Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ...sajnos egyenlőre tárgytalan is ,mert most néztem,már el is vitték amit kinéztem
Üdv
Mennyi lenne a dob (a bilincsel)?
üdv! csak segítség képen írom, lehetőleg a 98-as modellévtől válassz zx6r-t. onnan állóképesebbek. természetesen használhatók a 95-97 évj is, viszont még gyengébb azaz nem annyira strapabíróbb a blokkjuk mint a 98-as zx600GGA motorkódosaknak.
Sziasztok!
Egy 97`-es Zx6r ről szeretnék érdeklődni,vagyis a tipusról.
A műszaki állapot más kérdés...tudtok adni valami infót a tipushibákról,alkatrész ellátásról,megbízhatóságról,kényelemről/183cm magas vagyok/stb...
Főleg túrázásra használnám,meg néha egy kis vadulásra.
a dob képe
http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Kawasaki_Zx6R_bontott_alkatreszei_37140365.htm?ma=1
braking tárcsa pár használt de nem elkopott, kép szerinti állapot.
mivv karbon 3 csavaros kipufogódob bilicsel szép állapotban eladók.
köszönöm. a 296-os tárcsáid érdekelnek ha eladó lesz.
Már nincs meg
önindítód meg van még?
melyik a kettő közül ?
ebben a színben van idomom
hja, egy piros 98-asod van akkor már felajánlottam a segítségem. a teleszkópot és az alu felniket sem görgőzik hanem préselik de valami ................ ezt találta ki, és már a bika faszát is görgőzik hogy egyenes legyen ha tényleg piros -bordó- a hatosod akkor nincs hozzá idomom színben, ott talán az ebay a megoldás. más szinezésű idomom van.
Szia. Ebben a 6-osban amit bontok , egy ZXR fordított eleje van,ezt kompletten kerekestől-fékestől viheted egy 100-asért.
98-99 zx6r blokk alkatrész eladó
Szia! Az első tárcsád 296mm?
E-bay! nézz szét,,sok minden van!
Sziasztok!

Van egy 98-as zx6-r-em. Első futómű cserés, a krómozott villaszárak görbültek, kis esélyt látok a görgőzésre. A kakasdi bontóban 75-e Ft ért ajánlottak első futóművet (2 villa + kiflik), baján azt mondták kb egy 100-as. Valaki tudna még ajánlani 1-2 bontót ahol kapok alkatrészt?

Sajnos a féktárcsáim elöl el vannak kopva. Nem ütnek, csupán a kopó felöletek hullámosra vannak kopva. (Valami gány, házilag ragasztott fékbetétek miatt...) Érdemes-e venni új, után gyártott tárcsákat, (nagyvas, aliexpress, ebay) vagy vadásszak gyári bontott tárcsákat? Gázbowdeneim is cserések, mert iszonyatosan szorul a csutka. Abból érdemes lerendelni a gyárit, vagy hol tudok csináltatni minta alapján, mert a holtjátékot beállító kis műanyag csavar is szét van törve?!?

Előre is köszi srácok.
Nem
Egyenlőre ,csak messziről,de igyekszem a télen helyrepofozni:)
Üdv Srácok!
A kérdésem az lenne felétek, hogy 2004-es 636-osra jó a 2005-2006-os 636 kormánytelója?
Köszi!
Ja, most nézem, hogy galéria is volt már... Na, kb ennyire követem nyomon az oldalt mostanság.
Szép a motor, örülök a sikeres cserének.
Mi már elaltattuk a mieinket, durmolnak a medvékkel.
óóóóóóóóóóóóóóóóó de kár!
Gratulálok az új géphez! Vigyázz magatokra!
6 éve nálam volt a kawa,és szerettem volna már váltani,de jo gazdihoz került hála az égnek:)