Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bármikor , bármilyen motorral , bármilyen hosszan , nagyon ment , nem mondom hogy nem hiányzik , de tisztában vagyok a képességeimmel , és nem hinném , hogy bárkinek is bizonyítanom kellene ! Egyszerűen megjavultam ! 😇
Ne bántsd örömteli pillanatokat tudott nekem okozni ő is ! Jó veletek lenni , NA ! 😇
Hagyd a faszba, csak trollkodik. Annyira volt képes hogy autópályán csutkagázon menjen, szerinte erre gyártanak egy motort. Neki.elég lett volna egy szögacélváz lehegesztett kormánnyal meg egy 4.2-es chevy blokk.....
Nagyon jól tudom hogy kellett volna döntenem , de nem tudtam úgy dönteni , higgyétek el ! Csak a tudat , hogy újra lehetett mocikám , és ott áll a garázsba , is gyógyító hatással van rám ! Az tény hogy nem úgy vagánykodok vele mint elötte , de idén is adott 3500 csodálatos kilómétert . Tisztában vagyok vele mire vagyok én képes és mire képes a ZZR ! Nem hinném hogy bárkinek is bizonyítanom kellene bármit is ! Én ennek örülök mégha csak a garázsban állna is ! Nem röpködök vele , nem megyek már egykeréken , pedig nagyon ment ! De tisztában vagyok vele mit tud elvenni ! Pedig sokat tud adni , ezért is nem tudtam megútálni a motorozást ! Írod rossz törés , szóval eltört a nyakcsigolyám ,/Az a bizonyos tűzoltó így is letudta venni rólam a SHOEI-t / eltört kettő hátcsigolyám , törött az ágyékcsigolyám , törött szinte az összes bordám , volt ami elöl , volt ami hátul plusz egy nyílt lábszártörés ahol eltört a sípcsont és a szárkapoccsont is , ezt megvasalták velőűrsínnel és velőűrkapoccsal ! Több hét törölve a fejemből se menni sem ülni nem tudtam még ágyon sem ! 😥 😏
Azt lakásotthonnak hívják,tudatlan.És nem csak 18éves korukig lehetnek ott.
Egyébként a sztorid eléggé sántít.Rimánkodsz a samponok miatt,miközben azt hangoztatod hogy külön kasszán vagytok,szóval akkor elvileg semmi közöd hozzá,ha pedig az a baj hogy nem férni el tőle akkor valójában pont hogy te vagy az aki egy lukban él.
Te barom. Te nem tudod elfogadni, hogy a te degenerált nyomorult életeden kívül is van lehetőség. Jössz itt a boldogsággal, minden hozzászólasodból sugárzik hogy egy megkeseredett, közutált senki vagy. Azt legalább már beismerted hogy a katonaságban is egy spicli voltál.
Itt meg degradálod azt akinek normális a párja, egyenlőek, nem kell különkasszán élni és a legfontosabb hogy ezzel dicsekedni.
Itt aki be lehetett csicskítva egész életében az te vagy. Te vagy az aki állandóan ezzel jön elő és veri a mellét hogy neki külön kasszája van. Persze hogy vered a melled mert egy senki vagy otthon.
Felétek ott kell valahol keresni, ahol a szálló mellett (vagy jó közel) van az a gyermekmegőrző, ahol a különböző problémás családokból - vagy kezelhetetlen - kiemelt egyedeket tárolják 18 éves korukig.
Ott csak át kellett hurculkodnod a bőröndöddel egyikből a másikba.
Szerintem egy ilyen nagy esés után,meg kell köszönni hogy kaptál még egy esélyt és többet nem motorra ülni.
Hát,hat tudsz ennek létezéséről akkor feltételezem hogy jobban is ismered annak a helyét.
én se bántásból írom, nekem is volt balesetem van róla a néhány kép a profilba. Én megúsztam egy elég rosszul sikerült töréssel amit többször műteni kellett és több hónap volt mire helyrejöttem. Ne részletezted, hogy neked mi volt de biztosan sokkal súlyosabb lehetett. De nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy magam döntök mindenről nem kérek én engedélyt senkitől. Be is baxna ez közel az 50-hez. Én eldöntöttem, hogy több mint 20 év motorozás után nekem már nem kell a hülyeség. Ép elég hosszú ideig kockáztattam az életemet ezekkel a szarokkal. Nagyjából neked is hasonló képen kellett volna döntened szerintem(kezeit széttáró) Vettél egy nagy zizit az egy ágyúgolyó. Nem használod ki amire legyártották. 3-ba még nem váltottál fel vele. Azért kár egy ilyen motort tartani, hogy kitold a garázsból, nézegesd, takarítgasd eljár vele fagyizni, meg használd etz tempóba. Ez kb. olyan mintha lenne egy szépségverseny 1-ő helyezet barátnőd akivel járkálnál a városban kézen fogva de nem dughatnád meg 😅
Nem lakásban, a közfogis szálló valami máshol van?
