Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia lehet kell a komplett blokkja! Habár nemtudom mennyi külömbség van közte az enyém C-s széria 94/12
Srácok nekem kéne egy komplett blokk sürgősen, valaki tud?
Sziasztok, ,úgy néz ki, hogy a hétvégén megbontok 1 komplett zxr 250-es motort. Nem kere klámpást ! Lesz minden alkatrész!

Gyári kipuf van rajta, tárcsák sem ütnek úgy emlékszem. Teljes idomzat! Árakat meg meg lehet dumálni majd.
Üdv!
Nincs véletlenül valakinek egy felesleges gyári kipufogódob amiben benne van az "e" betű?
Sziasztok. Lenne valakinek elfekvőben egy baloldali visszapillantó tükör? :)
Az elsőt jól megcsinálták, de ahogy nézem az idomjai sajátok csak át lettek faragva, vagyis toldva. A második kicsit gyanús de végül is biztos meg lehet csinálni csak sok pénz kell hozzá
Nekem nem kell én ezt semmi pénzért nem alakítanám át:
Hanem egy ismerősöm kérdezte.
milyen idom kell van fejidomom oldalidomom stb
bármelyik évjárat jó
nem amibe a motorszám van az a blokkház az olajteknő más néven kartel a blokk alján van
melyik évjáraté?
Abban van a motorszám ugye? :S
4000.-
olajteknő ára 4000.-
nem tudom ki kereset farok idomot de sikerült meg találnom
méretileg a cbr250rr ekkora
holnap nézem
Sziasztok keresek egy 250-t eladot ,,motorhibás,, hiányos is érdekkell,papir kell hozzá,ha valakit csere érdekell cagiva freccia c12r . elérhetöségem adatlapon. müszaki nem fontos.
Sziasztok, lenne egy kérdésem: egy zxr 250-eshez milyen donor motorról lehetne idomot rátenni azaz van amelyik passzol rá vagy kis átalakítással megoldható? esetleg valakinek tapasztalat stb
ÜDV MINDENKINEK!Nincs valakinek eladó 94-es kawasaki zxr 250-es motorhoz első és hátsó féktárcsa plusz fékbetétek?
Nincs valakinek üres blokkháza? Igazából olajteknő kellene.
Valaki nem tudja véletlen hogyan lehet kiszedni az alsó vezérműlánckereket?
ehh, de ismerős cuccaid vannak eladásra...
mondjuk én a sörnek a hétvégén több hasznát vettem...
Nincs valakinek esetleg egy jó hátsógumija ehhez a motorhoz?