Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma néztem egy 2008-as évjáratú ZX6R-t és világított az FI jel. A gazdája azt mondta, hogy augusztus óta nem volt beindítva és előtte ilyen problémája nem volt, az aksit előtte este töltötte mikor megbeszéltük mikor megyek megnézni. A motor patika állapotban van pedig Én kényes vagyok mindenre. Valakinek volt hasonló gondja. Vagy mi lehet ez? Nem villogott, hanem folyamatosan világított.
ha nem mennek érte akkor érdekelne.
már elkelt ha jól vágom.
Kiraktam az udvarra.Ha benövi a gaz,jó lessz madárfészeknek
ha el tudod postázni
8000 ft az ajánlat.
Sziasztok.Garázsomban helyhiány miatt elvihető egyben zx6r 99-es összes maradék alkatrésze.Amit a fotón látsz,mindent...a tank,ami már nincs meg.Egyben 30e ft 30/463-0284
Nekem tetszik. Nézd, még a szmájlik színeit is változtathatod:
Szevasztok

Lenne 1 kérdésem hozzátok !

Nektek tetszik ez az új SM profil ?
Többen kérték, hogy osszam meg, mire jutottam. Én meg vagyok olyan cuki, hogy ezt meg is tettem.
Köszi, adatlapod meg sem néztem! :) Nem gondoltam, hogy feltöltötted ide is.
Hát annyit tudok segíteni, hogy ha küldesz kérdőívet, szívesen kitöltöm.
Egyébként annak ellenére, hogy nem hasonló a témám, ha érdekel, a profilomon az albumaim között megtalálod a munkámat.
Egyik barátom szakdolgozatot ír motoros témában, pontos címét nem tudom, de piackutatás kb, hogy ki hogyan választ motort, miért olyat vett amilyen van neki. Ha hasonló témában írtál volna, akkor a kérdőíved statisztikáit elkértem volna. De így tárgytalan, azért köszi.
Szia!
Jól emlékszel. A dolgozatom címe "Probléma az utakon" volt, melyben a sokszor előkerülő autós-motoros ellentétet kutattam.
Miért?
Jól emlékszem mintha régen Te csináltál volna kérdőívet motoros témában valami dolgozathoz? Ha igen megkérdezhetném mi volt a témája? :)
Üdv bocsi hogy csak most de nem voltam gép közelbe engem érdekelne a hűtő esetleg egy teló számot kérhetnék? gyuszi1313@freemail.hu ide ha tudnál képet küldeni meg a teló számod is küldheted köszi!
Bemásoltam
Fel nem foghatom, miért ide írtad ezt a kérdést...
De ajánlok egy üzletet: átmásolod a 250-es topic-ba, és kapsz tőlem egy tisztességes választ rá. Nem akarok itt hosszan fejtegetni ide nem illő dolgokat.
De nem ám! ;] Köszönöm, hogy megosztottad Velem a képet!
Látom, idén sem hagytad ki.
https://www.facebook.com/Szegl...
Üdv
Generátor oldali deklit keresek de sérülés menteset.
Ár?
kawasaki zx6R 98-02 300mm-es féktárcsát keresek 1db-ot.
kawasaki zx6R 636 2002-es vázat keresek okmányokkal.
ez egy 9e km-es. 35 e ft csak a hűtő.
ez egy 03-04-es, váz felfogatása ugyan az, hűtő ventilátor felfogatás is. hűtő sapka felfekvő felület javítandó. 20 000 ft. ha pálya idomos vagy fighter akkor az alsó idomtartó fülek nem kellenek.