompítóval.Ha valakit érdekelne emailre küldök képet róla,vagy ide a fórumba is rakhatok fel.Az árban megegyezünk.
minden a felfogatáshoz szükséges alkatrészem van.
meg néztem a képeket érdekel az ülés! Esetleg felfogatásod nincs amivel az ülés első részét fel fogatod vagy olyan bovdenes rész?
írtam
íram
üdv! de van emmailem gyuszi1313@freemail.hu tudnál képet küldeni az ülésről meg a felfogatásról?