Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a hozzászólásokat!
És szerintetek mennyit megy el egy ilyen Honda Cg motor ha nem volt hajtva és rendesen volt szervizelve?
Annyit megér,350 körűl mennek a CG-k.Motorikusan bombabiztos(természetesen rendesen szervizelve).
Ha van szervíkönyv az előny,le tudod ellenőrizni a szervízben.
210ért?egy 4t 125ös?hát bajod nem hinném hogy lesz vele mert négyté...de inkább nézesd meg valami hozzáértővel
Hellóztok ma véletlenül megláttam kireakva egy motort amit árulnak.
Ez egy Honda Cg 125-ös motor.Adatai: 2004-es 22 ezer kilóméterrel léghűtéses és látszok hogy melóba járásra használták mert van rajta nem mély karcolások amiken a fény törik meg.nem tudom hogy mennyit érhet egy ilyesmi motor vmint hogy mennyire jók ezek mert azon gondolkodtam hogy csak megbízhatóbbak mint egy mz meg kevesebbet is eszik akkor meg nem lenne olyan rossz mertz 210 -ért adják.Szerintetek ennyit megér?
a ktm árárt levittem 320-ra sűrgős lenne!
hellósztok van egy eladó ktm egs 125-ösöm naggyon jól megy technosel extrák tuning karbi és kipufogó 1996-os az adatlapomon vannak képek róla 340000ft!
sziasztok! van valakinek tapasztalata a Quannon 125 röl? olyat néztem és nemtudom hogy mennyire megbizható, meghogy mennyire minöségü is ez a kymco márka (még kezdö vagyok) valaki segitsen, köszi!



jah és mennyivel megy ez a moci?
Van egy eladó mocim
Cagiva Elefant 125 / 50 nagyon jó állapotban csörrenésmentes motorral önindítós különolajzásos 22000kmrel eladó Vas megyében. Ár: 165000FT de ez irányár! hivj vagy irj és megbeszéljük: 06303262858 spaitsandras@freemail.hu
ok te tudod...
ez nem 125-ös motor hanem 160-as és 41 LE és 180at mentem vele...
na megsúgok valamit neked, az a 180 igazából 160 ha gyári áttételed van.
de azért jól hangzik :) meg nyugi, mindenki azzal dobálózik mindenhol hogy "óra szerint"
a 180at megnéztem a műszerfalon :D

11 500 -et forgot , legalább is ekörül...
mivel mértétek a 180km/ht és mennyit forgott? gyári áttétellel nem nagyon tud ennyit forogni.
hali

van egy nagyon jo mocim eladó 50-es papirokkal

160-as polini hengerszett (23 800 km) és uj csapággyal ( 300 km ). A motoron minden működik powerszelepes, új lánc, lánckerék, fékek. jo gumikkal 90 %-osak elöl hátul is. motorikusan kiválló. 180 km/h mért eddigi sebesség.
350 000 ft irányár, ahoz képest hogy 94-es igen jo állapotban van
ha érdekel vkit irjon e-mailt : vpdiesel@freemail.hu
Helló mindenkinek!


Nekem van egy Honda nsr 125R em eladó, nagyobb váltása miatt. nagyon megbíható hűséges motor. új láncszett gyertya olaj légszűrő fékbetétek. 2008 augusztusig vna rjata műszaki Iá : 260 000
Sziasztok! Csak a véleményeteket szeretném kikérni. Most állok 125-ös motor vásárlása előtt. Mindenképpen 4t-t szeretnék, és újat! Árba pedig 600-700 a max. Főleg városi használatra szertném, és tanulómotrnak Körülnéztem és én a yamaha ybr-t találtam a megfelelőnek. És hát igen az a motor nem a szépségéről híres.... Ezért kérdezek rá itt is hogy esetleg van e olyan motor amit esetleg nem néztem meg, és hasonló árba és tudással rendelkezik.
Még annyi ha valakinek esetleg van ybr 125-je, pár bővebb infó érdekelne a motorral kapcsolatban!
köszi
Az elöző oldalon láttam h vki 150ért keres sport motort nekem éppenséggel van egy és akörül adnám, nagyobbra váltás miatt! Sachs RS 80-as Táboris tuningos hengerrel (most lett télen felújitva) , 21bing karburátor elől dupla tárcsa,hátúl dobfékkel. Szine Citromsárga- fekete! Rendszeressen karban tartva... Kisebb esztétikai hibák adódnak rajta, de nem vészes! Ha vkit érdekel keressen! fahee@freemail.hu vagy 30/ 422-28-45 Üdv!
Mennyit megy egy ilyen 125-ös chopper?
környékéről wannak.
sziasztok. vannak itt nagyatádról motorosok?
Akkor van egy ide passzoló, eladó motorom. Yamaha XV-125 Virago.
Srácok egy kis életet kéne tenni ebbe a topocba!:D MErt már jó pár napja haldoklik!
OK. Köszi szépen
Kiég az bejáratás után
"Kormolódás,lerakódások" Csak nehúzd neki míg mejáratós! Annyi hogy gyertyátcserélsz és kiégeted a kipufogót(motorról leszerelve)