Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor jó, ha bárhol elengeded, állva marad. A mennyi meg igazán egyszerű. Én múlt hétvégén csináltam, a levett régi súlyokból ragasztottam fel szigszalaggal 5 grammonként annyit, amennyi kellett és utána a megfelelő mennyiséget raktam rá új súlyokkal. Az meg igazan mindegy, hogy a felni jobb, vagy bal oldalára teszed. Én pl el szoktam osztani, ha lehet, de igazából...10-15 grammról van szó összesen.
Tele a youtube centrirozó videókkal.Kell gyakorlat,de megtanulható.
Bár én rendszeresen elhagyom a súlyokat és nem érzem hiányát.
Tapasztalati úton megy, pár centrír után elég jól megsaccolod már elsőre, hogy mennyi kell rá.
Igen erre a centirozora gondoltam.Nekem maga a folyamat nem teljesen tiszta.ertem h a gumi sajat sulyatol fog ott megallni ahol es a masik oldalra kell a suly de mennyi?meg melyik oldalra?vagy az oldal mind1?aztan mikor tudom h vegeztem nyilvan egyszer megall de azert mert mar jo vagy azert mert elfogyott a lendulet?
Kell egy kis edzés a gumizáshoz.
Pláne ha Z6 a delikvens.
Gyakorlatilag az is zártszelvény csapágy és pontosság kérdése,mármint házi körülmények közt precízen vízszintbe elvágólag összehegeszteni.
Nomeg esztergályossal leszuratni a kúpokat.

Én vennék egy ilyet:
https://www.louis-moto.co.uk/a...

Vagy ha barkácskedvű vagy akkor csak a tengely meg a kúpok,ez kb esztergályos árban van.Ha nincs rokon aki sörért dolgozik.

https://www.louis-moto.co.uk/a...
Pedig az a könnyebbik vége a dolognak.
Hidd el, semmi nehéz nincs benne. Az első kerékről nehezebb lefeszíteni a gumit, ha elég rég rajta van, mint centrírozni.
Centirt is a kezi "sajatsulyos"centirozoval oldod meg?nekem igazabol az tunik hosszadalmasabb nehezebb temanak
Pontosan,némileg az egyszerűség miatt módosítottam.
A fejet ebayről lehet rendelni,6-7000 forint,35,40-es zártszelvény és egy méter húzott acélrúd kell meg a Danamid téglatesta 4 sarkára,ízlés szerint 4 láb.
igen.Kb 25-30e az anyagkoltseg.Inkabb 25 mar nem emlekszem pontosan.
Egy lakatos osszedobja pikpakk.
Te csinaltad a gepet?par egyszeru manualis gumiszerelot lattam neten azok 300€kornyeken mozognak
lenne vagy huszezer kovetod. Meg tilthatnal vagy huszonotezret.
Éljen a vloggerkedés
Nekem egy gumicsere után lett ilyen egyszer.
Nem olvastam vissza, ne légy hisztis!
Tiéd jó volt csak levetted basszus!
Nézz szét a galériák közt fent van, amúgy normális fazon, csak van ez a klikkje.
vedd fel videora,feszbukra csapd ki,tuti terv.
Nem volt ezen annyiszor gumi cserélve mint ahány sérülés van rajta
Na most megszámolom mennyi van rajta, felírom és megszámolom mielőtt gumizok aztán utána is
20km-ig 1h az is 15e !
kiszallasi dij?
15e tokkal vonóval óránként a 24M-es csarnok pumpa ! Ebből kb 2600Ft az én fizetésem !