Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen licensz? Mihez kell az? A ZZ-R-hez nem kellett :)
nem mondod!?
eladtad a zzr?
kurva jó. csináltass licencet, oszt gyere. április 1 h.ring!
április 5 P.ring!
A zöld színkódja papíron Pantone 368. Aztán csinálj ezzel az adattal, amit tudsz :)
szevasztok
Nem tudja esetleg vki 2002-es Kawasaki ZX636R színkódját?
Vagy esetleg ötlet ,h honnan lehetne megszerezni?
köszi a segitséget márkatársak
Khm.
Vettem egy újabb őskori leletet, igazi ZX-Klub tag lehetek végre :) Megnézem vele a pályát idén egy kicsit. Jöhet a fika, de vigyázat, ezzel állítólag már lehet kanyarodni, nem úgy, mint a ZZ-R-rel!
helló!

sajna ezt már nem olvastam :o) de oda találtam végül.
most szombaton remélem már motorral :o))
Szia Túró!
Holnap crossedzés Monoron! Találkozó 10:45-kor a Monoron lévő 4-es úton a Csévharaszti leágazásnál. Megadom Atom számát ha irsz ide egy mailt: wilson@pr.hu
WilsonCap#95
Kawasakis Ruhák érkeztek a Békéscsabai Kawasaki márkakereskedésbe. Nagy választék. Rengetek póló és egyéb ruházat....
Amit feltétlen ajánlanék : Kawasaki Ninjás motoros kabát!! Dainesse által gyártott, külön a Kawasakinak!
Protektoros. Lime Zöld színü!!

Térj be, és nézd meg !
Ment mél.
Hello Kawások,

nem tudja valaki véletlenül, hogy hol nyílik most új márkakereskedés?

Köszike

Zsu
Hello! Itt van egy kép, az ár: a srác 40e Ft-ot gondolt érte, de szerintem alkuképes. A valóságban ettől sokkal jobban néz ki, és ez direkt ZX9-esre való.
Kawasaki ZX Kupa egy-egy versenye is lebonyolításra kerül a BRO Fun Racing eseményeken, április 1.-én, és május 28.-án.
www.brorganisation.hu
Torro!
Te csak álmodozzál az 1200-esedel
Ja már összefuthatnánk, de Te vagy dolgozol vagy nem veszed fel a telcsit
A számod meg kűűűdjed!
Hááá mijezaszaaaaar???
Na jól van pék barátom el kell ismernem az a Muzzy cucc nagyon ott van a szeren!
Figy lassan összefuthatnánk és cserélhetnénk egy körre! Te is mehetsz az 1200esemmel és én is a tieddel! Nah?
Ja tudom sosem veszem fel a telefont, mekkora kötsög vagyok..de tod van aki péntek délután még melózik!
szia látnom kéne ha tudnál képet küldeni rola az jo lenne árat meg mondjatok és megegyezünk.
Hello! Az egyik barátomnak van egy Yoshi Rs3-as rozsdamentes dobja eladó . Mennyi pénzt adnál érte? (szép állapotban, 2 nagyon pici horpadással az oldalán)
Zsubaby!
Ja már nagyon rég
Persze, hogy hallgathatod majd a szörcsögését. Kicsit hangosabb, mint amikor az ovisok nyomatják szívószálon a kakót

Alapisti!
Köszi! De még ezután milyen szép lesz!
szia bird! szép a gép!
Szia Pék!

Ezer éve...

Hudecéééép. Remélem azt a szapora levegővételt és szörcsögést is hallhatom tőle nem sokára.

Pusza

Zsu
Zsubaby!
Na mit szólsz a vashoz?
Mostanában kicsit szaporábban veszi a levegőt és szörcsög
Sziasztok kersnék zx9-hez 3 csavaros sportdobot ha valaki tud segiteni irjon köszönöm 99 évjárat.
hi
hívj a kawa felnimatrica miatt.20 983 0981
Hello Spool,

mi az hogy hello Túró?? A többiekkel mi lesz Te kis Te... Várjuk a tudósításodat!!

LX
hi!
engem érdekel dob a zx 6-hoz.2005ös