Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végül is rágódtunk... felhívlak :)
Ha nem lenne szinterezve talán érdekelne... Mert akkor én szintereztettem volna színre :( De így nem... azért köszi
Nekem van egy mintazúj állapotú, frissen szinterezve (narancssárga) új hardi gumikkal, új csapágyakkal. Hívj fel ha érdekel: 06-30-682-16-06
DR-t
hello segítségeteket kérném hogy, 250es 4t enduróba mit vegyek ai érba is kedvező és inkább túrázásra mindt terep
Fel nem hívtam őket, de a listát néztem abban pedig semmi nekem való nincsen. Amúgy találtam egy gumit ez azthiszem megteszi majd :) Bridgestone BT014
http://www.fwr.co.uk/bt014.jpg" data-gallery>http://www.fwr.co.uk/bt014.jpg" />
racsidepo.com-on próbáltad már? ott lehet találsz
Sziasztok!
Kaptam egy RGV 250-t de lom állapotban... Lassan kész van, motorikusan és külsőleg is tökéletes. Ki szeretném próbálni pályán, de 140/60 * 18"" ien felniméretre nem kapok értelmes gumit... És a pályán pedig nem pötyögni akarok vele, meg power alatt menni! Illetve ha tudtok rá 17" felni az is érdekelne, motorbontóban nincsen egy csomót felohívtam... Ha tudtok vmi okosságot segítsetek köszi! :)
250esek tartsanak össze!

télleg régen voltam már én is itt, üdv mindenkinek.
namivan? senki nem ír ide?
Szia.Nemtudom csak emailját tudom.Geri RGV250 gyári kipufogod(id)vannak ha jó a sejtésem,lehet hogy kellene 1pár .
szeva,nemtudod a miskafirst gyerek telefonszámát megadni nekem?
Kiváncsi vagyok hányan tolonganak (kint könnyebben találsz az tutti...)
szasztok

Ha Tud valaki 500 as 2ütemü motort az irjo az email cimemre:rs125@citromail.hu
Mindegy mien álapotban vann..
Rg:500 előnyben

köcce
Írtam.
dejoovolt végre pályán motorozni... :) képek fzr, és cbr125 topicban
szasz,van egy barugókarom bár nem gyári de rgv-ről van keress meg ha kell:gilera@vipmail.hu
http://www.kakucsring.hu/servi... vasárnap menjünk 250-esek
Sziasztok!
Keresek suzuki rgv 250-esre berúgókart, ha tudtok olyan bontót ahol lehetséges hogy van, vagy olyan helyet ahol megrendelhetem akkor írjatok előre is köszi a segítséget
Szeretnék venni egy használt 250ccm-es choppert, cruisert! Csak az a bajom, hogy nemigen
van tapasztalatom ezekkel, sőt ismerőseimnek sem! Örülnék ha tudnátok néhány tapasztalatot,
típushibát, mire figyelj oda ha kipróbálod....... tippet, ötletet adni! Kizárólag Honda,
Yamaha, Suzuki és Kawasaki jöhet szóba a vásárláskor. 1995-2002 közötti gépek érdekelnek
leginkább, de minden segítségnek örülök.
Köszi
Szia

sor4, 250 ccm, vizhutes :)
1 evig hajtottam, gyonyoru darab.
A Katanat mint legendat remelem nem kell bemutatni.
A 250es retro verzio (a 400assal geyutt), (a regiek levegosek voltak)
2 szemellyel turara tokeletes :)
Sziasztok!

Amennyiben valakinek van tapasztalata a Suzuki GSX250S Katana típusú motorral kapcsolatban, legyen szíves, ossza meg velem, mert túl sok mindent nem találtam róla neten.

Köszi!
amugy ugy remlik,h te ajanlottad az elf olajat. most olcson tudok szerezni,es kivancsi vagyok a velemenyekre,h milyen. (full szintetikus SAG 10w50-es fajtajarol van szo, a tipusa ha minen igaz moto xt4 tech)
orommel hallom,h azert meg nem temetted el,es szepitgeted:)
a srac neve Redencki Attila
6727 szeged, gerle u. 27
a petofi telep,es bakto hataran van a muhelye.
telszama: 62/495-329
20/9863087

elvielg most lesz penzem nekem is,es javitom megfele. a rutin vizsga sajna csuszik jovo hetre, v 4-en v 6-an megyek, aztan mar csapathatunk egyet!