Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszii!
http://totalbike.hu/tesztek/kawazx6r/
Megtudja valaki mondani mi a különbség 04-es zxr636r és rr között.
Sziasztok! A teljesség igénye nélkül megtudná mondani valaki, hogy mi a probléma a 2007-es 6-os al ??? Most sikerült vennem egy makulátlan új állapotút, és szeretnék odafigyelni a típushibákra, hátha idejében megelőzhető a probléma. Legfőképp azok véleménye érdekelne akik saját tapasztalatból írnak. Köszönöm.
Küldtem mail-t.
nekem van adaatlap!
Keresném az ide való fékbetét tartó "pöcköt", csavart.

core1493@gmail.com
köszi
Akkor már ismered, mint a tenyered...

Küldtem privát üzit...
2 és fél éve. Imádom semmi pénzért nem adnám!
sajna mindenki ezt keresi, az után gyártott kivitel gumija kb 5 év után csonttá keményedik, a gyári 10-15 év után szakad repedezik. ha megér annyit neked a motorod rendelj egy újat, sajna a használtak elkoptak.
Hali !
Érdeklődnék nincs e véletlen valakinek Zx6r 2000 évjáratú Kawasakihoz első indexgumi ami az oldalidomba megy bele .
sajnos az enyém elszakadt .
egy hőgombáért nem érdemes 3 órát motorozni . jó napot kívánok!
Azt nem tudom!Nem néztem, mert azóta BMW-re hajtok....
:):)
Gondolom , mert úgy szokott lenni, kb. 3 óra motorozással elérhető! Jó estét Neked is!
98-02-es hőgombám van, de nem kaposvár környékén.
Sziasztok!
Kaposváron vagy környékén nincs valakinek eladó hőfok gombája ? kawasaki zx6r 1996 vagy valami ami jó helyette.
köszi üdv!
Mondták, hogy pár nap alatt elkelt mind a 3 motor, de akkor most ki hirdeti Győrben?
Én a 10-est néztem ki magamnak!! De amikor felhívtam akkor adta el, és másnap vitte föl Győrbe!Úgyhogy lecsúsztam róla
Ahogy a Tiéd is!

De, ott, 3 motorjuk volt, még egy 300-as ninja is... de én a 6-os mellett döntöttem, ahogy már 1-2 éve terveztem...
Szia!
Gyönyörű ez a 6-os!
Nem Kiskunhalason vetted ahol egy zx 10est is árultak!?
Vagyis van, elnéztem...
Mióta van meg?