Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy lehet elinditani?berugokarral, v onindito is van rajta?
Igen az enyém, most csütörtökön lett kész a váltó, már nincs semmi baja, a fentartási ktg elég kevés, 26kw-os így a kw adó 4200ft/év körül van, a biztosítás a máv-nál 7000ft/év, a k&h-nál is ennyi, hát én elég rossz állapotban vettem meg, elég sok pénzért, egy váltót kellett bele tennem, de már nem lessz vele gond...csak kopó alkatrészeket kell majd cserélni mint minden motornál, a fogyasztás nekem 8-10 között van attól függően hogy milyen erő van a csuklómba
de a tied? mit lehet a sebessegeknek tenni? mi lehet a baja?mennyi a fenntartasi koltsege?tenyleg eszi az alkatreszeket?mennyit fogyaszt?
hellò,eladò a 250es Banditom: 90es, 23eKm, fekete, Michelin 80%os gumik, Ak-val veetheto...àra: 360eFt
Gondolkodj és ha gondolod nézd meg, élőben szerintem szebb mint képen.
vazzeg az a kipuf neluli ugy felborzolta a hatszorom! mar ugy vagyom,h az enyemet halljam!mellesleg ma megyek erte.es ez mar az utolso igeret kozoltem vele,h valaszthat 2kor motor,v 3kor rendorseg.azt mondta tuti lesz motor.kivancsi vagyok.kapott meg 2 napot az eredeti tervhez kepest,szoval most mar fogja be a szajat. sajnos nem lesz jo,mert nem csinalta meg,de elvileg ossze va nrakva,csak vmi mindig letestel,es leszivja az akksit. majd megy egy autoelektronikashoz.
mondhatni igen.nem olyan megbizhato,mint egy honda,de sztem (bar ez lehet elvakultsag) sokkal tobbet nyujt,mint egy honda.
kétszóval : igazi yamaha
nézd meg a videoimat pupák!
jo kis dog.ha jot fogsz ki.mindenfelekepp szerelovel menj,h at ne b.sszak a fejed.nekem mar + 150 korul van a javitas,mert nem szerelovel vettem. ha jo allapotut veszel, el fogja rabolni a lelked. ha rosszat,akkor megutalod a motorozast. nagyo nnezd korbe, sz.rd le mit mond a tulaj,ugyis hazudik. ha teheted merj benne kompressziot meg a helyszinen,mert ott kibukik a dolog!
de hogy ne csak elijesszelek: a hangja meses, a gyorsulasa hihetetlen, es a kinezete a trapezlampasnak gyonyoru vegsebesseg kb 180km/h fogyasztasa 3,5-5,5 kozott. ket szemellyel is vigan mehetsz, testtartas a sport tipushoz kepest meglepoen kellemes.nem farad el a kezed olyan hamar. egy sprotkipuf azert nem art ra,h mas is halljaha jossz. uttartasa megfelelo,nekem meg soha nem maszott le az utrol. ha gondoskodnak rola,gondoskodik rola,h jol erezd magad:)
tied a motor? mar egy ideje szemezek vele, de hogy rossz a sebvaltoja... ne mtudom mennyibe kerulne igy.
meg hat huz a szivem az enyemhez,most csereljem le?na mind1,gondolkodom tovabb...
tényleg, van itt oylan aki variált a szekunder áttétellel?
nem szar. lesd meg a videoimat.
Hello!
Akinek van Fzr 250-es motorja, az megköszönném ha irna rólla tapasztalatokat! Valószinüleg egy ilyet fogok vásárolni, de előtte szeretném ha irnátók nekem véleményeket, hogy megéri-e.
Ez nektek drága? Szerintem egyáltalán nem az...
Hello!

hát a guminyomás kérdéssel én is sokat foglalkoztam, annál is inkább mert gumit váltottam egy éve.

én egy amerikai kawasaki ninja 250 r -t hajtok elol 100/90 16", hátul 130/90 16". mivel az eredeti gumi elől hátul 80as volt, a 90-essel emelkedett a súlypont.

Itt jön a trükk: a régi gumira 2,25-2,30 elől, 2,50-2,60 hátul az előírt egyszemélyre... ezzel a paraméterrel viszont a robosztusabb gumi pattog az úton (motor 137 kg szárazon), így alámegyek 0,20-0,30-cal.

a forum- gumik pontnál nézzd vissza az írásokat mert van egy cég, ahol neten meglehet nézni a gyári előírásokat.

remélem segítettem

Dr.Dani
Csak mondom,ha jó és szép...1 250-2T ennyibe kerül+kevésvan belölük.....
Ennyiért egy darabig még eladó is lesz...
Sziasztok, eladó egy suzuki rgv 250 link: http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Nekem előre 2, hátra 2.5 kell két személyre (egy személyre előre 2, hátra 2.25). 155 kiló szárazon a moci. Elől 110/70 17",-os hátul 150/70 17"-os kerekek. Hátha segített valamit :)
Nincs rajta matrica, most néztem meg.
Nincs a lengővilládon egy kis matrica, amire rá vannak írva az értékek? Sztem gumi függő hogy pontosan mennyi kéne.
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a gumikat mennyire szoktátok felfújni, mert 2 embertől kérdeztem meg, és mind a 2 mást mondott.
Egy kawa zxr 250-em van.
Ahol letettem a jogsit, ott azt monsták, hogy előre kb 1,8-2 bar, hátulra 2-2,2bar. Egy motorszerelő meg azt mondta, hogy előre 2,5 bar, hátulra meg 3 bar.
Azért elég nagy az eltérés...
Köszi előre is!
Sziasztok, lenne egy eladó 250-es Hondám:

Honda VT250 Spada
140kg, 40ló
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

Nagyon kezes és nem kell pörgetni, hogy gyorsuljon.
A kategóriában elég erősnek is számít, a V-motor miatt nagyon nyomatékos.
Hölgyeknek, kezdőknek, újrakezdőknek kifejezetten ajánlom.
Takarékos, 4 literrel megelégszik 100km-en.

Ha bárkit érdekelne szívesen "mesélek" róla...

Józsi
Nam az árát akartam srófolni, nem én szintereztettem hívj fel nyugodtan megegyezünk