Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó bukosisak mèrete L/XL 10000ft az ár fix èrd:kozilali@vipmail.hu
Egy pár alkatrész eladó sorba került:
-hengerfej
-hűtő
-első felni

Alkatrészek itt!
Üdv mindenki!
Kategória váltás miatt eladó sorba került a kis zxr-em. (tip-top) állapot:)

http://aprod.hu/i/hirdetes/kaw...

Ha érdekel hívj vagy írj bátran! Megeggyezünk
Eladó 2 körlámpás idomzat. Tényleg szépek 2 éves festés rajta. A képen csak poros. Lámpát is adom, ha kell hozzá.
Köszi a választ.
az újon azt hiszem nincs tappancs, csak egy cső...
És az a tappancs, ami rámegy a tankra? Az is más nem?
Van különbség. A régebbin fémcsövek vannak, az újabbikon azt hiszem műanyag...
Igazából nekem 93-as évjáratúhoz kellene egy pár. Ha tud valaki eladót szóljon. Köszi
Sziasztok!

A kétkörlámpás ninjákon ugyanolyan a tank és a fejidom közötti cső, mint az utána következő szériákon? Vagy van különbség köztük? A válaszokat előre is köszönöm.
Esetleg ha valakit érdekel, nagyobbra váltás miatt eladó sorba került a kis izmos

http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/64881/kawasaki-zxr-250
Sziasztok!

Ismét kawasaki ruházat Akció a 636 topic-ban!

Érd itt: palinkas@ivanicsfehervar.hu
Szia! mesteryoda@citromail.hu Köszi
Szia!
Van raktáron! Adatlapomon elérsz!
Szia!

Kérlek adj egy e-mailt, hogy tudjuk küldeni az árajánlatot!

Üdv.
Szia! Légszürő érdekelne 90-es évjárathoz.
Sziasztok!

Gyári Kawasaki alkatrészek,kiegészítők elérhetőek kedvezményes áron!
Azért szűnt meg egyszerre, mert a fordulatszámmérő és a vízhőfokmérő valamilyen szinten kapcsolódik egymáshoz, ha végigköveted a kábeleket. Valami kontakt hiba lehet véleményem szerint, vagy valami lecsúszott...
Sziasztok!

Kawa EL 250 elektromosság kérdésem lenne, hátha tudtok segíteni:

A kontrollámpák közül az "oil" (ez a lámpatesten) és a "Temp" (ez a fordszámmérő műszer lapján van) kis lámpája nem világít, és egyszerre szűntek meg világítani. (az izzók jók, megnéztem).

Úgy adódott, hogy vagy 10-12 alkalommal be kellett kapcsolni a gyújtást, mert a féklámpa vezetékét meg kellett találnom.

Namármost, amikor még a motort nem indítom be, csak a gyújtást ráadom, akkor ennek a két kontrollámpának világítania kell (mutatván, hogy a rendszer működik). Amikor a gép beröffen, ezek a lámpák elalszanak.

Szóval egyszerre kezdtek el "nem-világítani" a gyújtás során, mi lehet az oka? Nem lett szétszedve semmi, biztosítékok rendben, és amikor a gyújtás ráadása után leveszem a hűtő tetején lévő gombáról a sarut, akkor viszont világít a "Temp" kontrollámpa.

A fura az egészben, hogy mindkettő egyszerre "szűnt meg létezni".

Előre is köszönöm a segítséget, hogy vajon mi lehet ennek az oka?
Küldtem emailt.
Szia. Beszéljük meg priviben. Tudok képet persze. 2 éves festés van rajta, úgy-h hibátlan. Nem kell javítgatni. Teljesen fekete, csak a feliratok matricák (kékek)

adorjan@anonym.hu
Na az engem lehet. Mondjuk a plexi nem biztos hogy kell. csak az idomok. Mennyiért adod? És képeket tudsz küldeni?
Valakit nem érdekelne kompletten egy kereklámpás idomszett ? Fekete az egész, fekete plexivel.
Üdv.

Szükségem lenne a róka/szív ki, hogy nevezi, zxr 250-es komplett fejidomra. Lehetőleg ne legyen törve, de az sem gáz.