Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Roll és Jack!!! És persze hali mindenkinek!!
Olvastam, hogy CBR 125R-etek van.
Én is kinéztem magamnak egy feketét a Győri Honda kereskedésben!
Csak az a gáz, hogy a többi motoros haverom, le akar beaszélni róla!
Mindenki azt mondja, hogy négyütemüt 125cm3-be nem érdemes venni, mert nagyon tetü... Én elhiszem, hogy a kétütemü NSR jobban megy, de annyival???
Különben meg nem sok jelentősége van, mert körül néztem és az ÚJ 125cm3-sek közül, ez tetszik a legjobban. Mindenféle képpen új motort akarok venni! Érdekelne a véleményetek, hogy érdemes-e 700-ért egy új CBR-t, vagy inkább megkockáztassak 3-400ért egy használt NSR-t?
Érdeklne más motor típus is, de inkább újat szeretnék venni! Használtba néztem Yamaha TZR-t és Cagiva Mitot is, de 10 éves motorokért nincs sok kedvem 290ezret kiadni...
Nekem most a CBR tetszik a legjobban, de mindenre nyitott vagyok!
Légyszi írjátok le minél többen a véleményeteket! Köszi!!!
A kipufogó ügyben azt tudom javasolni hogy nézz be a Vlado-hoz (Villányi út 298, ahhol a találkozó volt) mert a Balu megnézte vasárnap a motoromat és azt mondta hogy kb 30-ból tudnak rá csövet rakni. Teljesen nyitott és a hosszát is Te választhatod meg.
Hát az úgy történt hogy én állat kölcsönadtam egy körre és így kaptam vissza. NA MI EBBŐL A TANÚLSÁG?........................................ Az arc másfél hónapig volt kórházban és az elején kérdéses volt hogy megmarad-e. Ja, mert sisak az nem volt rajta. egy kanyart nem sikerült az ideális íven bevennie és az út melletti árokba esett ahol megfejelt egy betonhidat. Ti tudtátok hogy az agyvíz rózsaszínű? Plusz a motor ráesett a lábára és eltört a combcsontja. Ja és Ő rakta bele a 100. km-t azzal a körrel.

A vizsga műszaki részét tudod? Vasárnap vittem magammal a vizsgakérdéseket és feladatokat tartalmazó lapot, hogy odaadjam de aztán nem jöttél.
És tényleg van 400-as CBR meg 250-es meg 500-as is, de ezek persze régebbi darabok.
Miért ne lenne CBR-ből 400-as?
Ja még valami,drukkolj nekem holnap mert megyek rutinvizsgára...
Természetesen stilszerűen motorral megyek...
Hi Rock!
Csak azért kerestelek mert megnéztem a fórumon az előzményeket és láttam hogy a télen igen csak bőröztétek a motorodat...
Mit csináltatok rajta hogy ennyire szétszedted?
A 600 RRen én is gondolkozom csak még megszerzem a kellő rutint...Kár hogy CBRből nincs 400as... Na mindegy...A kipufogó kurvára érdekelne,hátha egy kicsit rugalmasabb lesz a gép(na meg morcosabb a hangja gondolom)
Ja egyébként mért kerestél? Azért nyomtam el mert suliban voltam, ráadásúl elfelejtettem levenni a hangját a telefonnak, szal elkezdett zenélni irodalom órán . Ráadásúl a világ egyik legidétlenebb csengőhangja( SuperMario ) .

