Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új Bridgestont! BT016 BT003 R10 stb Ha kell van mindenem raktáron!
Vegyél Yamaha R6-ost Amúgy szerintem azt vedd amelyik formára tetszik, mert annyira óriási különbség nincs köztük. Szóval ami szívedhez közelebb áll.
Én arra a Dunlop D211 GP Racert javasolnám, de vannak ebben a témában nálam sokkal okosabbak is. (pl. Brian Motorgumik topic) Amúgy fasza a Pirelli Diablocorsa is.
utcára meg túrázásra
Attól is függ mire kell. Pályára vagy utcára. De ha engem kérdezel én egy Dunlop D211 GP Racert tennék fel.
hy all.
Egyik haverom vett egy 2004 es 636 ost, lassan gumicserés, milyen gumit ajánlotok rá ami árban és tapadásban is jó :) ?
2003-as zx636r
Szevasztok!

Mostanába tervezem hogy lecserélem a 250-es banditámat valami komolyabbra, de nem tudok választani. K4-es gsx-r 600-as vagy 2003-as zx636r. ez az a 2 moci ami között nem tudok dönteni. segítsetek már. Köszi
ELadó! zx-636 2005-2006-modellhez titán extrém tech kormányteló 21 fokozatban állitható
Szia! Van mindenem hozzá Új kell? Adatlapomon elérsz!
Sziasztok 2003-as zx636-hoz keresek villahidat,ha valaki tud segíteni írjon.Köszi
Szia! Igen!
Szia Zsolti!

Szerdán beugranék a motorért, mert az egyik ismerős motorvásárlás előtt van és megmutatom neki, utána meg elviszem a dekoroshoz a matrica miatt. Te bent leszel szerdán?
t9210@freemail.hu
Küldj egy mail cimet!
Írkálom a cuccokat,de első fő kérdés,egy váz mibe fájna?
kawasaki zx636r 2003
Akkor beugrok lemosatni a gépet ha még nem vitték el
Szia!

Szombaton vagyok!
Szia Zsolti!

Leszel ma az acélparipába vagy mész az expora?
olyan messzire nem akarunk menni, de jah húzós lesz :)
Gratula!
Messzi nászút is?
Akkor húzós lesz ez az év...
Hajaj persze

Lagzira is kell hagyni augusztusba nősülök
Lefoglalóztad, de még nem fizetted ki?
Hamarosan jön az ösztönző, abból ki tudod!
Igen, de en azért már tekernék egy kört az újjal