Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őőőő................úgy voltam hogy volt robogóm.

Tű de fasza,jó lesz melóba járni.

Oszt úgyelment mellettem valami izébizés sportmarhaság hogy vonalkódos lett a gatyám..............mondom kéne ilyen gyors cucc de megdögleni nem akarok így lett naked.

Letettem a jogsit,vettem egy motort oszt én mentem el a rogogós mellett.

Oszt ennyi.
Még kivonatni se szoktam.
Nekem is tetszenek ezek a 25-35 kw-os fojtások mert csak erre van jogsim szövegek
A kategória és nem kell fosni meg trógerkodni.
Aki meg sajnálja a lét fizetni kw-onként évente akkor keressen más műfajban szórakozást.
De nem? Nekem sem a hangyák hordták össze a jogsit meg apucika adta rá a lét. Meg tartja fent a motoromat.
Ne hangoztasd ennyire a politikusok fizetését, mert még a végén megsápol a NAV, meg minden hasonló ökörség.
Kell a lé az államnak ne legyetek irigyek, így hozzájárultok az otthon fekvő dolgozni nem akarók segélyéhez!
Mondom innen álom az ottani valóság.

Itten én nem trükközök,mutyizok,neten vett TÜV folytással csak vizsgára megyek majd adócsalással használom legálisan a visszaalakított járgányt amit sose fognak meg útszéli mérőpaddal a yardok.

Csak vettem egy motort,letettem a jogsit...........oszt használom.

Mondom hogy álom na.
Nem álom, valóság!
Mo.-on is meg lehetne csinálni, ha akarnák...
Álom ez a németország.
Van a német piacon jó pár ami papiron fojtva van, de napi használatban eltávolítják a fojtást, ami esetenként CDI, szívócsonk szükítés, CV tetöbe adapter..., és bármilyen nevetséges, de az 1000-1100-es közöt is vannak ilyen gépek. Napi szinten adják veszik a TÜV papiros fojtásokat, melyet aztán a vizsgán szó nélkül elfogadnak, utána az okmányirodában átvezetnek...
pályára megvennék egy ilyet... 80ért
Aztaaaaa.
Te egy igazi fehér holló vagy.
Igen, 1-2 hónapos adásvételivel érintene a vagyonszerzési illeték fizetési kötelezettség.
Világos, hogy miért nem akarod lepapírozni. Kell keresni egy madarat, akit még érdekel ez a 125/50 dolog, aztán elpasszolni gyorsan.
Es ez valojaban szazlovas csak a papire 34?
Még az 1,1-eset is. Beleteszel egy négyütemű 1,1-es Trabant motort, oszt jóvan! Oszt mindenki bekaphasssa!
Pedig van...
Kawasaki Ninja ZX - 6 R 25KW
08/1999
Grün
44.000 km
25 kW (34 PS)

Papiere: Deutsch
Törött...
Azé csak halkan súgom meg hogy nekem van A kategóriás jogsim.

Kár hogy tankot nem vezethetek vele.
Persze!
Átírod filctollal a forgalmiban, oszt' jónapot. A rendőr úgyse ismeri meg az írásod. Aztán majd mondhatod, hogy "Elnézést biztos úr, nem tudtam, hogy nem annyi, én már így vettem."
Ezres gixxerre 25kw-os papírt lehetne okosban?
akkor bukott ez a mutatvány..:S köszi azért a segítséget!:D
SEHOGY!
az a baj hogy nemtaláltam olyan zx6-ot aminek a forgalmijába 35KW-van írva mert 100 lovas gép.. ezért kérdezem hogyilyesmi papírozást hogy lehet ha lehet csinálni?
Sajnos az adásvételi szerint kb. 1-2 hónapja vettem a motort, úgyhogy érintene a vagyonszerzési illeték szerintem... de egyébként hogy a másik "kérdésre" is válaszoljak, nekem nem éri meg lepapírozni, mert:
a motor most ér kb. 150-160ezret (ennyiért is vettem egyébként). ha lepapíroznám, azt nyilván azért tenném, hogy használhassam, viszont akkor érdemes lenne kijavítgatni és pótolni az apró hibáit/hiányosságait, megérett már a láncszett-csere, stb... már ott tartok, hogy motor+papír+a pártízezres ráköltéssel 250-ben van, és egy öreg kehes motor aminél még mindig bármikor beüthet a krach, ami további pártízezer valószínűleg.. ráadásul nincs és nem is lenne kihasználva valószínűleg... úgyhogy sztem megpróbálom inkább elcserélni valami jó kis robogóra, amivel nincsen baj
FORGALMI ENGEDÉLY tehát benne van!
és ha nincs benne meglehet oldani valahogy a papírozást 35KW-ra?:S
Persze,ha a kinti forgalmijában is ez van.
Üdv.! Egy olyan kérdésem lenne hogy egy kawasaki zx 6-ot 97 feletti évjáratút szeretnék venni külföldi okmányosat és az lenne a kérdésem hogy azt meglehetne itt oldani magyarországon hogy 35KW-os papírja legyen magyar okmányokkal? köszi előre is!