Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szatuna Kft, Balatonfűzfő.
megvan neked még ez a dob? ha megvan akkor légyszi írd meg hogy van e 1000 rr hez bilincsed! mert érdekelne!
Sziasztok!
Azonnali kezdéssel keresünk motorkerékpár értékesítőt a Csiki-Bege Motorplaza-ba! Márkaismeretek (mind európai mind japán) és a motoros társadalomban való aktív részvétel előny!
Elsősorban Kawasaki értékesítőt keresünk!
Érdeklődni, jelentkezni:
Molnár László
06-30-686-0087
molnarlaszlo@csiki-bege.hu
Kawasaki ZX6R 636 2000-2002 bontott alkatrészek!

első lámpa(jobb oldala törött,csak 1 tartófül van meg)
lámpa alatti beömlő (törött)
1 pár Lucas hátsó fékbetét (4-4,5 mm )
kormány végére koptató (apró csúszás nyom)
jobbos kormánybilincs
kitámasztó
2 db kábelköteg az első lámpához+gumiharang
kipufogó tartó(aluminium)
motormagasság növelő(ez esetben rövidebb mint a gyári)

Sorry a nem szakszerű kifejezésekért,no comment.....
Egyben szeretném eladni az alkatrészeket.
Ha valakinek egyéb kérdése van szívesne válaszolok.
Árat emailbe beszéljük meg ha lehet, ne offoljuk a fórumot.
palko_@freemail.hu
Szeva mindenkinek 2001-es ZX-9R hez kellene pája idom. Ha valaki tud, jelezzen a prakti-pneu@freemail.hu mail címre. Előre is köszi!
Sziasztok tudja e valaki hogy a zx9-es kawán 99 évj melyik szálat kell lekötni a gyujtás elektronikárol hogy jobban menjen?köszönöm
Sziasztok!

Segítséget kérnék, "98-99-es ZX-6R-hez keresek pályaidomot, ha valaki tud eladót kérem jelezzen nekem. Köszönöm
alapisti!

Köszönöm szépen előre is. Az adatlapodban talált e-mail címeden jelentkezem
SZIA ZZ-R1100 ! van 94-es zzr 1100 váltóm. sporttársi áron a tiéd lehet. beépités megoldható.
Sziasztok.

Ha valaki tud kérem segítsen!
94"-es ZZR 1100-hoz keresek bontott váltót! Köszönöm....
szerintem erre gondoltal http://sportmotor.hu/motoros_h...
ZX-7R kipufogójához keresem a megjelölt alkatrészt. Ha valaki rugdos otthon a garázsban egy ilyet, vevő lennék rá.
szia János!

engedd meg, hogy pár szóban a folyamatot leírjam:
www.kawasaki-klub.hu oldalon meg tudod adni az adataidat.
ezt követően be kell fizetni a tagdíjat.
ez után kapod meg az ajándékcsomagot, a klubkártyát, amely ugye feljogosít sok sok kedvezményre.
ezekről van infó a weblapon.

idei tervek a klub rendezvényekkel kapcsolatban:
ugye a ZX versenysorozat folytatódik
tervezünk 4 túrát, más más helyszínekrőll történő indulással, így is bevonni a nem csak Bp-ieket..
tájékozódási kalandtúra (nem 24 órás), hanem egy kisebb. tavaly is volt ilyen - első alkalomhoz képest nagy jelentős számú csapattal..

eddigi programok:
ugye most volt a Kawa bemutató a múlt héten ahol a klubtagok meghívottak voltak.
a motorkiállításra kedvezményes jeggyel jöhettek be a tagok...

próbálunk jelen lenni sok sok fronton...

versenyekkel kapcsolatban a 06-20-222-kawa számon tudsz érdeklődni. itt én vagyok. :o) a túrákról még nincs konkrét terv, ez az egyeztetés folyamatban már. ez az infó is nálam és a weboldalon lesz elérhető...

Üdv
Túró
Sziasztok! Balogh János a nevem Szegedről. Van egy KAWASAKI ZX12R-rem. Hogyan lehet a Clubjukba belépni? Ketten is vagyunk Szegeden akinek ilyen gépe van. Kérlek benneteket adjátok át a telefonszámomat valakinek aki tud segíteni a kapcsolatfelvételben. Tel: 06-30-206-6502 Üdv: János.
Rendes motorom már vót... most már lehet játszani

Itthon vettem, hétvégi motor volt, 22e km, egy karcolás, slussz.
Szép! GRAT!
Érdekes váltás egy ZZR után...

LX
kint vetted?

Tök széria állapotban van a motor. Már folyamatban a polgárpukkasztó gyári dob az üvöltő dervis helyett
néztem láttam kipróbálom :o)
Tudom, nehéz. A ZZ-R is az volt
Tavaly nyáron eldatam, mer jött az APEH
Nézzed meg a fényképet a nevemnél, olyanszép az új motorom :)
zizi eladva?
Áááá, szerintem idén még csak ismerkedem a jószággal... Nem akarok én versenyezni egyelőre. Egyszerű hétvégi motoros vagyok :)
a versenyhez kell. mams kötelezettség :o(