Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van itt más is közbenső projekt:suzuki katana
nagyon jól néz ki pirosan! Mester vagy!
majd írj facebookon és akkor hívlak aztán meg mondod a pontos címet !
Szerintem igen de előtte csörögj rám az a tuti!
helo ! rezo akkor a szombat oké ?
képek:
Maga az egész blokk is le lesz fényezve olyan fényes lett hogy nehéz jól lefényképezni hogy az új kialakítású minták is jól látszódjanak !
Teljesen a fémig le lett pucolva drót korongal majd kézzel lecsiszolva géppel polírozva a minták kézzel kialakítva alapozva fényezve még hátra van a kontúrozás és a lakkozás
van itt más változtatás is meg még lesz is!
na itt látszik jobban hogy csak nem egyszerű festésről van szó!
Áj, de baba!

Nekem is át kellene festetnem mert az eredeti színét megmarta az akkumulátorból szivárgó sav.
Arra gondoltam hogy az egész blokk piros lesz a motor pedig királykék metál és ezüst metál lesz új csomagtartó oldaldoboz tartóval 2db szivargyújtó gps tartó konzol telefon tartó konzol alu trepnin még gondolkodom kb ennyi
itt mindem rendben bár most volt egy k fennforgás de semmi pánik!
képek
Üdv.Mindenkinek.Van egy Kymco GR1 robogóm 2002-es 49 ccm.Meg tudná valaki mondani hogy mi a gyári variátor görgő nek a mérete és hogy holl találok hozzá.Ehhez a tipushoz lehet venni karburátor felujitó készletet?Esetleg van valakinek egy szerviz könyve?Köszönöm.
Nah! És motorral jössz vissza? :)
kocsival visszük le
aztán mivel viszed? Vagy motorral mész le?
igen jelentkeztem :D és jövő hétvégén viszem a motort
Igen csend van emberek! Rezo! A szombathelyi srác jelentkezett nálad telefonon? Kíváncsi vagyok mire jutottatok!
Kávééééééééééééééééétt!
Oksi majd megnézem most pedig lepusztulok mint a röghegyek!
Rezo a klubban is fent van: https://www.facebook.com/group...
És onnan is meg tudod keresni ha nem sikerült volna!