Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Idén a tiszakécskei buli Sarudon lesz, a Tisza-tónál. Jún. 22-24. A háznál sátrazni lehet, vagy más szállást foglalni önállóan. Mindenkit szeretettel várunk!
https://travelminit.hu/hu/szal...
Melyik fajta ? Nekem van valamelyik , életveszélyes ! Müanyag protektor a tenyér külső szélén , többször lecsúszott a kezem a csutkáról , kanyarban nem vicces ! Csak Simsonon használom már !
1. üdv motorosok
Új kawasaki kesztyű XL-es érdekel valakit? 5000Ft. Nekem kicsi lett.
Szelep
Sziasztok 8 db kipufogo szerepre lenne szugsegem 1995 Zx9 b valakinek?
Vannak bajok de legalább frissen festett.
Kókány az egész! 2002 fejidom,,99-es műszer,,2002 kifli,,és a csutka a kifli felett...
A csutkának alul kellene lenni nem?
má hogy a villahídra gondoltam
Talán a ződ szín? Vagy a fejidom igénytelen házibarkács csavarozása Vagy szent apostol képe a fordulatszám mérő alatt vagy a km-er órából kijövő gyönyörű kábelozás Vagy csak egyszerűen a váznyak heggesztésén a festék megkopás aminek nem kéne ott lenni, ha csak nem belelóg a kormány? Ha nem ezek akkor szabad a gazda Igényességi együtthatók alapján ez csak fazi motorja lehet
600 as? Kormánycsutka csavar?
Bal kormány csutka bilincsnek van ott egy rögzítő fűl. Na ott se furat se csavar. Valami nem kerek. Vagy a kifli nem kopatibilis vagy a csutka befogó.
mi sántít a képen ?
1.
No, mi van mindenki nyaral?!!
Gyari kipufogó Zx9r
B Zx9r való
Sziasztok alkatrészek inkább 1 membrán szakadt Zx9r karbi
Te, ez csak egy lóerős!
Hali!
Van körfűrész is.
Csű. Add add el vegyél tescos sutyukit azt kicserélik gariba.
Mi a story?
na, van aki ezzel hajt!
Hello vadak!
Ehune, mire tettem szert:
:-)
Sziasztok!
Két hónapja vásároltam egy Kawasaki ZX-9R Ninja 2001-es évjáratú motort.
Kb 200km megtétele után, a motor leállítás után nem indúlt, csak kerregő hangot adott önindítózáskor. Először az aksira gyanakodtam, ezért vettem bele újat. Kb 200 km-ig evvel sem volt semmi probléma, majd a jelenség ugyan az volt. Töltésre rá lett mérve, elvileg az jó. Szerintetek hol keressem tovább a problémát?! Segítségeket előre is köszönöm!