Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugyvan...
én ezt a battlaxott probáltam...tetszett... pilotpowert nem probáltam,de most nem is fogom.
engem ez nem fog fenyegetni...soha nem motorozok a határon(nincs útlevelem sem) :)
nekem nyugis városi munkábajárásra (2x15km)kell majd meg sima kiránduló motorozásra. néha hegyi óvatos csapatásra.
Ez a gumi kérdés olyan mint a hit, mindenkinek más. Én még olyan gumit nem láttam, amit az egyik ne dicsérne, a másik meg ne ekézne. Ki kell próbálni és leszarni ki mit mond.
Cimborám meg pont a battlaxot cserélte pp2ct re., mert a battlax csúszkált neki határon motorozva.
az égvilágon semmi,nem is ismerem.
csak azért vettem meg mert jo árban volt.
de most megláttam a bt016pro-t akcioban 45ért...amit ismertem régröl..adta magát hogy megvegyem,föleg ugy hogy unokaöcsim meg pont pilotpower 2ct akart venni. igy cseréltünk. kedden megyünk átszereltetni.
Mi volt a gondod a pilotpowerrel?
ahány ember,annyi tapasztalat. másmás vélemény.
engem ez a gumi anno meggyőzött a kawán. azért vettem meg. föleg mert unokaöcsém meg felajánlotta h átveszi a pilotpowerjeimet.
Gondolom mind az 500-al beszéltél... Nem gondoltam hogy ebbe van miért belekötni, de ok. A SAJÁT tapasztalatomat írtam le, ebben a kategóriában (szupersport) sokkal jobb gumik is vannak és nem összetévesztendő az én ítéletem a csak túrás felhasználókéval. A Hungaroringen pl. majdnem dobtam egy highside-ot miatta, és nem erőltetett tempóval.... A BT016pro egyébként már egy igen régi fejlesztés, nyilván ezért adják ennyivel olcsóbban mint egy frissebb fejlesztésű gumit (fejlesztésű, és nem gyártású, mielőtt véletlenül ebben is fogást keresnél).
Másik 500ember szerint meg baromi jó gumi, akkor mi is van ?
áh,nem szoktam nyelezni. papásan közlekedek.
ez a bt016 már öregebb technologia,páréve egy kawa er6-on használtam már ilyen gumikat, 2szezonon. nem volt benne semmi para, jol tapadt.
a most lekapott 4éves kopott contimotionoknál biztos jobb lesz.
2honapja vettem egy szett pilotpowert, mentem is vele kb 40km.
unokaöcsém átveszi.
Akkor meg minek a motor.
Majd megbánod... Nekem nagyon szar volt (a pro verzió), csúszkált mint a fene. Mondjuk ha nem baszatod neki akár még jó is lehet...
Jah, igen: 120/70 és 180/55 17 kell.
Írj egy emailt! 120/70 ZR17 elsőim vannak a fent említett típusokból.
Üdv! Keveset használt, jó állapotú sportgumija kinek van eladó? Metzeler M7 RR vagy Racetec K2-3, P. Rosso 3 vagy Supercorsa, Br.S20-21 vagy Rs10 érdekelne leginkább. Max. 2015-ös Dot, idősebb nem.
Sziasztok! Eladó. 20ezer Ft
vettem is egy szettet...
tegnap megnéztem a méta utcában.
2717 dotszámúak ezek az akciós gumik.
made in japan
Pirelli angel 190/50/17: https://www.kepesmotor.hu/utca...
hopp,ezt találtam. pesten is kapható 45ért bt016pro
http://www.motorgumishop.hu/mo...
ma reggel lett felrakatva a bt16pro szett...
volt a gumisnál egy alig használt pilotroad4 szett, állitolag 5000kmt futott tavaly nyáron egy gladiuson.
2517dot számú volt elsö is hátso is.
azt mondta a gumis,hogy cseréljenek hagyja ott a battlaxot, ő meg felrakja a pilotroadot helyette. 5000 volt a szerelés.

majdnem dilemmába estünk.
kiváncsi vagyok melik bizonyult volna jobbnak egy teszten.
az lehet a titok nyitja!!
egyébként tényleg vicc...
remélem felemelik az áfát még vagy 40%ra...
És egyébként kérdeztem a miértjét? Nem, csak megjegyeztem hogy vicc, és tényleg vicc.
És a környező országokban csak 10% ??
Az, hogy nálunk 27% az áfa, mond valamit?