Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az, csak amíg nincs ra jelentkezo csinalgatom, max emelem az árát :D
már nem eladó?
Mr Q.
nem tudnád megadni a szerelőd címét?
Kellene mert sajna a mocival most nem minden van rendbe, gyanítom az előző szerelő nem csinálta meg mind azt amit kértem, és meg szeretném csinálni már rendesen mert már festeni szeretném, sporkipuzni meg streetfighter fejidomozni :D
Szoval ha tudsz légyszi egy címet dobj már.
Köszi
Csak kiváncsiságbol valaki aki a sajátján megvariáltatta a KW-t mesélje már el, mert mendemondákat én is hallottam....(mert pl:ez a bevizsgálo átirta ezt kétlem,azt viszont nem hogy nemkevés utánna járás+pénz)
Erről hallottam én is. Ilyenkor már csak a rendőr lehet balek de amúgy egyebet se tud csinálni.
Havernak folytatlan sv 650 van, 21kw os papirokkal, mindent meg lehet oldalni..., ha nem megy könnyen zsírozni kell
Hali szerintetek KTM exc 250 nem fér bele az a. korl-ba? Ahhoz túl erős. Egy használtat le lehet úgy fojtatni h lehessen a. korl.-ként használni? Ha igen mennyibe kerülne?
hellyel kozzel rendbe van. van meg mit kicserelni rajta,de most mar legalabb uzemkepes, csak nem uzem biztos:) hasznalgaotm ost mar eleg surun,iden mar beletettem parszaz km-t:) ma is meg tegnap is pl 60-at
Jah rendszámos és ha lehet 4T legyen!
Helló! Milyen endurót ajánlotok 250-esbe?
Q, rendbe van már a moccod?
múltkor voltam azon az ominózus "gyorsulós" úton, de senki sem volt :(
na nembaj ,jól végighasítottam rajta 150el :) Jó dobálós nagy sebességnél, nem olyan uncsi mint a 47 :D
sajnos ez a het kilove,rutinra jarok, majdnem minden nap. + sszony nem hagy beken,segitenem kell a szakdogajaban. probalok jovo hetre idot szakitani,bar lehet akokr mar vizsgazni fogok.
remelem meglesz:9 es szolni fogok!addig probald nem eladni a motort:)
Okés.Akkor majd mond mikor aztán mehetünk is gurulni eggyet ketten! :D
Addig is kellemes hosszúhétvégét
jaja,hetfon ott pihent a kcsike,de ma megyek haza a hosszu hetvegere. ha Isten is ugy akarja, hetfon ujra azzal jovok,es akkor mar gurulhatunk. ez a het elegge huzos szamomra,ma jonnek egy gepert,azt kell eladnom.
Helo all.
Láttam Mr. Q nak már itt van a gépe az okmányiroda előtt.Ha van kedved valamikor gurulhatnánk együtt a héten.Nagyon szép idő van.Mostmár suliba is mocival járok.Nagyon kira!
Hi all.
Eladó egy Suzuki Bandit 250
45 lovas változat, 92-es évjárat, szépen karbantartott.
Motorikusan most lett felújítva, szezonra felkészítve.CSaládi okok miatt sürgősen eladó.
Az irányár 480 ezer
Érdeklődni lehet a kiralysanyo@citromail.hu címen vagy a 30/900-1689 -es számon
Briant! sajna a munkahelyemen megvontak a netet,igy csak 9-ig es du 16 utan van netem. e-mailom egesz nap.MSN-t sose tamogatjak:) mi a helyzet a gyertyakkal? megkerdezted mar?
a road side-ba bementem a teleszkopolajert. a srac mondta, h a motorolajnak nem ajanlja az asvanyit,igy valvoline szintetikus lesz.viszont!!! vettem nala olajszurot kemeny 800Ft-ert, szoval ha meg mindig gondod van,javaslom menj el hozza,mert van neki raktaron. hiflofiltro,amit keresel:)
ha lehet mailbanvalaszolj: feca81@freemail.hu
valoszinusitem,h rendelesre,mert ritka. max nagyobb motorokhoz van alkatresz raktaron. amugy o hivatalos Louis kereskedo is.
Köszi, bár már találtam, de azt nem tudod hogy ott is csak rendelésre lehet vagy van raktáron is nekik?
van egy jo bolt, ami olcso is,es ki is tudja keresni katalogusbol. a regi papagaj ABC-vel szemben van. a neve Road Side. Kossuth Lajos sgt es a Rokusi korut sarkan egy udvarban bent.meleg szivvel ajanlom, nagyon jo hely.ott tuti kapsz,es olcson.
Nem tudna valaki segíteni nekem hogy milyen olajszűrő kell a 250-es banditába?
Légyszi help.
en is ezt tennem,de itt nem tudom ho ltarolni.ezert csa knyaron va nbent foliava lletakarva.ilynekor telen otthon.azert ha hetvegente jo ido van,elo van veve:)
Uhh, fogalmam sincs te hogy birod ki, mert én az első száraz napnál ahol több mint 10 fok van gurulok.
Maroslelen anyameknal,a teli almot alussza:)