Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nógrád megyében nincs valakinek véletlen egy kukás vihető 170/60 r17es sportgumija? Méretet akarnék próbálgatni de senkinek sincs az ismerősök közt ilyen gummája, csaka azért, hogy rájöjjek hogy nem jó nem szaladnék a boltba :/
Ekecselek barátom vesz csakis Metzeler gumit a motorjára. Nekem a conti bejön, erre a roadra sem panaszkodnak, sőt a legújabb 3-as tesztgyőztes lett. Majd b@szatásnál kiderül!
Mez Rennsportot keresgéltem tavaly, de nem találtam itthon.

Az jött be igazán.
De mint látod conti lesz megint elöl meg van bőven még a sport attack 2-őnek tapadhat fékezésnél...
Nekem sem a gumi "fogy" el előbb.
Jó gumi, jobb a Continentalnál.

Bár egyiket sem tudom kimotorozni:D
Nem az lesz. Most rendeltem a kék holdnál conti road attack 2-öt.
Mitas!
Elöl még egy hátsót kiszolgál a sport attack 2 még nézem a road attack 2-őt is. Párszázas ajánlat van még a hátsóban...
Ha nagyon olcsó és nem feszegeted a határokat akkor jó, de már azon az áron kapsz jobb gumit is. Nem mondom hogy rossz gumi de SZERINTEM a sportattack vagy a bt016 jobb nàla és árban nagyon közel vannak.
180/55R17 METZELER SPORTEC M3 REAR 73W TL vélemény esetleg valakinek erről a gummáról
Elnézést nem tettem fel a képeket!
Szevasztok! Eladásra kínálom Metzeler Roadtech z6 180/55x17 gumiabroncsomat garantáltan 2300 km-t futott. Grátisz adom hozzá az elsőt 120/70x17 ebben is bőven még 4-5 ezer km. Azért válok meg tőle mivel nyáron nem akarom , hogy az osztrák rendőrök szarakodjanak velem az első gumi miatt! 15 ezer.
Keress meg minket az elérhetőségeinken, szívesen segítünk :)
www.revolutionmotor.hu
Sziasztok! Gumi vásárlás előtt állok. Ki milyet ajánlana? Fz6-ra kell,most Pirelli Diablo strada van rajta.
eladó 11 darab használt slick gumi. 120/180/190 méretűek. nem mai darabok ,de akár lefüstölni vagy streetfighterezni tökéletesek. némelyik vágott mély mintával , ár 18 eft . csak egyben eladók !! 06 30 hat-kilenc-nyolc-330-kilenc pestmegye észak. csak személyes átvétellel !!
felejtsd el M7 rr fényévekkel jobb, na jó sokkal jobb
Sziasztok. 2011 ben használtam utoljára Metzeler sportec m3-t. Akkor nagyon elégedett voltam vele. Tudomásom szerint jelenleg Kinaban gyártják . Van valakinek tapasztalata hogy esetleg történt e bármilyen minőségi változás? Köszönöm a válaszokat
Szia! Érdekel. Kérlek hívj fel! 307772773
Ja, 180/55 r17 :)
De milyen méretben?
Sziasztok. Meret hiba miatt eladó 1 db Bridgestone S21 hypersport hátsó gumi. DOT 1416, 4 mm profilmélységű. Nyíregyházán vagy Szabolcs megyében elsősorban. Irányár 20.000 Ft.
ma elhasználtam...
ha valakinek kell, van egy szerelésböl 20% + gumibol 12% kuponom méta utca taylor gumihoz.
ápr30ig érvényes.
Lehet , de ebben a pillanatban néztem rá, mielőtt hülyeséget írnék, ha már bridgestone, akkor a bt016, 023, 021 mind olcsóbb az én méretemben(170/60) az oponeon, a t30 drágább, 1.70eur-val, azért az nem nevezném különbségnek mert hogy 127.3 vagy 129 az már tökmind1. A Z8 amit most én használok, a direkten drágább 12eur-val.