A tuning kitről pedig azt tudom hogy lehet kapni(mint a képen is látszik) de elég húzós az ára. Nekem azt javasolták hogy a kipufogót cseréljem és az áttételezésen változtassak. Aztán pár év múlva ha már benne vagyok a motorozás témában akkor adjam el, a pénzt amit a kitre költöttem volna rakjam hozzá és vegyek egy használt 600RR-t. Én megfogadom ezt a tanácsot és már most rakom félre a lét a 600-asra.
Háááát IGEN!!! Ezt kéne valahogy összehozni!
Jack, valami ilyesmire gondolsz?
Sziasztok!!
Idáig csak a CBR fórumba írtam,de örömmel látom hogy itt több a 125ös tesó!
Nem vagyok régi motoros,1 hete vettem a CBRt de már IMÁDOM! Mindenkinek csak ajánlani tudom,nagyon kezes jószág...Egy kérdés:tud valaki ehhez a motorhoz valami kis tuning kittet hogy feljebb csiholjuk a menetteljesítményét? Érezni hogy nem egy 2 ütemű NSR... Elmentem vele túrázni hogy bejárassam de 100 fölött előzni vele egy kicsit izgalmas...Segítsetek ha tudtok,előre is köszi!!
Elhiszem Bartaocsi.. én is karcolom a lábtartót.. én Egerben lakom és általában a hringre v.a mátrába megyek.. Ha nem poros és kavicsos nyáron ... akkor majd lehet még egyszer kipróbálom.
galaxrider: Hát nem épp egy versenypály minőségű az aszfalt a Bükkben, de ha megtanulod a kanyarokat akkor lehet tempót jönni, hidd el! Ismerek én nem egy olyan motorost a Bükkben akik igen csak tudnak menni itt is. Az út tényleg poros mostanában, de nyárra mindig jó szokott lenni. Én itt lakok Miskolcon, ugyhogy nekünk csak a Bükk marad ami közel van, de én ezt is élvezem, bár csak Hollósig járunk általában.
Ma voltam először a Bükkben a jól bejáratott Mátra után. Tárkánytól Heregrétig az út katasztófális.. ilyen sz*r utat ritkán látni.
Herengrét után sem jó.. majd elérkezünk a "felúlított" szakaszhoz. Ez a rész túrázásra gyönyörű lehet viszont Sportolni alkalmatlan.. nagyon poros ...kavicsos.. volt ,tehát továbbra is a Mátra a király..
Igazából nem a paci miatt szeretném hanem a hangja miatt. Ja meg látványra sem utólsó.
Szerintem nincs olyan motor amin jól néz ki a túradoboz. A tankra csatolható táska még elmegy de az is csak azért mert eltakarja a motoros .
Csak a doboz miatt hátradől, ha leparkolod. Milyen nagy a pici motoron egy ilyen túrabox!
+ 0,5 paci?:)))
Amúgy nagyonszép a gép!
Egy ilyen csővel se lennék boldogtalan.
Vagyunk már itt egy páran, meg kell beszélni és menni kell!
Egy kicsit olvass vissza! Vagy ha már megtetted, akkor tudod miről beszélek!

Felőlem mehetünk bármerre! Csak jöjjön már el a vizsgaidőszak, hogy legyen egy kis szabadidőm is, mert a sok zh-tól nem látok ki!
Windsurfer.. hol mikor? jó lenne itt Heves környékén..
Én akkor, ha túl leszek az Rs tanfolyamon!
Addig nem valószínű!
De motorozni szívesen bárhova, szinte bármikor!
Köszike winndsurfer.....
legalább te drukkolj nekem, ha mások nem...
Motoros nyíltnapra motorral mikor jönnétek csapatosan egy kis versenyre ??
Örülök, hogy egyre többen néznek be ebbe a topicba is!!!!!!!
Én szeretnék holnap délután kinézni az Alpok Adriára. Meg vasárnap reggeltől is!
Egyébként a nyíltnapokra szoktam kinézni, de még egyelőre csak nézőnek.

HAJRÁ KAWAGIRL!!!!!!!!! HAJRÁ JUDIT!!!!!!!!!!
Mikor szerveztek csapatos ringlátogatást? Szivesen csatlakoznék a kötelékbe :))
Hol lehetne erre a motorra 140-es gumihoz alkalmas felnit szerezni szerintetek??