Azért én gratulálok neked, hogy a baleset után vissza mertél ülni egy motorra. Nem biztos, hogy én mertem volna... és nem is szeretném kipróbálni.
Imádom ezt az irigykedés dumát.pont mint a macska,igaz azt te sem tudod megmondani hogy mit is kéne irigyelni.
Köszönöm az üres szavakat,nem lakásban élek.Nem provokálok,véleményt nyilvánítok,ezért is olvashatod azt hogy "szerintem".
"- hogy te meg a kozos kasszanal is lejjebb vagy"
Ezt csak egy kretén gondolja így.Az hogy eleve lejjebb helyezed el azt aki közös kasszán van,de mit is vár az ember,tisztán látszik hogy egy önző barom vagy,aki csak a saját érdekeit nézi.
Nem baj Lac ! Nem lehetünk egyformák ! De nézd meg itt a fórumon pereg az élet , ezért nektek is hálás vagyok , mert szabad időmbe sokat olvashattam , és nevethettem ! Pedig szabadidőm volt bőven , sajnos ! 😉
En ezt teljesen megertem es elhiszem, hogy az ember, jelesul a nejed, nem szeretne meg egyszer, ha a ferjehez kotodo egyutterzest meg nem is emlitjuk.

Sajnos mint olvashatod, van par korlatozott ember, aki keptelen elfogadni azt, hogy van aki maskeppen el. Es nem is rosszabbul vagy jobban, csak maskeppen. De az irigyseg nagy ur ezeknel...
Ott van, hogy szerinted.
A frusztraciodat az okozza - mert viszakovethetoen en nem szolok hozzad csak te provokalsz mindig - hogy te meg a kozos kasszanal is lejjebb vagy, mert neked ezek szerint a kitartod lakasaban meg ennyi lehetoseged sincs. Neked az lenne a fejlodes, ha egyszer megkerdeznek, hogy mit gondolsz.
De nem, neked csak utasitas a reszed.
Az én párom sem állít be a sarokba , és közös a kasszánk is , amiből sosem volt problémánk , viszont a motor tilalmát maximálisan megértettem , mert amit végig csinált mellettem , az intenzív hetektől a rehabilitációig , az nem volt egyszerű számára és a családom számára ! Ezenkívül a barátaimnak is rengeteget köszönhetek , akik látogattak , nem hagytak magamra , pedig néha ölbe vittek , és tolókocsiba toltak , sétáltattak akár a városba is ! Na innen visszajönni nem volt egyszerű , és ezt nekik köszönhetem hogy egyáltalán motor közelébe kerülhettem újra ! És itt a fórumon van az egyikük , akinek eúton is had köszönjem meg az önzetlen segítségét ! Sőt az élet úgy hozta , hogy a mentősomet is megismerhettem , akin egyátalán nem kértem számon hogy a félmillás ruhámat levágta rólam . Az első ember aki odajött és segített rajtam , egy civil tűzoltó is a barátom lett , és vele már többször motoroztam is együtt ! Szóval nekem van mit megköszönni a családomnak és barátaimnak ! Ugye Magic ! 😉
Persze hogy nem érted mert egy kretén vagy.Szerintem te nem csak külön kasszán vagy de külön háztartásba is.Tuti mér rég elmenekült a nő ,csak elválni nem tud mert nem írod alá a papírt .
Ezek szerint teged is beallit a nej a sarokba. Gondolom meg is van az oka ra.
Ja, az mar mas. Balesetbol felgyogyitani valakit tenyleg nem lehtett jo dolog.
Hiába motorozok , több a vas bennem mint alattam ! 🙃
Nem a pénz miatt volt az engedély ! Hanem amin keresztül ment a balesetem miatt !
Megint jössz ezzel a gyökér dumáddal a közös kasszáról. Ha értelmes ember lennél, értelmes nővel. Nem lenne szükséged a külön kasszára.
Ha képben lennèl a történtekkel, meg sem fordulna a fejedben hogy ekkora baromságot írj.